AGDmaster kody rabatowe

1 zweryfikowany kupon rabatowy AGDmaster - Wrzesień 2022

__photo
Za darmo
Darmowa dostawa
AGDmaster

Darmowa dostawa już od 5,99 zł na agdmaster.com

Sprawdź ofertę błyskawicznej wysyłki w sklepie internetowym agdmaster.com i zaoszczędź. Wysyłka od 5,99 zł w sklepie AGD Master. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji


eshop AGDmaster
1

Wymień zużyty sprzęt na nowy

AGD Master to sklep oferujący zamienniki i akcesoria do produktów AGD a także RTV. W dzisiejszych czasach każda osoba otoczona jest sprzętem elektronicznym z każdej strony. Częste użytkowanie urządzeń, sprawia że mogą się one zużywać, przez co dochodzi do usterek. W takiej sytuacji zamiast wymieniać sprzęt na nowy, dużo bardziej ekonomicznym rozwiązaniem będzie wymiana zepsutego komponentu na nowy. 

agdmaster1
2

Duża oferta artykułów Agd

W natłoku marek i modeli, często ciężko jest znaleźć pasujący zamiennik, jednak dzięki tysiącom produktów dostępnych na stronie AGD Master, znajdziesz to czego potrzebujesz aby naprawić swoje urządzenie. Możemy wybierać wśród produktów ADG z kategorii:

  • Odkurzacze
  • Okapy
  • Ekspresy do kawy
  • Pralki

3

Części zamienne i filtry

Oprócz elektroniki, na stronie znajdziemy także części zamienne i filtry do dzbanków na wodę. Wśród akcesoriów i zamienników, możemy dostać produkty pochodzące od oryginalnych producentów, zgodnych z marką naszego urządzenia, lub możemy skorzystać z często tańszej opcji i wybrać zamiennik wyprodukowany przez inne firmy.

agdmaster2

Po otrzymaniu zamówienia możemy sami zreperować sprzęt, wymieniając ładowarkę w laptopie, czy rurę w odkurzaczu na nową. Jeśli naprawa wymaga pomocy specjalisty, przynosząc gotowy zamiennik zaoszczędzimy w ten sposób pieniądze. 

4

Instrukcja obsługi nie taka straszna

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa

W razie potrzeby, na stronie znajdziemy także wiele instrukcji obsługi, w wersji elektronicznej. 

5

Ocena AGDmaster

4.6

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x