Kupuj podczas Black Friday i oszczędzaj na zakupach jak nigdy wcześniej

black friday2

Już niedługo rozpoczniemy Black Friday w Polsce i zaczniemy polować na najlepsze zniżki w sklepach internetowych. Przygotuj się na zakupowe szaleństwo.

 

Co to jest Czarny Piątek?

 

Święto wszystkich wielbicieli zakupów: Black Friday (czy tłumacząc na polski Czarny Piątek 2018) ponownie będzie obchodzone także w Polsce i przyniesie ze sobą najlepsze rabaty. Jak zwykle setki sklepów internetowych są zaangażowane w ogólnoświatową kampanię, i dotyczy to zarówno małych jak i dużych rozpoznawalnych marek. Chcesz dowiedzieć się więcej?

Ta jedna z najbardziej lubianych akcji rabatowych ma swój początek za oceanem, i jest to okres, w którym sklepy internetowe na całym świecie oferują naprawdę korzystne zniżki i wyprzedaże towarów. Klasycznie rozpoczyna się w Stanach po Dniu Dziękczynienia, kiedy to konsumenci zaczynają rozglądać się za pierwszymi świątecznymi prezentami.

W tym roku w Polsce Black Friday obchodzimy 23 listopada, ale warto być czujnym już wcześniej. Wiele sklepów już na kilka dni przed sklepy rozpoczynają akcje rabatowe. Niektóre z wyprzedaży i zniżek trwają tylko 24 godziny, dlatego warto śledzić na bieżąco ulubione marki. Oczywiście ilość towarów jest ograniczona, dlatego jeśli zależy nam na dobrych zakupach musimy być czujni.

Nie chcesz śledzić akcji każdego sklepu osobno? Zrobimy to za Ciebie. Odwiedź naszą specjalną kategorię Black Friday, w której znajdziesz wszystkie najlepsze zniżki i rabaty w jednym miejscu. Czeka tam na ciebie wiele popularnych sklepów internetowych jak: Deichmann, Orsay, Empik, Bonprix, iPerfumy, Mall, Media Markt, Komputronik, Smyk czy Born2be i wiele więcej.