Attipas kody promocyjne i promocje

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Attipas - Wrzesień 2022

__photo
Korzyść
Korzyść
Attipas

Pierwsze buty na pierwsze i kolejne kroki malucha na attipas.pl

Idealne pierwsze buty dla dziecka w sklepie Attipas. W ofercie sklepu znajdziesz buciki dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
Attipas

Gratis wkładki do butów przy zakupie obuwia dziecięcego na attipas.pl

Kup wybrane buciki w sklepie Attipas, a wkładki do butów otrzymasz gratis. W ofercie sklepu znajdziesz buciki dla dziewczynek i chłopców w różnym wieku. Sprawdź produkty od Attipas.

Więcej o promocji


eshop Attipas
1

Wyjątkowe buty dla dzieci, czyli Attipas sklep

Połączenie słów "atti"  - po koreańsku: najlepszy przyjaciel oraz "pas" – po francusku: pas, stworzyło nazwę sklepu Attipas. Twórcom chodziło o stworzenie kombinacji: najlepszego przyjaciela pierwszych kroków. Obuwie tworzone przez tę firmę można kupić stacjonarnie oraz w sklepie internetowym. Jest oryginalne, wygodne i komfortowe. Idealne do stawiania pierwszych kroków przez naszych najmłodszych.

attipas1
2

Co znajdziemy w ofercie tego eshopu?

W tym sklepie internetowym możemy znaleźć jedynie obuwie. Tak zwane attipasy są jednak wykonane w wielu różnych wzorach i odcieniach. Buciki są dostępne zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek. Bogata kolorystyka, przystosowane dla dzieci aktywnych i doskonałe nawet do zabaw w piaskownicy.

3

Attipas promocja

Buty Attipaski to wyjątkowe produkty. Ich cena nie jest zbytnio wygórowana, ale zarówno nie jest ona również najniższa na rynku. Badania oraz produkcja z wysokiej jakości materiałów po prostu ma swoją cenę.

attias2

Promocja jaką znajdziemy na stronie tej marki nazywa się Szczęścia chodzą parami i chodzi w niej o to, aby umożliwić klientom zakup dwóch par bucików po obniżonej cenie. Jeżeli jednak chcemy zakupić trzy pary, to dostaniemy wysyłkę gratis. Naszym zdaniem bardzo się to opłaca.

4

Attipas kod promocyjny

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa
Kod rabatowy

Kody promocyjne to doskonałe narzędzie zniżkowe. Dzięki temu ciągu cyfr i liczb, nasza ostateczna cena w Koszyku zmniejszy się. Możemy znaleźć je na Kuplio, gdzie umieściliśmy wszystkie dostępne kody rabatowe marki Attipas. Aktualizujemy je każdego dnia specjalnie dla Was, abyście mogli z nich korzystać. Warto sprawdzić!

5

Ocena Attipas

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x