Nie kupuj bezmyślnie! Jeśli wciąż szukasz prezentów potrzebna Ci promocja świąteczna

zakupy

Wyprzedaż świąteczna i poświąteczna to świetna okazja dla spóźnialskich, którzy wciąż nie kupili prezentów dla bliskich lub chcą dopełnić upominek czymś wyjątkowym. Sklepy w tym czasie oferują naprawdę świetne rabaty, nie zostaje nic jak tylko ruszać na zakupy.

 

Zimowe wyprzedaże atakują nas z każdej strony, czemu więc nie przyjrzeć się im dokładniej i znaleźć te najlepsze, dzięki którym pod choinką wyląduje mnóstwo wspaniałych prezentów. Co roku schemat przygotowań świątecznych wygląda tak samo. Tuż przed Wigilią ruszamy do centrów handlowych na zakupy, nie tylko spożywcze, ale i te upominkowe. Chcielibyśmy nie wydać za dużo, ale bądźmy szczerzy, kończy się to w większości przypadków tym, że wydajemy więcej niż zamierzaliśmy. Mówisz sobie: Za rok przygotuję wszystko wcześniej.. No cóż, nie ma co się oszukiwać, czasu zawsze brakuje, a sklepy znają świetne sztuczki na podwojenie naszych zakupów i uszczuplenie portfela. Mamy jednak na to pewien sposób – zakupy internetowe. Tak tak, myślisz, że przecież to żaden sposób bo robisz już zakupy online, ale co jeśli takie zakupy pozwolą Ci zaoszczędzić nawet połowę ceny którą zapłacisz w sklepie stacjonarnym? Jak? To bardzo proste, wystarczy kilka kliknięć a kody rabatowe i zimowe wyprzedaże obniżą koszt Twoich zakupów. A bądźmy szczerzy uwielbiamy wyprzedaże, bo gdzie kupisz taniej wymarzone ubrania czy buty?

 

Wskazówka od nas: Jeśli nie chcesz przegapić żadnej atrakcyjnej zniżki, odwiedź stronę z kodami rabatowymi KUPLIO.pl, gdzie w zakładce Wyprzedaże odkryjesz najlepsze przeceny.

Pierwsze świąteczne i poświąteczne wyprzedaże zaczną się w sklepach internetowych 25 grudnia, a w centrach handlowych 27 grudnia. Ostatnie dni w roku to niewątpliwie czas zakupów przed Sylwestrem, więc promocje są ogromne, i każda kolejna zniżka przebija poprzednią więc trzeba kupować rozważnie. Warto przemyśleć każdy zakup, ale też nie zwlekać za długo, bo promocje są krótkie lub dotyczą tylko kilku ostatnich sztuk. Warto użyć swojej intuicji i wybrać te rzeczy których normalnie nie kupimy w tak niskich cenach. 

 

Zasady dobrych zakupów

 

Jeśli pod choinką znalazłeś trochę grosza, i koniecznie chcesz za nie coś kupić, warto przeczytać poniższe rady. Pokażemy Ci na co zwrócić uwagę podczas wyprzedaży i jaką ofertę wybrać. Bo kupowanie na wyprzedaży też ma swoje zasady.

 

1. Umownie podwyższone ceny.

Ta sztuczka stosowana jest przez wielu sprzedawców, i niestety nic nie możemy z tym zrobić. Wiele sklepów tymczasowo podnosi ceny przed wyprzedażą, by podczas niej powrócić do starej ceny pod przykrywką ,,obniżonej”. Dlatego warto wcześniej sprawdzić jakie ceny obowiązują w danym sklepie i nie dać się nabrać na fałszywą zniżkę.

 

2. Pseudo rabat

To rabat, który co prawda obniża cenę, ale sprawdzając w konkurencyjnych sklepach znajdziemy ten sam towar taniej. Rozwiązaniem będzie porównanie cen w różnych sklepach.

 

3. Mega promocje „aż do” 80%

Znasz to uczucie gdy widzisz, że na reklamie rabat sięga nawet 80%, a wchodząc na stronę sklepu okazuje się, że taka zniżka dotyczy tylko kilku sztuk? To właśnie kolejna ze sztuczek sprzedawców, która przyciąga naprawdę wiele osób.