AKATEX wyprzedaże

4.3 (1 ocena) __photo
__search
-50%
Zniżka
AKATEX

Promocja do - 50% na odzież medyczną na akatex.pl

Sprawdź promocje do - 50% na odzież medyczną w sklepie Akatex. Znajdziesz tam umundurowanie dla służb pogotowia ratunkowego w najlepszej jakości i cenie.

Więcej o promocji
-50%
Wyprzedaż
AKATEX

Wyprzedaż do - 50% na odzież medyczną na akatex.pl

Sprawdź wyprzedaż do - 50% na odzież medyczną w sklepie Akatex. Znajdziesz tam umundurowanie dla służb pogotowia ratunkowego w najlepszej jakości i cenie.

Więcej o promocji


eshop Akatex
1

Idealny sklep dla ratowników medycznych

Akatex to specjalistyczny sklep dla ratowników medycznych, poszukujących profesjonalnej odzieży. Firma została założona w Polsce 30 lat temu, dbając o to aby specjalistyczna odzież, która będzie się sprawdzała w pracy ratowników medycznych, była dla nich dostępna bez problemu oraz w niskich cenach.

2

Oferta sklepu Akatex

W ofercie sklepu znajdziemy:

  • Koszulki
  • Spodnie
  • Umundurowanie letnie
  • Umundurowanie zimowe
  • Bluzy
  • Kamizelki
  • Buty

3

Produkty spełniające każde oczekiwanie

Odzież idealnie nadaje się do pracy w trudnych warunkach. Materiały najwyższej jakości są termoaktywne i zapewniają wodoszczelność.

Firma stara się stworzyć jak najlepsze produkty które spełnią oczekiwania i zapewnią bezpieczeństwo podczas pracy ratowników medycznych. Dlatego stara się utrzymywać bliski kontakt z klientami, aby przekazywane przez nich uwagi wprowadzać w życie. Współpracuje także z placówkami badawczymi, które przeprowadzają odpowiednie badania laboratoryjne potwierdzają bezpieczeństwo pracy ratowników którzy wybierają odzież Akatex.

4

Najlepsza odzież specjalistyczna

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa

Celem firmy Akatex jest dostarczenie jak najlepszej odzieży specjalistycznej. Udaje się to od wielu lat dzięki zaangażowaniu pracowników, oraz dzięki temu, że znają się oni na pracy ratowników medycznych, i są żywo zainteresowani tematyką, biorąc udział w wielu konferencjach i sympozjach o tej tematyce.
 

5

Ocena Akatex

4.3

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x