Afiti kody rabatowe

www.afiti.pl

Zapewnij rozrywkę swojemu dziecku dzięki zabawkom edukacyjnym wzmacniającym motorykę i koncentrację, ćwiczącym wady wymowy, zapewniającym terapię i wyciszenie między innymi piłki, układanki, gniotki, gry zręcznościowe i wiele innych. W ofercie również książki z poradnikami dla rodziców. Znajdziesz tu też pomoce wizualne i akcesoria do codziennego porządkowania spraw. Sprawdź pełnię oferty na afiti.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Afiti

Afiti to sklep internetowy z zabawkami, które stworzone są w taki sposób by dostarczyć dzieciom jak najwięcej wrażeń sensorycznych. Zabawki mają na celu pobudzanie zmysłów, dzięki temu pomagając w ich rozwijaniu. Sklep specjalizuje się w zabawkach bezpiecznych i przeznaczonych dla dzieci z dysfunkcjami ze spektrum autyzmu. Nieczęsto spotykamy zabawki specjalne stworzone dla tej grupy dzieci, dzięki stronie Afiti.pl  mamy do nich łatwy dostęp, mając pewność że będą one odpowiednio dostosowane do tego rodzaju dysfunkcji. 


 

W sklepie zaopatrzyć mogą się rodzice, czy terapeuci wykorzystujący często zabawki podczas pracy z dziećmi, aby pomóc im poznać świat. W sklepie znajdziemy takie kategorie produktów jak:
 

  • Zabawa i terapia

  • Książki i publikacje

  • Przydatne przedmioty codziennego użytku

  • Rehabilitacja ruchowa

  • Gry


 

Dzieci z różnego typu dysfunkcjami mogą potrzebować innego rodzaju stymulacji podczas zabawy, aby się rozwijać, warto o tym pamiętać kupując zabawki, aby były bezpieczne i odpowiednie dla dzieci z autyzmem.

Sklep Afiti prowadzi także dodatkową działalność, która polega na organizowaniu warsztatów i staży, przygotowujących osoby z autyzmem do podjęcia pracy i dorosłego życia. Wszyscy zainteresowani tematyką, powinni zajrzeć na stronę, gdzie znajdziemy także mnóstwo artykułów pomocnych w rehabilitacji, wychowaniu.

 

Sprawdź dostępny na produkty Afiti kod rabatowy.

 

 

s