Wyszukaj kupony

Wyszukiwarka kuponów

Wybierz kupony, które chcesz wyszukać
Wyszukaj
Wyświetl20 wyników
search
TOP 1. Kod rabatowy
Markoweobuwie.pl

Kod rabatowy - 50 zł na zakupy na markoweobuwie.com.pl

Zniżka - 50 zł na zakupy: markowe buty damskie, męskie i dziecięce w sklepie Markoweobuwie.com.pl po wpisaniu kodu w koszyku i przy zamówieniu za min. 499 zł. Markowe obuwie kod rabatowy to szeroki wybór obuwia na każdą okazję w atrakcyjnych cenach.

Więcej o promocji ...
heart_grey

BLACK FRIDAY 2022 / CZARNY PIĄTEK 2022

 

Starożytna tradycja na świecie, stosunkowo nowa w naszym kraju. Mowa o Czarnym Piątku, a więc o święcie wszystkich maniaków zakupów. Popularny szał zakupowy ma swoje korzenie w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie i jest to okres, w którym większość sieci handlowych oferuje mega rabaty i wyprzedaże często przekraczające nawet - 80%. Tradycyjnie zaczyna się pierwszego dnia po Święcie Dziękczynienia i jest to idealny czas na zakup pierwszych świątecznych prezentów, nie prawdaż?

 

 

Czym jest Black Friday promocja?

 

Co to jest czarny piątek? Po raz pierwszy odwiedził Polskę w 2011 roku. Został wprowadzony na rynek przez międzynarodową firmę Apple, która oferowała niektóre swoje produkty w Apple Store z rabatem. Chociaż rabaty te nie były tak duże, jak w przypadku amerykańskich, to jednak przy zakupie wybranych produktów udało się znacznie zaoszczędzić. W kolejnych latach do tego pomysłu zaczęto dołączać kolejne sklepy, dzięki czemu z biegiem czasu zwiększyła się nie tylko lista sklepów zaangażowanych w tę akcję, ale także ilość i wysokość rabatów.

 

 

 

Kiedy jest Black Friday wyprzedaż?

 

W tej chwili Czarny piątek w Polsce to okres, w którym handlowcy dosłownie wyprzedzają się, który z nich zaoferuje wyższe rabaty lub wyprzedaże. Dlaczego właściwie mówimy o tym okresie? W tym mamy ogromną przewagę nad Amerykanami. Choć promocje black week nie są w naszym kraju tak wysokie, często trwają kilka dni, czasem nawet cały tydzień, co w Ameryce nie jest zwyczajem. Skorzystaj z pre black friday oraz kupony black friday i wybierz black friday ciekawe oferty - zaoszczędź.

 

Można powiedzieć, że Black Friday stał się dosłownie wydarzeniem, na które czekaliśmy cały rok. A kiedy Czarny Piątek będzie w Polsce? W 2022 roku wypadnie 26 listopada, to idealny czas na zrobienie listy zakupów i kupienie prezentów pod choinkę. Promocja Black Friday dotyczy prawie wszystkiego. Możesz skorzystać z rekordowych zniżek Black Friday na ubrania, buty, biżuterię i zegarki, meble, kosmetyki i perfumy, bilety lotnicze, sprzęt elektroniczny taki jak pralki, suszarki, czy telefony komórkowe, laptopy i telewizory.

 

Historia Black Friday

 

Dlaczego tak ważne wydarzenie nie jest nazwą optymistyczną? Cóż, istnieje kilka teorii. Jeden z nich głosi o książkach. Handlowcy notowali straty czerwonym atramentem, zyski czarnym. Legenda głosi, że Czarny Piątek był pierwszym dniem roku, w którym zaczęli osiągać zyski. Inna wersja wspomina o ogromnym załamaniu ruchu, które miało nastąpić na ulicach Filadelfii dzień po Święcie Dziękczynienia. W latach 60. i 70. stał się szerzej znany, a policja, taksówkarze i kierowcy autobusów nazywali ten dzień „czarnym”. Termin ten może być jednak także parafrazą spadku cen giełdowych w 1929 roku. Paradoks polega na tym, że choć w przeszłości odnosił się do globalnego kryzysu, dziś jest nazwą dnia nadmiernej konsumpcji.