Afiti kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy Afiti - Wrzesień 2022

__photo
-20%
Zniżka
Afiti

Zniżka do - 20% na zabawki edukacyjne na afiti.pl

Zniżka do - 20% na zabawki edukacyjne w tym skoczki, kostki i układanki na afiti.pl.

Więcej o promocji


eshop Afiti
1

Poznawanie świata zmysłami poprzez zabawki

Afiti to sklep internetowy z zabawkami, które stworzone są w taki sposób by dostarczyć dzieciom jak najwięcej wrażeń sensorycznych. Zabawki mają na celu pobudzanie zmysłów, dzięki temu pomagając w ich rozwijaniu. Sklep specjalizuje się w zabawkach bezpiecznych i przeznaczonych dla dzieci z dysfunkcjami ze spektrum autyzmu.

2

Kreatywny i przemyślany wybór zabawek

W sklepie zaopatrzyć mogą się rodzice, czy terapeuci wykorzystujący często zabawki podczas pracy z dziećmi, aby pomóc im poznać świat. W sklepie znajdziemy takie kategorie produktów jak:

  • Zabawa i terapia
  • Motywacja i nagradzanie
  • Książki i publikacje
  • Przydatne przedmioty
  • Rehabilitacja ruchowa
  • Gry

afiti1

Dzieci z różnego typu dysfunkcjami mogą potrzebować innego rodzaju stymulacji podczas zabawy, aby się rozwijać, warto o tym pamiętać kupując zabawki, aby były bezpieczne i odpowiednie dla dzieci z autyzmem.

3

Promocje Afiti

Sklep Afiti prowadzi także dodatkową działalność, która polega na organizowaniu warsztatów i staży, przygotowujących osoby z autyzmem do podjęcia pracy i dorosłego życia. Wszyscy zainteresowani tematyką, powinni zajrzeć na stronę, gdzie znajdziemy także mnóstwo artykułów pomocnych w rehabilitacji, wychowaniu.

afiti2

Zabawki Afiti są odpowiednie również dla dzieci bez dysfunkcji. Nie są to jednak najtańsza półka zabawek – są one wykonane starannie i z dobrych materiałów. W tym sklepie internetowym promocje zdarzają się dosyć rzadko. Dlatego warto obserwować ceny produktów, które nas interesują.

4

Kod rabatowy Afiti? Z Kuplio jest to możliwe

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa
Kod rabatowy
Black Friday
Prezent

Dlaczego właśnie ten sklep? Połączenie dziecięcej radości w momencie kiedy otrzymuje prezent i świadomości rodzica o tym, że kupując ją – łączy przyjemne z pożytecznym. Sprawdź dostępne kody rabatowe na produkty sklepu. Odbierz zniżkę na – 20% obowiązującą na zabawki edukacyjne. Wkońcu sprawienie radości swojemu dziecku jest bezcenne.

5

Ocena Afiti

4.3

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x