X-kom kody rabatowe i kupony

4 zweryfikowane kody rabatowe i kupony X-kom - Maj 2024

__photo
- 30%
Zniżka
X-kom

Promocja do - 30% na elektronikę na x-kom.pl

Sprawdź zniżki nawet do - 30% na wybrane telefony, telewizory, tablety i inne urządzenia w sklepie x-kom. Promocja dotyczy ostatnich sztuk produktów, szczegóły na x-kom.pl.

Więcej o promocji
-90%
Zniżka
X-kom

Promocja do - 90% na sprzęt komputerowy na x-kom.pl

Sprawdź zniżki nawet do - 90% na wybrany sprzęt komputerowy w sklepie x-kom na specjalnej promocji ,,Gorący strzał". Sprawdź szczegóły i regulamin na x-kom.pl.

Więcej o promocji
-15%
Zniżka
X-kom

Zniżka do 15% na laptopy na x-kom.pl

Zniżka do 15% na laptopy, IPady, notebooki i akcesoria na x-kom.pl.

Więcej o promocji
- 30%
Wyprzedaż
X-kom

Wyprzedaż do - 30% na elektronikę na x-kom.pl

Sprawdź wyprzedaż nawet do - 30% na wybrane telefony, telewizory, tablety i inne urządzenia w sklepie x-kom. Wyprzedaż dotyczy ostatnich sztuk produktów, szczegóły na x-kom.pl.

Więcej o promocji


eshop x-kom
1

Elektronika użytkowa na wyciągnięcie ręki

X-kom to sklep oferujący duży wybór asortymentu z działu elektroniki użytkowej. Sklep prowadzi sprzedaż w salonach, oraz przede wszystkim poprzez stronę internetową, dzięki czemu oferuje konkurencyjne ceny oraz wiele promocji.

x-kom1
2

Co warto zobaczyć w sklepie X-kom

Jedną z promocji jakie znajdziemy na stronie, jest rabat na jeden z produktów, który sprzedawany jest w cenie mniejszej niż nawet 50% ceny oryginalnej, aż do wyczerpania asortymentu.

3

Znane marki w atrakcyjnych cenach

Marka oferuje elektronikę użytkową, a przede wszystkim sprzęt dla osób które cenią sobie najwyższe osiągi. Sklep to prawdziwy raj dla wszystkich graczy. Sprzęt jaki znajdziemy na stronie zadowoli amatorów a także profesjonalistów. X-kom współpracuje z wieloma graczami oraz z mistrzami w dziedzinie tworzenia własnych komputerów z najlepszych podzespołów, dla uzyskania niesamowitej wydajności. Dzięki temu wśród sprzętu znajdziemy urządzenia tworzone przez x-kom. W listopadzie skorzystaj z x kom black week.

x-kom2

Jeśli kochasz gry i chcesz zapewnić sobie jak najlepsze wyniki, strona oferuje całą kategorię specjalnie dla gamerów. Zaopatrzysz się tu w wygodny fotel, biurko specjalnie zaprojektowane tak aby zapewniać komfort, a także konsole, sprzęt VR czy samd gry.

4

Gaming na światowym poziomie

Wyprzedaż
Zniżka

Firma x-kom bardzo skupia się na grach i przyszłości związanej z gamingiem. Dlatego też sama organizuje zawody o tej tematyce, oraz stworzyła własny zespół e-sportowy x-kom AGO, który zdobywa wiele nagród na światowych zawodach e-sportowych. Skorzystaj również z xkom black friday i zaoszczędź.

5

Ocena X-kom

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 277 klientów
277 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 246x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 31x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x