Niedługo zaczyna się szkoła: Czego potrzebuje każdy uczeń i jak na tym zaoszczędzić?

akcja

Czy należysz do tych rodziców, którzy przygotowują się do nowego roku szkolnego z wyprzedzeniem? Zrób to samo teraz. Dowiedz się, na co możesz zaoszczędzić dziesiątki złotych i gdzie robić zakupy.

Właśnie mija druga połowa lata, a to oznacza, że ​​powoli zbliża się nowy rok szkolny. Co roku początek września wiąże się z zakupem przyborów szkolnych i wyposażenia pokoju dziecięcego. Choć nie sposób ich przegapić, dzięki ofertom na naszej stronie można na nich naprawdę sporo zaoszczędzić.

Nie można pominąć takich kategorii jak meble, elektrotechnika, komputery i laptopy, ale także czas wolny. Są pełne świetnych ofert dla wszystkich uczniów i studentów.

Kliknij szkoła wzywa i zobacz wszystkie fantastyczne oferty w jednym miejscu.

Wygoda przede wszystkim

Każdy uczeń potrzebuje maksymalnej koncentracji podczas nauki. Dobrze wyposażony kącik do nauki niewątpliwie mu w tym pomoże. Powinien składać się przede wszystkim ze stołu i wygodnego krzesła wraz z niezbędnym wyposażeniem.

Naturalne światło jest najlepsze do nauki. Dlatego powinno się stawiać biurko pod oknem. Jeśli nie jest to możliwe, znajdź miejsce prostopadłe do okna. Który stół jest najlepszy? Oczywiście dla każdego ucznia może być inny ze względu na inne parametry. Ogólnie zaleca się biurko w kształcie litery „L”, ponieważ zapewnia dużo miejsca na rozłożenie komputera, książek i zeszytów.

Czy biurko narożne nie zmieści się w pokoju dziecięcym? Celuj w większy płaski stół. Będzie praktycznym meblem i inwestycją na kilka lat.

Kup biurka online w e-sklepie Black Red White i wybierz najlepsze dla swojego ucznia.

A co z krzesłem? Jego regulowana wysokość powinna być oczywistością. Nie wybieraj modeli, które nie mają tej opcji. Są więcej niż niepraktyczne. Zwróć uwagę na ergonomicznie wyprofilowane oparcie, które jest najlepsze dla kręgosłupa dziecka.

Nie zapomnij o innych praktycznych meblach do pokoju uczniowskiego. W pobliżu stołu powinny znajdować się szafki i półki do przechowywania rzeczy. Przydatny będzie również korek lub tablica do pisania.

Nasza rada: Zadbaj również o zarządzanie kablami. Kable biegnące wzdłuż lub pod biurkiem mogą rozpraszać ucznia. Pomogą Ci w tym produkty przeznaczone do organizacji okablowania z e-sklepu Świat Baterii.

Komputer jako niezbędnik w nauce

Czasy wspołczesne znacząco wpływają na sposób studiowania. Uczniowie szkół podstawowych już używają komputera jako pomocy w odrabianiu prac domowych.

Pomaga przede wszystkim licealistom i studentom w pisaniu prac dyplomowych czy obróbce wydruków graficznych. Po prostu komputer jest obecnie jedną z niepisanych i jednocześnie niezbędnych pomocy szkolnych.

 

Chcesz kupić naprawdę dobrego laptopa w przystępnej cenie? Kupuj w sklepie internetowym Media Expert.

Jakie parametry powinien spełniać komputer dla ucznia? 

__check

​wyświetlacz o średnicy 14" i wadze ponieże 2 kg szężlijący przenoszenie baterii o minimalnym czasie trwania 7 godzin

__check

wytrzymała metalowa konstrukcja odporna na szybkie zużycie i antypoślizgowy wyświetlacz

__check

ergonomiczna klawiatura zapewniająca wygodne pisanie (część numeryczna jest zaletą)

__check

wydajność zgodnie z potrzebami studia (minimum 2-4 Ghz)

Nie zapomnij kupić podstawowych akcesoriów, takich jak torba na laptopa do łatwego i bezpiecznego przenoszenia.

Ale laptop to nie jedyna rzecz, której uczniowie potrzebują do wysokiej jakości studiów. Drugi monitor ułatwi im przygotowanie się do szkoły. A drukarka będzie też regularnie używana w pokoju studenckim.

Elektronika do nauki i wypoczynku

Odpoczynek i czas wolny są niezwykle ważne dla każdego z nas, ale także dla uczniów. Muszą odpocząć i nabrać sił do nauki i następnego dnia w szkole. Pomogą im w tym produkty elektroniczne.

Wiele z nich wykorzystają nie tylko do zabawy, ale również do nauki. Na przykład mogą grać w gry na tablecie, ale jednocześnie przeglądać lekcje. Mocniejsze tablety zastępują nawet niektóre funkcje komputerów.

Twoje dziecko uprawia sport? Z pewnością doceni inteligentny zegarek, który rejestruje kilka ważnych wartości. A nowy smartfon może być świetną motywacją do osiągania doskonałych wyników w szkole lub jako nagroda za nie.

Myślisz o kupieniu mu słuchawek? Świetny pomysł. Wykorzysta je nie tylko do słuchania muzyki, ale także do czerpania ciekawych informacji z różnych dyskusji i podcastów.

W Media Expert znajdziesz naprawdę duży wybór produktów elektronicznych. Co kupicie swoim dzieciom?

Czas na doświadczenia i hobby

Na jakie wycieczki wybraliście się z dziećmi latem? Jeśli nie spędziliście tyle czasu, ile chcieliście, nadal macie mnóstwo czasu, aby wybrać się w niesamowite miejsca. Możesz wybrać się nad morze, na obóz przygodowy do lasu lub wybrać się na kilka krótkich wycieczek po Polsce. Niezapomniane wrażenia możesz zbierać każdego dnia.

 

__bulb
Lubisz tanie wycieczki krajoznawcze? Podróżuj jeszcze taniej!

Tanie wycieczki, na przykład wycieczki objazdowe to wspaniały sposób na bardziej ekonomiczne podróżowanie. Co więcej, można również zaoszczędzić na transporcie. Jak to zrobić? Opowiemy Wam o tym w naszym artykule.

Wraz z początkiem roku szkolnego przychodzi obowiązek ustalenia dzieciom dobrej rutyny dnia. Nie zapominaj, że oprócz czasu na naukę, powinieneś przeznaczyć odpowiednią ilość czasu na hobby. Ich zainteresowania są bardzo ważne i pomagają im odpocząć od szkolnych obowiązków.

Jak zrobić to dobrze? Najpierw porozmawiaj z dziećmi o tym, do jakich klubów chciałyby uczęszczać. Na przykład klub muzyczny, lekcje tańca, malarstwa lub klub sportowy. Następnie zaplanuj je na poszczególne dni tygodnia, tak aby dzieci miały miejsce na naukę i relaks.

 

W domowym zaciszu mogą rozwijać swoją pamięć i wyobraźnię czytając książki. Czy mają talent do fotografii? Kup im aparat, aby poprawić jeszcze bardziej.

 

Początek nowego roku szkolnego nie musi oznaczać opróżnienia portfela. Skorzystaj z okazji w kategorii Szkoła wzywa i już dziś kup wszystko, czego potrzebuje Twój uczeń, po atrakcyjnych cenach.