Wielkanoc coraz bliżej. Już czas przygotować wielkanocne dekoracje!

wielkanocne dekoracje

Czujesz ten zapach w powietrzu? W końcu zawitała do nas wiosna! A to oznacza jedno. Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Wiesz już jak udekorować swój dom na to specjalne święto? Jeśli wciąż się zastanawiasz, to idealnie się składa! Dzisiaj podzielimy się z Wami naszymi najlepszymi pomysłami na proste ozdoby, które również mogą być wykonane przez dzieci. Dla tych jednak, którzy nie mają czasu, chęci lub talentu przygotowaliśmy na naszej stronie specjalną sekcję - Promocje Wielkanocne. Kody rabatowe i promocje, które tam znajdziecie pozwolą Wam zaoszczędzić przy zakupach pięknych dekoracji wielkanocnych.

 

Malowane jajka 

 

Malowane jajka, które również nazywa się często po prostu wielkanocnymi jajkami, są prawdopodobnie najbardziej znanym symbolem tychże świąt. Ich największym plusem jest to, że każdy może stworzyć oryginalne jajo, nawet najmłodsi. Nie potrzeba również do tego dużego nakładu pieniędzy, ani czasu. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. Piękne wzory stworzysz zarówno z akwareli, markerów, pisaków, czy nawet z lakieru do paznokci. Dla tych bardziej utalentowanych plastycznie ciekawym rozwiązaniem może się okazać wybór wosku czy koronki.  

 

Dekoracje na wielkanocny stół 

 

Jak wiadomo, odświętny stół wielkanocny jest zawsze pełen najrozmaitszych dóbr. Dlatego też, nie powinniśmy zapominać o ozdobach, które uczynią go jeszcze piękniejszym. Dobrym sposobem na dodanie czegoś interesującego są żywe dekoracje na Wielkanoc. Idealnym wyborem mogą okazać się piękne wazy lub wazony wraz z wiosennymi kwiatami oraz pomalowanymi gałązkami. Do najpopularniejszych wyborów i jednoczesnych symboli Świąt Wielkanocnych oczywiście należą bazie oraz bukszpan. Dobrym rozwiązaniem mogą się okazać również drewniane ozdoby ze świątecznymi motywami. Oczywiście, również warto pomyśleć o jedynym z najważniejszych elementów jakim jest baranek. Pamiętajcie jednak, że jedzenie samo w sobie jest piękną dekoracją, dlatego niewiele potrzeba, aby stół prezentował się wyjątkowo.  

 

 

Wielkanocny wieniec na drzwi 

 

Przystrajanie drzwi, nie tylko na Święta Bożego Narodzenia, ale również na inne okazje staje się coraz bardziej popularneWielkanocne stroiki, jak i wieńce są prostą oraz estetyczną dekoracją, którą każdy może sam stworzyć. Dużym plusem jest to, że wygląd tej ozdoby, jak i jej wagę oraz wielkość można dostosować do indywidualnych potrzeb. Przy jej kreacji możesz wykorzystać gałęzie, sezonowe kwiaty, wstążki i inne akcesoria. W edycji wielkanocnej oczywiście warto dodać kilka jajek oraz baranka lub zajączka w otoczeniu wiosennych kwiatów, baź czy bukszpanu.  

 

Koszyczek wielkanocny  

 

Koszyczki wielkanocne również wymagają należytej dekoracji, zwłaszcza jeśli posiadamy dzieci. Jego przystrajanie na pewno sprawi im wiele radości. Możemy tam zawrzeć oczywiście świąteczne jedzenie, jak również dorzucić kilka czekoladowych jajek z myślą o najmłodszych. Aby uczynić go pięknym wystarczy kilka wstążek, żywy bukszpan oraz bazie, jak również biała koronka. 

 

 

Kupujesz czy tworzysz? 

 

Preferujesz własnoręcznie tworzyć ozdoby na Wielkanoc czy jednak kupujesz gotowe produkty? A może i jedno i drugie? Nieważne jaka jest Twoja odpowiedź. Zapewniamy, że wszystko czego potrzebujesz znajdziesz zarówno w sklepach z domowymi akcesoriami jak i również w zwykłych supermarketach. Jeśli chcesz zaoszczędzić kilka groszy przy ich zakupie, nie zapomnij o specjalnych kodach rabatowych, które uczynią każde zakupy przyjemniejszymi. Wszystkie najatrakcyjniejsze zniżki oraz kupony rabatowe znajdziesz w naszej specjalnej sekcji Promocje Wielkanocne, która startuje już 1 kwietnia 2019 roku i potrwa aż do 22 kwietnia 2019 roku. Odwiedzaj stale naszą stronę KUPLIO.pl i korzystaj codziennie z coraz to nowszych kuponów rabatowych oraz promocji!