akwarystyczny24 kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy akwarystyczny24 - Czerwiec 2022

__photo
-50%
Zniżka
akwarystyczny24

Zniżka do - 50% na pokarm dla ryb i akcesoria na akwarystyczny24.pl

Zniżka do - 50% na pokarm dla ryb i akcesoria do akwariów (testery, filtry, dyfuzory i wiele więcej) na akwarystyczny24.pl.

Więcej o promocji


eshop Akwarystyczny24
1

Sklep dla wszystkich miłośników akwarystyki

Akwarystyczny24 to idealny sklep dla wszystkich miłośników akwarystyki, tworzenia w swoim otoczeniu niezwykły kompozycji wodnych. Oferta sklepu jest kompleksowa, znajdziemy tu wszystko jeśli chcemy zacząć od zera przygodę z akwarystyką, a także jeśli chcemy dokupić gadżety czy ulepszyć nasze obecne akwarium czy oczko wodne. Dział ten jest ciekawym hobby, jednak nie spotykanym bardzo często, może się więc pojawić problem podczas poszukiwania akcesoriów. 

akwarystyczny24/1
2

Bogaty asortyment dla zwierząt

W tej sytuacji sklep Akwarystyczny24 wychodzi na przeciw potrzebom klientów, oferując bogaty asortyment produktów, a także doradztwo i usługi.

3

Bogaty asortyment markowych produktów

A w ofercie znajdziemy akwaria, filtry wodne, oświetlenie, pokarmy, czy pompy. Wszystkie produkty pochodzą od znanych w dziedzinie akwarystyki producentów, znajdziemy tu takie firmy jak:

  • Azoo
  • Back to nature
  • Brightwell Aquatics
  • Kordon
  • Chihiros

akwarystyczny24/2

Akwarystyczny24 to największy w Polsce sklep akwarystyczny, oferujący ponad 40 000 produktów. Dzięki temu może zaoferować korzystne ceny.

4

Profesjonalne usługi dla klientów

Wyprzedaż
Zniżka

Oprócz sprzedaży produktów i akcesoriów akwarystycznych, w sklepie znajdziemy także kilka profesjonalnych usług. Po pierwsze możemy zamówić produkty na wymiar, specjalnie według naszych zaleceń zostaną wykonane tło, stelaż czy akwarium. Kolejną część usług stanowi doradztwo, oraz sprzedaż roślin hodowanych w specjalnych szkółkach In Vitro. 
 

Sprawdź ofertę sklepu Akwarystyczny24.

5

Ocena Akwarystyczny24

4.4

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x