Dzień Dziecka coraz bliżej! Czas pomyśleć o wyjątkowym prezencie!

dzień dziecka 2

Dzień Dziecka zbliża się nieubłaganie. 1 czerwca to dzień, którym powinniśmy chwilowo porzucić nasze dorosłe zmartwienia oraz obowiązki i poświęcić czas tym, którzy czynią nasze życie piękniejszym i ciekawszym – naszym dzieciom.

 

Dlaczego świętujemy Dzień Dziecka?

 

Świętowanie Dnia Dziecka 1 czerwca nie ma długiej historii. Tradycję tą zaczęto blisko 50 lat temu, głównie w byłych krajach socjalistycznych. Powstało ono z inicjatywy Światowej Federacji Kobiet Demokratycznych i skupiało się ono głównie na ochronie dzieci przed wojną, głodem i wszelką krzywdą. Mimo, iż na początku miało ono wymiar głównie polityczny, z czasem nabrało ono pozytywnego charakteru, który jest znany do dzisiaj. Oficjalnie od 1954 roku, z inicjatywy ONZ, również wszystkie inne państwa mają obowiązek obchodów Powszechnego Dnia Dziecka, a w tym celebracji braterstwa i promocji wszelkich pozytywnych działań na rzecz dzieci. Święto to przypada na 20 listopada.

 

Jak uszczęśliwić dzieci?

 

Zastanawiasz się na tym, co możesz zrobić wyjątkowego dla swoich dzieci? Wiemy, że każdy jeden malec ma swoje zainteresowania, ulubione zabawki, a nawet i zajęcia. Mimo wielości informacji, często jednak nie mamy żadnego pomysłu na idealny prezent na Dzień Dziecka. Dlatego też przygotowaliśmy kilka pomysłów, które mamy nadzieję, że Was zainspirują!

 

Dla najmłodszych

 

Jeśli jesteś świeżo upieczonym rodzicem lub masz nieco większy staż, to z pewnością docenisz wszelkie sklepy internetowe, na których znajdziesz wszystko co potrzebne dla niemowlaka. Pomocny w tej kwestii na pewno okaże się sklep Pink or Blue. Znajdziecie tam nie tylko ubranka, akcesoria dla niemowląt, wózki czy foteliki, ale przede wszystkim pluszowe, edukacyjne oraz kreatywne zabawki! Na ich zakup możecie wykorzystać Pink or Blue kod rabatowy na - 30 zł przy zamówieniu powyżej 280 zł. Sprawdźcie ich ofertę już dziś!

 

 

Atrakcje

 

Podaruj sobie i swoim dzieciom niezapomniane chwile. Idealnym prezentem będą rodzinne wakacje lub krótki wyjazd weekendowy w ciekawe, pobliskie miejsca. Warto wziąć pod uwagę wszelkie parki rozrywki, baseny czy Aquaparki, gdzie dzieci będą mogły spędzić cały dzień z uśmiechem na twarzy. Będzie to idealny prezent dla chłopca, dziewczynki oraz całej rodziny!

 

Odrobina fantazji


Dla niektórych książki to przeżytek. Współcześnie dzieci mają o wiele więcej produktów, które chętniej wybierają. Jednakże, zwłaszcza jeśli dziecko dopiero zaczyna przygodę z czytaniem, warto podarować mu ciekawe prezenty zawierające historie, do których będzie chętnie wracał. Czytanie książek od najmłodszych lat wciąż niesie ze sobą wielkie benefity, których nie należy lekceważyć, jeśli mamy na uwadze dobro dziecka. Dzięki nim nie tylko rozwinie ono swoją wyobraźnie, ale także sprawi, iż nauka nie będzie dla niego trudnym wyzwaniem. Aby dodać coś ekscytującego do zestawu, warto pomyśleć o ciekawym dodatku do pokoju dziecięcego, który również może pobudzić ich fantazje przy bajce na dobranoc. Szczególnie polecamy ofertę sklepu Lampy.pl, w którym możecie wykorzystać Lampy pl kod rabatowy - 10% na cały asortyment. Znajdziecie tam szeroką ofertę najpiękniejszego oświetlenia do pokoików dziecięcych. Sprawdźcie i przekonajcie się sami!

 

 

Dla modnisiów


Niektóre dzieci, zwłaszcza te starsze, oprócz zabawek i gadżetów doceniają również ubrania. Jeśli wiesz, że Twoja pociecha należy do tego typu, to idealnym prezentem może okazać się nowa bluzka, spodnie, bluza, a nawet rozmaite akcesoria. Dobrym pomysłem jest również zabranie dzieci na zakupy, gdyż czasami bardzo trudno jest trafić w ich ciągle zmieniające się gusta.

 

Coś dla nastolatków

W upodobania nastolatka trafić jest najtrudniej. Ale mamy na to sposób! Twoja pociecha na pewno uwielbia wszystko co związane z technologią! Dla tych którzy nie rozstają się na sekundę ze swoim telefonem lub komputerem najlepszym rozwiązaniem, będzie zakupienie ciekawych akcesoriów do tychże sprzętów. Jeśli jednak czujecie, że zasłużyli na wyjątkowo duży prezent w tym roku, to warto rozejrzeć się za nowym sprzętem.

 

Nie zapomnijmy o najważniejszym

 

Nadchodzący Dzień Dziecka jest dedykowany wszystkim dzieciom. Maluchom, przedszkolakom, uczniom i młodzieży. Dajmy im w tym dniu to co najważniejsze – nasz czas i uwagę. Wejdźmy do ich świata. Zanurzmy się w grach i czystej radości dzieci. Stwórzmy niesamowite wspomnienia, które zostaną w naszej pamięci na długie lata. Prezenty potraktujmy tylko jako miłe dodatki, które wywołają uśmiech na twarzy naszych dzieci.

 

Wszystkie aktualne zniżki oraz rabaty znajdziecie już dziś w specjalniej sekcji Dzień Dziecka na naszej stronie KUPLIO.pl !