Samsung promocje i Black Friday

5 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów Samsung - Wrzesień 2023

__photo
-10%
Kod rabatowy
Samsung

Kod rabatowy na nowe AGD za oddanie swojego starego sprzętu na Samsung.com

Rabat na nowe AGD za oddanie swojego starego sprzętu na Samsung.com po wpisaniu kodu w koszyku. Nie przegap takiej okazji. Wejdź na stronę już teraz.

Więcej o promocji
-10%
Zniżka
Samsung

Promocja - 10% na sprzęt Agd na Samsung.com

Promocja - 10% na sprzęt Agd na podstronie na Samsung.com przy oddaniu swojego starego urządzenia. Wejdź na stronę już teraz i sprawdź szczegóły.

Więcej o promocji
- 2000 zł
Zniżka
Samsung

Promocja do - 2000 zł na zwrotu na telewizor na Samsung.com

Kup wybrany telewizor Samsung, zostaw opinię i zyskaj 2000 zł zwrotu na konto. Skorzystaj z 20 rat 0% i zapłać pierwszą ratę dopiero za 4 miesiące. Wniesienie i instalacja gratis na Samsung.com trwa. Wejdź na stronę już teraz.

Więcej o promocji
- 3000 zł
Zniżka
Samsung

Promocja - 3000 zł przy zakupie telwizora na Samsung.com

Kupując wybrany telewizor w programie trade-up otrzymasz między 500 a 3000zł zwrotu w punktach Rewards do wydania na kolejne zakupy na Samsung.com trwa. Wejdź na stronę już teraz.

Więcej o promocji
Za darmo
Darmowa dostawa
Samsung

Darmowa dostawa na samsung.com

Zakup wybrane produkty w sklepie Samsung i ciesz się darmową dostawą od sklepu Samsung. Znajdziesz tam wysokiej jakości smartfony, laptopy, komputery stacjonarne, a także sprzęt RTV i AGD. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji


1

O marce

Marka to jedna z największych południowokoreańskich grup biznesowych (czeboli) zrzeszających przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe działające w wielu branżach, oraz instytucje finansowe. Założona w 1938 przez Lee Byung-chula jako firma eksportowa, wkrótce rozszerzyła swą działalność także na inne dziedziny.

W ciągu trzech następnych dekad grupa rozszerzyła swoją działalność w różnych dziedzinach, w tym o przetwórstwo rolno-spożywcze, tekstylia, ubezpieczenia, papiery wartościowe i sprzedaż detaliczną.

Marka weszła w przemysł elektroniczny w latach 60. XX wieku, w przemysł budowlany i stoczniowy w połowie lat 70. XX wieku. Po śmierci Lee w 1987, Firma została podzielony na cztery grupy biznesowe – grupy Shinsegae, CJ Group oraz Hansol. Już teraz warto sprawdzić samsung promocje oraz wyjątkowy samsung kod promocyjny.

2

Co znajduje się w ofercie?

W 2005 roku marka Electronics ogłosiła „pięć zasad biznesowych ”, które stanowią wyraz jej zaangażowania w społeczną odpowiedzialność biznesu jako światowego lidera. Zasady te stanowią podstawę jej globalnego kodeksu postępowania zgodnie z przepisami praw i normami etycznymi oraz społeczną odpowiedzialnością biznesu. Firma kieruje się prostą filozofią biznesową: wykorzystać możliwości swoich pracowników oraz technologii do tworzenia produktów i usług najwyższej jakości, które wniosą pozytywne zmiany dla globalnego społeczeństwa. W związku z tym przykłada dużą wartość do swoich pracowników oraz technologii. Zobacz okazję jaką jest promocja samsung.

Nie jest żadną tajemnicą, że marka produkuje i sprzedaje najwięcej smartfonów na rynku. Promocje samsung to oferta z której warto skorzystać. Poza smartfonami w sklepie odnajdziesz:

 • telewizory,
 • monitory,
 • lodówki,
 • pamięci Flash,
 • panele LCD,
 • aparaty cyfrowe,
 • notebooki,
 • odtwarzacz DVD,
 • dyski twarde,
 • drukarki.

Kody samsung pomogą zakupić Ci wybrane produkty taniej. Kod rabatowy samsung to najlepsza okazja na rynku,

3

Idealne promocje

Grupa , będąca dawniej konglomeratem (czebolem), zatrudnia obecnie na całym świecie ponad 400 tysięcy pracowników w przemyśle:

 • samochodowym, 
 • elektronicznym, 
 • chemicznym, 
 • lotniczym, 
 • stoczniowym,
 • w handlu, 
 • hotelarstwie, 
 • parkach rozrywki,
 • przy projektowaniu,
 •  budowie wysokościowców,
 • w przemyśle tekstylnym i spożywczym.

Samsung kod rabatowy już czeka.

Po azjatyckim kryzysie finansowym, oddziały przedsiębiorstwa, zajmujące się poszczególnymi sektorami rynku, są osobnymi spółkami, podlegającymi Grupie. Działalność przedsiębiorstwa w Korei jest zlokalizowana głównie w mieście Suwŏn, zwanym potocznie miastem marki. Firma przestrzea pięciu kluczowych zasad, które są ucieleśnieniem oddania ludziom, doskonałości, zmian, uczciwości i wspólnego dobrobytu. Marka skupia się na tych zasadach, aby nadal się rozwijać, wprowadzać innowacje i podważać status quo i codziennie wcielać wartości w życie. Zobacz ofertę black friday samsung.

4

Najlepsze oferty

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa
Kod rabatowy
Black Friday
Prezent

Kody rabatowe zdecydowanie zadowolą każdego kupującego online. Wybrany kody rabatowe samsung pomagaja klientom kupować produkty najwyższej jakości taniej i sprawiają, że zakupy online są jeszcze bardziej przystępne. Wystarczy regularnie sprawdzać szeroki zakres kodów rabatowych na naszej stronie, przejrzyście pogrupowanych na kategorie. Następnie wybrać odpowiedni kod rabatowy dla Twojego zamówienia i po prostu wykorzystać go w danym e-sklepie podczas zamawiania towaru. Samsung kody rabatowe to wyjątkowa okazja.

5

Ocena e-sklepu

4.4

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x