Akatex wyprzedaże i promocje

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Akatex - Czerwiec 2024

__photo
-50%
Zniżka
Akatex

Promocja do - 50% na odzież medyczną na akatex.pl

Sprawdź promocje do - 50% na odzież medyczną w sklepie Akatex. Znajdziesz tam umundurowanie dla służb pogotowia ratunkowego w najlepszej jakości i cenie.

Więcej o promocji
-50%
Wyprzedaż
Akatex

Wyprzedaż do - 50% na odzież medyczną na akatex.pl

Sprawdź wyprzedaż do - 50% na odzież medyczną w sklepie Akatex. Znajdziesz tam umundurowanie dla służb pogotowia ratunkowego w najlepszej jakości i cenie.

Więcej o promocji


eshop Akatex
1

Idealny sklep dla ratowników medycznych

Omawiana marka to specjalistyczny sklep dla ratowników medycznych, poszukujących profesjonalnej odzieży. Firma została założona w Polsce 30 lat temu, dbając o to, aby specjalistyczna odzież, która będzie się sprawdzała w pracy ratowników medycznych była dla nich dostępna bez problemu oraz w niskich cenach.

Jej geneza wiąże się przede wszystkim z zaobserwowaną na rynku potrzebą w branży kompleksowego wytwarzania odzieży skierowanej głównie do różnego rodzaju służb medycznych. Nikogo nie trzeba przekonywać, że podczas wykonywania tak ryzykownej i odpowiedzialnej pracy, wygodny ubiór ma ogromne znaczenie. Tym bardziej nie trzeba o tym przekonywać producentów oraz pracowników firmy, którzy codziennie dbają o to, aby służby medyczne były odpowiednio wyposażone.

Głównie w ubrania o właściwościach pomagających w wielu trudnych warunkach. Sklep może się pochwlaić certyfikatem za dbałość o prawa konsumenta, co tylko świadczy o podejściu jego pracowników do klientów. Obecnie marka bez przerwy się rozwija, pamiętając o wartościach, jakie ma od samego początku istnienia. Tutaj każda osoba zajmująca stanowisko w służbie medycznej znajdzie dla siebie odpowiedni strój, który nie dość, że nie utrudni to jeszcze pomoże przy wykonywanej pracy.

2

Bogata oferta marki

W ofercie sklepu znajdziemy:

 • Koszulki
 • Spodnie
 • Umundurowanie letnie
 • Umundurowanie zimowe
 • Bluzy
 • Kamizelki
 • Buty
 • Emblematy odblaskowe
 • Wkładki ochronne
 • Paski do spodni
 • Czapki.

Wszystkie produkty są projektowane oraz produkowane przez firmę. Znają więc oni świetnie swoje produkty i posiadają ogromne doświadczenie, które wciąż poszerzają, stosując nowe technologie produkcji. Ubrania są dostosowane do różnej temperatury zależnej od pogody, a także mają właściwości, takie jak odblaski dla lepszej widoczności ratownika, technologię CoolMax, która zapewnia ciepło nawet przy niskich temperaturach, a także wodoodporność, aby podczas deszczu ratownik nie przemókł do suchej nitki. Oprócz dużego wyboru oraz właściwości odzieży, marka ma do zaoferowania także akatex promocje, które znacznie obniżają regularne ceny produktów.

3

Produkty spełniające każde oczekiwanie

Nie ma osoby, która nie lubi łączyć jednego z drugim, czyli zapewnienia sobie profesjonalnych, trwałych produktów oraz oszczędność. Wszelkie zniżki, jakie można znaleźć na stronie głównej lub w poszczególnych zakładkach są dostępne jedynie z myślą o klientach. Zaopatrzenie się w cały zestaw ubrań oraz akcesorii potrzebnych do pracy w służbie medycznej nie należy do najtańszych wydatków, dlatego wypatrywanie przecen może się bardzo przydać. Należy pamiętać, że nie są one stałe i dotyczą różnych produktów. Raz mogą obejmować spodnie, innym razem kurtki, a jeszcze innym czapki. Warto więc śledzić stronę, aby żadna obniżka nie umknęła Twojej uwadze.

Firma stara się stworzyć jak najlepsze produkty, które spełnią oczekiwania i zapewnią bezpieczeństwo podczas pracy ratowników medycznych. Dlatego stara się utrzymywać bliski kontakt z klientami, aby przekazywane przez nich uwagi wprowadzać w życie. Współpracuje także z placówkami badawczymi, które przeprowadzając odpowiednie badania laboratoryjne potwierdzają bezpieczeństwo pracy ratowników, którzy wybierają odzież tej marki. To mówi samo za siebie. Żaden ratownik medyczny stawiający na pierwszym miejsu zdrowie i życie innego człowieka, nie założyłby ubrania, które nie zapewniało by bezpieczeństwa jemu samemu.

4

Najlepsza odzież specjalistyczna

Wyprzedaż
Zniżka

Celem firmy jest dostarczenie jak najlepszej odzieży specjalistycznej. Udaje się to od wielu lat, dzięki zaangażowaniu pracowników oraz dzięki temu, że znają się oni na pracy ratowników medycznych, i są żywo zainteresowani tematyką, biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach o tej tematyce. Zdobywając bezcenną wiedzę oraz zapoznając się z opiniami klientów, nie zapominają także o kwestiach budżetowych. Z pewnością akatex wyprzedaż jest jedną z okazji, z której szkoda nie skorzystać. Wiele produktów o znacznie obniżonych cenach tylko czekają aż ktoś je kupi. Nie zwlekaj i zaopatrz się w profesjonalną i niezawodną odzież oraz akcesoria do pracy w służbie medycznej.

5

Ocena e-sklepu

4.4

Doskonała ocena

Ogólna ocena 29 klientów
29 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 19x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 8x
Dobre (2,1 - 3,0) 2x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x