Steam kody rabatowe

www.store.steampowered.com

W sklepie internetowym Steam promocje to prawdziwa okazja do zakupu gier w niższych cenach. Sprawdź aktualne promocje Steam i kupuj najnowsze gry komputerowe taniej na store.steampowered.com. W serwisie Steam wyprzedaż to okazja do zakupu gier sportowych, akcji, strzelanek i wiele innych, a także gry za darmo w wersji demo, Grand Theft Auto V, The Witcher czy gry Ninjago. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Steam

 

Steam to platforma służąca do zakupu gier i oprogramowania online. Umożliwia bezpośrednie pobieranie danych na nośnik, oraz dokonywanie transakcji w systemie mikropłatności. Dzięki stworzonemu na serwisie steam profilowi, nasze dane są zapisywane i mamy dostęp do postępu w grach czy historii pobrań z każdego wybranego urządzenia, po zalogowaniu się do platformy.

 

Wśród kategorii gier znajdziemy między innymi:
 

  • Akcja

  • Przygodowe

  • Rekreacyjne

  • RPG

  • Sportowe

  • Strategie

  • Symulacje

  • Wyścigi

 

Jeśli szukasz prezentu dla osoby uwielbiającej gry, możesz podarować jej kartę podarunkową do platformy Steam. Znajdziemy tu karty na różne kwoty, do użycia w serwisie na dowolne tytuły. Warto sprawdzić kategorię oferty specjalnie, w której znajdziemy duże rabaty i promocje.

Pod każdym tytułem znajdziemy opinie i komentarze użytkowników. Jeśli jesteśmy fanami oglądania rozgrywek transmitowanych na żywo przez graczy, znajdziemy również wiele transmisji gameplay. Dzięki temu możemy obejrzeć jak wygląda przebieg gry, aby przekonać się czy chcemy spróbować własnych sił w rozgrywce.


 

Poza głównymi kategoriami, możemy sprawdzić które tytuły cieszą się największą popularnością, zaglądając do zakładki Bestsellery. Jeśli nie chcemy wydawać zbyt dużych kwot, możemy również wyszukać gry korzystając z filtrów ustalając górny próg cenowy, lub mamy także szansę na darmową rozrywkę, ponieważ wiele gier jest gotowych do pobrania bez żadnej opłaty.

 

Sprawdź dostępne w serwisie Steam promocje!
 

Kupony archiwalne

1. 11. 2018

Wyprzedaż halloweenowa do - 60% na gry na store.steampowered.com

Sprawdź halloweenową… Więcej o zniżkach

Sprawdź halloweenową wyprzedaż nawet do -60% na wybrane gry w serwisie Steam. Znajdziesz tam gry akcji, przygodowe, strategiczne czy strzelanki. Ukryj tekst

s