Zapomnij o świątecznym stresie i zrób zakupy w Black Friday

black friday

Czy wydaje Ci się, że Boże Narodzenie straciło magię w ostatnich latach? Wszyscy podążamy za tym, aby kupić jak najwięcej jest to możliwe pod choinkę, nie wspominając o pieniądzach, które często wydajemy całkowicie niepotrzebnie. Doradzimy Ci, jak kupować bez niepotrzebnego stresu.

 

Adwent się jeszcze nawet nie rozpoczął, a my już wiemy, że coś nadchodzi. Tylko się rozglądnij. Ozdoby świąteczne już błyszczą w sklepach, a liczba ludzi w centrach handlowych jakoś się zwiększyła. Zarówno reklamodawcy, jak i kupcy skutecznie manipulują naszymi umysłami, co często sprawia, że jeśli nie udekorujemy drzewka odpowiednią ilością prezentów, nie wypolerujemy całego mieszkania, czy nie upieczemy przynajmniej siedmiu rodzaju ciasteczek, zawiedziemy. Ale czy w Bożym Narodzeniu właśnie o to chodzi?

Prezenty tak, stres nie

 

Chociaż żyjemy w czasach, gdzie kupujemy wszystko czego potrzebujemy przez cały rok, nasze prezenty to po prostu prezenty świąteczne. Ale czy musi ich być aż tak wiele i czy musimy wydawać na nie coraz więcej pieniędzy? Doradzimy Ci, jak kupić wszystko co potrzebujesz na Boże Narodzenie, tak aby zaoszczędzić. Aby jednak uniknąć zgiełku roku, musisz trochę poczekać. Idziesz?

planowanie

Pomoże Wam Black Friday 

 

Chociaż święta są dużym obciążeniem dla budżetu każdej rodziny, tym razem tak być nie musi. Jeśli zaczniesz kupować prezenty z dużym wyprzedzeniem, a szczególnie mądrze, możesz zmniejszyć koszty o połowę. Planowanie jest podstawą zakupów. Poszukaj już teraz odpowiednich prezentów i stwórz listę zakupów. Pozwoli to uniknąć nie tylko impulsywnych decyzji, które mogą ostatecznie nie zadowolić odbiorcy, ani Twojego portfela. Idealną okazją do kupienia prezentów jest Black Friday. Ogromne zniżki na elektronikę, odzież, perfumy, zabawki, meble mogą nigdy nie zadowolić bardziej niż teraz.

» Black Friday 2019

Chociaż Black Friday oferują prawie wszystkie sklepy, nie wszystkie posiadają te same promocje. Wysokość rabatów, a także czas trwania promocji są różne, bardzo łatwo się pogubić. Dlatego przygotowaliśmy specjalną sekcję Black Friday, w której możesz znaleźć wszystkie oferty specjalne w jednym miejscu!

Ponadto unikniesz stresu i frywolnych obaw związanych z dostawą zamówionego towaru od kuriera. Wiele osób odczuwa również stres związany brakiem pieniędzy. Black Friday jest idealną okazją do zrobienia zakupów po znacznie niższych cenach – unikaj kredytów. Szybka pożyczka w tym okresie może się nie opłacić. Często ukrywają wysokie stopy procentowe, zostawiając Cię z problemem.

Kupując prezenty pamiętaj, że w Świętach Bożego Narodzenia nie chodzi o wielkość prezentów oraz ich ilość pod choinką. Ważniejsze jest to, w jakim gronie najbliższych spędzisz ten czas, bez zbędnych kredytów. Kup wszystko, co niezbędne w Black Friday i zrelaksuj się w czasie świąt, aby wkroczyć z pozytywną energią i nastrojem w nowy rok.