Vivus kody rabatowe

www.vivus.pl

Sprawdź kody rabatowe Vivus, dzięki którym szybka pożyczka przez Internet jest dostępna w kilka minut i bez dodatkowych formalności. Wykorzystaj vivus kod rabatowy na pożyczkę przez Internet oraz pożyczkę za darmo bez ukrytych kosztów. Nie czekaj i odbierz pieniądze, dzięki którym pojedziesz na wymarzony wyjazd, kupisz samochód czy wyremontujesz mieszkanie. Wykorzystaj rabat na vivus.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Vivus

Vivus to spółka należąca do grupy 4finance Group, wiodącej firmy w branży pożyczek online która działa w 17 krajach na świecie. Vivus jest jednym z liderów rynku pożyczek internetowych w Polsce. Do końca 2017 w serwisie vivus.pl zarejestrowało się ponad półtora miliona klientów.

W 2012 roku Vivus uruchomił sprzedaż pożyczek przez Internet na rynku polskim. Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta.

Strona Vivus oferuje pożyczki aż do 7500 zł na maksymalny okres spłaty 30 dni, co sprawia że to idealne rozwiązanie dla osób które potrzebują pieniędzy w bardzo krótkim czasie. A dodatkowym atutem jest fakt że chcąc pożyczyć do 3000 zł robimy to bez zakładania konta i zbędnych formalności.

W Vivus promocja o nazwie “Pierwsza Szybka Pożyczka” to świetna okazja dla wszystkich, a na czym polega? Pożyczając do 1200 zł nasze RRSO wynosić będzie 0%, to znaczy, że pożyczając 1200 zł musimy oddać taką samą kwotę bez oprocentowania bankowego.

W Vivus promocje to często okazja do otrzymania dodatkowych benefitów jakimi są zniżki lub bony pieniężne na popularnych stronach rezerwacyjnych. Na stronie znajdziemy także wiele poradników pożyczkobiorcy, między innymi:

Jak sprawdzić siebie w BIK i KRD?

  • Kto i na co bierze kredyty ?
  • Ile może zabrać komornik ?
  • Jak przeżyć syndrom końca miesiąca ?

A także wiele wyjaśnień skomplikowanych terminów bankowych i finansowych oraz poradników typu “Jak wybrać ?”. Już teraz sprawdź stronę Vivus.pl i zobacz jak prosto i szybko można wziąć pożyczkę z korzystnym oprocentowaniem.

s