North kody rabatowe

www.north.pl

W sklepie internetowym North.pl znajdziesz szeroki wybór części AGD i RTV w atrakcyjnych cenach. Wykorzystaj kod promocyjny North i zamów niezbędne części do pralki, lodówki czy ekspresu do kawy. Sprawdź promocje na części do odkurzana, kuchenki, zmywarki czy robotów kuchennych. Śledź proponowany przez North kod promocyjny na części do okapu, narzędzia czy części RTV i zamawiaj je taniej na north.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie North.pl

North.pl to firma wspierająca naprawy sprzętu AGD i RTV, dzięki bogatej ofercie części zamiennych. W asortymencie znajdziemy około 12 milionów różnych zamienników, które pozwolą uporać się z usterką bez konieczności kupowania nowego sprzętu. Sklep jest idealnym miejscem dla domowych majsterkowiczów, którzy sami potrafią naprawić wiele rzeczy. Jest także świetnym wyborem jeśli udajemy się do specjalisty który będzie mógł wymienić uszkodzoną część.

 

Wśród asortymentu sklepu znajdziemy części zamienne do:
 

  • Pralki

  • Lodówki

  • Ekspresu do kawy

  • Odkurzacza

  • Kuchenki

  • Zmywarki

 

W ofercie znajdziemy zarówno części oryginalne, pochodzące od tych samych producentów, jak i tańsze zamienniki. W firmie North pracują zawodowcy przed którymi sprzęt elektroniczny nie ma tajemnic. Sklep wspierając naprawy wykonywane własnoręcznie w domu, dzieli się tą wiedzą z kupującymi. 

 

Na stronie znajdziemy bardzo rozbudowanego bloga, a w nim artykuły w kategoriach Wskazówki AGD, Lifestyle, Recenzje urządzeń, Instrukcje napraw, Najczęstsze problemy ze sprzętem. Co więcej na stronie znajdziemy nie tylko artykuły, ale także poradniki video. Są to proste filmiki, które w zrozumiały sposób tłumaczą krok po kroku jak naprawić wybrane usterki.
 

Zakup części zamiennych i samodzielna naprawa to duża oszczędność pieniędzy. Także ceny produktów są bardzo atrakcyjne, dzięki wielu dostępnym tańszym zamiennikom. Aby za zakupy zapłacić jeszcze mniej, wykorzystaj kod promocyjny north pl. Sprawdź jaki aktualnie mamy dla ciebie w north pl kod promocyjny.

 

s