Jakie prezenty na dzień Babci i Dziadka kupić?

babcia1

Dosłownie już za kilka dni nastanie wyjątkowe święto zarówno Babci jak i Dziadka. Dzisiejszym wpisem polecimy Wam kilka najlepszych prezentów, które wywołają uśmiech na ich twarzach.

 

Jeśli nie masz pomysłu na idealny prezent dla Babci i Dziadka to dobrze trafiłeś. Przedstawimy  Ci najlepsze propozycje upominkowe, a dodatkowo wzbogacimy je specjalnymi kodami rabatowymi, dzięki którym zakupisz produkty znacznie taniej! A zatem pytanie, co na prezent dla naszych ukochanych Dziadków?

 

Zadbajmy o bliskich

Wszyscy wiemy jak ważne jest zdrowie, zwłaszcza osób, które są nam najbliższe. Takie święto jest idealnym pretekstem, aby okazać Dziadkom jak bardzo są dla nas ważni. Pokazać, jak bardzo chcemy, aby byli z nami najdłużej. Ze względu na to polecamy zastanowić się nad tym co mogłoby im pomóc w obecnych bolączkach lub na chwilę ich bardziej zrelaksować. Trafionymi produktami mogą okazać się wszelkie kosmetyki naturalne, suplementy diety oraz masażery.

 

Nowe technologie nie takie straszne

Rozumiemy, że nowoczesne technologie mogą być czasami onieśmielające dla starszych osób. Jednak mimo to warto się nad takim prezentem zastanowić. Decydując się na taki prezent dla seniora  dodatkowo możecie zyskać nowe wspomnienia, które będą się wiązać z wspólnie spędzonym czasem podczas nauki danego urządzenia. Idealnym pomysłem w tym wypadku może okazać się telefon specjalnie przystosowany dla seniora, bowiem większość Dziadków uwielbia rozmawiać ze swoimi wnuczętami. Oprócz tego, proponujemy również rozważyć czytnik e-booków.

 

Bardziej tradycyjnie

Jeśli Twoi Dziadkowie należą do bardziej tradycyjnych osób, to z pewnością docenią prostsze i mniej skomplikowane rozwiązania. Polecamy prezent na dzień Dziadka i Babci z kategorii ciekawych książek lub filmów. Mimo, iż prezent może wydać się mało oryginalny, to bliscy na pewno docenią Twój wybór, zwłaszcza jak go odpowiednio przemyślisz i będziesz mieć pewność, iż trafi to w ich gusta.

 

Spersonalizowany upominek

Bez wątpienia dla większości Dziadków wnuczęta są wielką pociechą i od ich najmłodszych lat uwielbiają wszelkie, nawet ich najmniejsze, projekty. Warto mieć to na uwadze i wybrać prezent dla Babci lub Dziadka, który będzie nieco bardziej spersonalizowany. Możemy zrobić coś własnoręcznie lub posłużyć się różnymi stronami, które oferują gotowe produkty. Ciekawym upominkiem może okazać się zaprojektowana specjalnie poduszka lub kubek.

 

Prezenty to nie wszystko

Pamiętajmy jednak, że upominki nie są najważniejszym aspektem tego święta. Babcia i Dziadek na pewno najbardziej docenią wspólnie spędzony czas. Warto poświęcić im jak najwięcej uwagi oraz czasu, zwłaszcza w te wyjątkowe dni. Jeśli mamy taką możliwość, to na pewno dobrym pomysłem okaże się wspólny spacer czy wyjście do kawiarni. Proponujemy również porozmawiać o wspólnych wspomnieniach, a także o ich ulubionych chwilach np. z młodości. Wspaniałym pomocnikiem przy tego typu rozmowach może okazać się specjalnie zaprojektowana książka, dzięki której można łatwo i spójnie uporządkować przeżyte chwile. Bez wątpienia będzie to ciekawy prezent dla Babci i Dziadka, dzięki któremu będą mogli opowiedzieć swoją historię i stworzyć niesamowitą pamiątkę dla przyszłych pokoleń.

Jak zwykle na propozycjach nie poprzestajemy! Jeśli pragniesz sprezentować swoim bliskim urządzenia do relaksu lub pomocne w utrzymaniu zdrowia to polecamy sprawdzić Sferis promocja -10% na prezenty na dzień Babci i Dziadka. Pomocnym przy zakupie filmów okaże się kod Empik na - 10% na polskie kino. Książki możecie zakupić taniej biorąc pod uwagę promocje Empik na darmową dostawę kurierem powyżej 99 zł. Sprawdźcie również Megakoszulki kod rabatowy, dzięki któremu kupicie spersonalizowane produkty taniej o 12%. Jeśli jednak decydujecie się na ostatnią opcje z naszych propozycji to książkę wspomnień możecie zakupić o 30 zł taniej wykorzystując promocje Moi Dziadkowie.

Mamy nadzieje, że niniejszym wpisem chociaż trochę natchnęliśmy Cię na znalezienie odpowiedniego prezentu dla Babci i Dziadka. Jeśli jednak nie zainteresowała Cię żadna nasza propozycja to polecamy zajrzeć do naszych zakładek Kwiaty i Prezenty oraz Wyjątkowe Prezenty, gdzie znajdziesz wiele propozycji  i zniżek na prezenty dla bliskich. Przypominamy też, że codziennie aktualizujemy naszą stronę KUPLIO.pl, dostarczając Wam najlepszą porcję atrakcyjnych kodów rabatowych i zniżek!