black-friday

Booking promocje

www.booking.com

Sprawdź od Booking kod rabatowy i wykorzystaj zniżki na noclegi na całym świecie. Oferujemy promocje na noclegi w najpiękniejszych miastach Polski i Europy, a także loty i szeroką gamę ofert noclegów nie tylko w luksusowych apartamentach, ale także w małych hostelach w okazyjnej cenie. Nie czekaj, sprawdź na Booking promocje i zarezerwuj tani nocleg gdzie tylko chcesz. Ukryj tekst

Idź do sklepu

O sklepie Booking

Booking.com firma zaczynająca od małego start-up’u stała się największą wyszukiwarką noclegów na świecie, a także zrewolucjonizowała rynek e-commerce. Na tę chwile firma posiada w swojej ofercie noclegi w 227 krajach świata i ponad 30 milionów możliwości zakwaterowania, między innymi:

  • pensjonaty B&B
  • apartamenty 
  • hotele w każdej klasie
  • domki na drzewie 
  • igloo

Dzięki Booking.com podróżujący poprzez stronę internetową lub aplikację mobilną mogą zarezerwować nocleg z każdego miejsca na świecie co daje dużą swobodę w podróżowaniu. Możesz spontanicznie wybrać kierunek wyprawy bez zmartwień że zostaniesz bez miejsca do nocowania.

Wyszukiwarka to nie tylko prosta platforma rezerwacyjna, firma negocjuje także warunki z hotelami, dzięki którym klient otrzymuje od Booking kupon w postaci pakietu dodatkowych usług za które rezerwując bezpośrednio w hotelu musielibyśmy zapłacić. Możemy w tym znaleźć:

  • darmowy parking
  • śniadanie w cenie pobytu
  • późne wymeldowanie
  • transport z lotniska

Ale to jeszcze nie wszystko, ciekawą ofertą tej strony jest także możliwość odwołania rezerwacji w danych hotelach z całkowitym zwrotem kosztów więc niczego nie tracimy.

Dodatkowo jeżeli chcielibyśmy zapłacić mniej za nasz pobyt w hotelu, na Booking rabat do 60 zł otrzymamy gdy polecimy naszemu znajomemu stronę a on dokona rezerwacji noclegu za jej pomocą.

Strona oferuje także dla swoich częstych klientów program lojalnościowy o nazwie Genius. Żeby zostać członkiem programu wystarczy tylko pięć razy zarezerwować pobyt za pomocą Booking. Zniżki w Genius to rzecz którą doceni każdy, ponieważ można znaleźć okazję gdzie nasz nocleg może być tańszy o 80 %, a zaoszczędzone pieniądze lepiej wydać na pamiątki, zwiedzanie lub dobrą kolację.

Nowym rozwiązaniem jakie wprowadza strona jest Booking dla Biznesu dzięki któremu można obserwować wydatki swoich pracowników i również otrzymywać dodatkowe zniżki na pobyty biznesowe. Dodatkowa pomocą będzie infolina działająca 24/7 w 42 językach w tym także język polski.

A jeżeli nie jesteś przekonany do danego zakwaterowania na Booking w łatwy i prosty sposób sprawdzisz opinie na temat każdego hotelu dzięki którym na miejscu nie będziesz zaskoczony. Nie zastanawiaj się, już teraz wejdź na Booking.com, zarejestruj się i korzystaj z potężnej oferty darmowych pakietów i zniżek.

Podobne kody rabatowe i kupony

Kupony archiwalne

8. 4. 2018

Promocje wielkanocne do - 15% na noclegi na Booking.com

Sprawdź najnowsze… Więcej o zniżkach

Sprawdź najnowsze promocje od Booking na wybrane noclegi na całym świecie nawet do -15% i rezerwuj taniej. Sprawdź promocyjne ceny noclegów w Rzymie, Krakowie, Petersburgu, Budapeszcie, Londynie czy Warszawie. Ukryj tekst

14. 1. 2018

Promocje noclegów na Booking.com

Sprawdź najnowsze promocje od Booking na noclegi na całym świecie i rezerwuj taniej.

Sprawdź najnowsze promocje od Booking na noclegi na całym świecie i rezerwuj taniej. Ukryj tekst

s