Axa kody rabatowe i kody promocyjne

www.axa-assistance.pl

Axa Assistance oferuje najlepszej jakości usługi ubezpieczeniowe. Znajdziesz tam ubezpieczenia medyczne, turystyczne, i ubezpieczenia zdrowotne, a wykorzystując kod promocyjny Axa, zamówisz je taniej. Śledź aktualny kod rabatowy Axa i ubezpiecz siebie i swoją rodzinę przed wyjazdem wakacyjnym lub zapewnij im najlepsze ubezpieczenie medyczne. Śledź promocje ubezpieczeń na axa-assistance.pl i zamów polisę taniej. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Axa

AXA to francuska firma ubezpieczeniowa założona w 1816 roku, a w Polsce ten francuski koncern istnieje od 2006 roku i w swojej ofercie posiada duży wachlarz ubezpieczeń, są to na przykład:

  • ubezpieczenia na życie
  • chorobowe
  • majątkowe
  • komunikacyjne

Ubezpieczenia możemy kupić nie tylko za pomocą biur stacjonarnych, ale także używając strony internetowej wykorzystując dostępny kod rabatowy AXA, dzięki któremu nasze ubezpieczenie będziemy mogli zakupić w dużo lepszej cenie.

Strona pozwoli nam także na wygodnie obliczyć prawdopodobną stawkę która będzie nas obowiązywać jeśli się zdecydujemy na zakup ubezpieczenia w AXA. Zniżki do 70 % na ubezpieczenie samochodowe otrzymamy, gdy nasza jazda będzie bezkolizyjna, a znajdziemy tam także inne kryteria pomniejszające kwotę składki.

W AXA Travel kod promocyjny otrzymamy gdy będziemy chcieli wykupić ubezpieczenie na naszą podróż za granicę. Ubezpieczyciel proponuje świetną ofertę, w której podstawowy pakiet ubezpieczenia możemy kupić już od 5,80 złotych za dzień. Wykorzystując przy tym kod AXA będziemy mogli cieszyć się jeszcze niższą cena za ubezpieczenie dla podróżnych.

Oprócz tego firma oferuje także zatroszczenie się o naszą przyszłość w postaci dwóch możliwości oszczędności emerytalnych, są to:

  • Otwarty Fundusz Emerytalny
  • Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego

To świetny sposób żeby przestać martwić się o naszą przyszłość i cieszyć się życiem.

AXA także pomaga nam w przypadku kiedy chcemy zainwestować i pomnożyć swoje pieniądze, firma proponuje nam pomoc na dwa sposoby, pierwszy z nich to tworzenie planów inwestycyjnych lub druga opcja: fundusze inwestycyjne. Już teraz sprawdź proponowany przez AXA kod, który pozwoli Ci ubezpieczyć siebie i rodzinę taniej.

 

Kupony archiwalne

2. 1. 2019

Promocja - 30% na ubezpieczenie turystyczne na axa-assistance.pl

Sprawdź promocję -30%… Więcej o zniżkach

Sprawdź promocję -30% na wybrane ubezpieczenia turystyczne od AXA. Znajdziesz tam zarówno ubezpieczenia jednorazowe jak i na wielokrotne podróże w atrakcyjnych cenach. Ukryj tekst

6. 9. 2018

Promocja - 30% na ubezpieczenie turystyczne na axa-assistance.pl

Sprawdź promocję -30%… Więcej o zniżkach

Sprawdź promocję -30% na wybrane ubezpieczenia turystyczne od AXA. Znajdziesz tam zarówno ubezpieczenia jednorazowe jak i na wielokrotne podróże w atrakcyjnych cenach. Ukryj tekst

s