__bg_womens2

Nie przegapcie żadnej ekskluzywnej promocji

Zapiszcie się do newslettera, aby jako pierwsi zyskać ekskluzywne kupony rabatowe do TOPowych sklepów internetowych

20 niespodzianek na najkorzystniejsze zakupy świąteczne !! Tutaj znajdziesz najlepsze kupony rabatowe z Twoich ulubionych sklepów internetowych.

Skorzystaj z naszego kalendarza adwentowego i kup wspaniałe prezenty na święta

 

 

Czujesz też zapach igieł, kapusty, grzybów i czerwonego barszczu? Zgadza się, Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. A wraz z nim czas zakupów. Jeśli nie wiesz, co kupić na święta, nasz kalendarz adwentowy na pewno Ci pomoże. Podobnie jak w poprzednich latach, tym razem jest pełen okienek, pod którymi kryją się mega rabaty, kupony rabatowe i kody rabatowe, dzięki którym pod choinkę można kupić znacznie taniej prezenty świąteczne. Nie masz jeszcze inspiracji? Nie ma problemu, nasz kalendarz to także świetne pomysły na prezenty dla dzieci i dorosłych.

 

 

Jaki prezent na Boże Narodzenie?

 

Myślę, że nikt z Nas nie zna osoby, która nie kocha niespodzianek i oryginalnych prezentów na Boże Narodzenie. Przecież w każdym z nas jest dziecko, prawda? I właśnie dlatego powstała tradycja kalendarzy adwentowych. Dzięki otwarciu okienek z czekoladowymi smakołykami dzieci skracają czas oczekiwania do Świąt. Ale co z nami, dorosłymi?

Bez strachu. Jak co roku, w tegorocznym okresie przedświątecznym przygotowaliśmy dla Was 20 niespodzianek na najkorzystniejsze świąteczne zakupy. Każdego dnia odkryjemy jedno okienko, pod którym znajdzie się ekskluzywny rabat, kod rabatowy lub kupon rabatowy do Twoich ulubionych sklepów internetowych. Który to będzie?

Jeszcze nie powiemy - inaczej nie byłaby to niespodzianka. Na razie powiemy Ci, że w ofercie będą najlepsze kupony rabatowe i kody, które mamy nadzieję zainspirują Cię do zakupu wspaniałych prezentów. Skorzystaj ze zniżek na ubrania, buty, biżuterię i zegarki, elektronikę czy żywność i kup np. prezenty świąteczne dla rodziców. W ofercie można również znaleźć świetny pomysł na prezent dla mężczyzny lub odwrotnie, idealny prezent dla kobiety. Oczywiście w ofercie znajdują się również prezenty świąteczne dla dzieci.

Pamiętaj, że rabaty będą ograniczone w czasie, więc codziennie sprawdzaj naszą stronę internetową lub zostaw nam swój adres e-mail, a będziemy wysyłać Ci informacje o aktualnej promocji danego dnia. Świąteczne zakupy nie muszą Cię już przerażać. Prezent dla babci, dziadka, mamy, ojca, chłopaka, dziewczyny, czy przyjaciela nie będzie już tragedią dla rodzinnego budżetu.

 

 

Kawałek historii

 

Czy wiesz, że tradycja kalendarzy adwentowych sięga XIX wieku? Chłopiec Gerhard Lang miał pomysłową matkę. Na początku grudnia przygotowała dla niego karton, na który przyczepiła 24 cukierki. Chłopiec mógł codziennie zjeść tylko jeden cukierek. Gerhard ożywił tę ideę w wieku dorosłym w postaci pierwszego drukowanego kalendarza. Pierwsza część składała się z 24 pudełek zawierających wiersze, później dzieci wycinały obrazki, które następnie przyklejały do ​​pudełek.

 

Tradycja kalendarzy adwentowych bardzo szybko się rozprzestrzeniła, a szczególną popularnością cieszą się te z ulubionymi czekoladkami. Swoją drogą, czasami ciężko jest się oprzeć i sięga się po kolejną czekoladkę, prawda? ;-)