Profil firmy

PAKIET PLUS to agencja marketingowa działająca na terenie Czech, Słowacji, Polski, Węgier i Rumunii, która zajmuje się wprowadzaniem efektywnych rozwiązań i nowych koncepcji w dziedzinie reklamy i marketingu, koncentrując się przede wszystkim na marketingu kuponowym.

W 2012 roku rozpoczęliśmy projekt, w którym skoncentrowaliśmy się na marketingu i komunikacji w trybie offline poprzez sieć Pakiet Plus, dzięki której stworzyliśmy unikalne narzędzie marketingowe skierowane do klientów, którzy robią zakupy przez Internet. Dla naszych potencjalnych partnerów stworzyliśmy koncepcję marketingu partnerskiego, by dać klientom możliwość zarówno reklamy jak i zarobku.

Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu koncepcji marketingowych oraz strategicznych projektów w dziedzinie reklamy i marketingu, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość usług, ale również zaproponować naszym partnerom kreatywne i skuteczne rozwiązania.

Nasze motto

,,Aby odnieść sukces w dzisiejszym burzliwym i konkurencyjnym środowisku, najważniejsze jest twórcze podejście i wykorzystywanie wszystkich dostępnych i skutecznych kanałów sprzedaży, aby stworzyć nowe możliwości i rynki'

s