Canal + vouchery i oferty

5 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów Canal + - Lipiec 2024

__photo
-120PLN
Zniżka
Canal +

Promocja - 120 zł na abonament seriale i filmy na Canalplus.com

Na Canalplus.com trwa promocja - 120 zł na abonament roczny seriale i filmy przy opłacie z góry za 12 miesięcy. W pakiecie dostaniesz: seriale, filmy i telewizję na żywo. Sprawdź i kupuj taniej.

Więcej o promocji
29 PLN
Korzyść
Canal +

Abonament seriale i filmy za 29zł miesięcznie na Canalplus.com

Abonament seriale i filmy za 29zł miesięcznie na Canalplus.com już teraz. W pakiecie dostaniesz: seriale, filmy i telewizję na żywo. Wybierz idealną ofertę dla siebie.

Więcej o promocji
54 PLN
Korzyść
Canal +

Abonament seriale, filmy, Tv i sport od 54 zł na Canalplus.com

Abonament od 54 zł miesięcznie na Canalplus.com już teraz. W pakiecie dostaniesz: seriale, filmy, telewizję na żywo i kanały sportowe. Wybierz idealną ofertę dla siebie.

Więcej o promocji
19 PLN
Korzyść
Canal +

Abonament seriale i filmy od 19 zł na Canalplus.com

Abonament seriale i filmy od 19 zł miesięcznie przy opłacie rocznej z góry na Canalplus.com już teraz. W pakiecie dostaniesz: seriale, filmy i telewizję na żywo. Wybierz idealną ofertę dla siebie.

Więcej o promocji
74 PLN
Korzyść
Canal +

Abonament z dużym pakietem sportowym od 74 zł na Canalplus.com

Abonament z dużym pakietem sportowym od 74 zł miesięcznie na Canalplus.com już teraz. Wybierz idealną ofertę dla siebie.

Więcej o promocji


eshop canal plus
1

Magia telewizji i najlepsze programy

Omawiana firma cieszy się w Polsce niemałą popularnością i uznaniem. Wielu z nas zaufało tej firmie, ponieważ jest rzetelna, łatwo dostępna i godna zaufania. Co więcej, z myślą o swoich klientach udostępnia im canal plus kody, dzięki którym mogą dużo zaoszczędzić.

Ten jeden z największych wiodących wydawców oraz nadawców kanałów telewizyjnych segmentu premium jest także agregatorem i drugim największym dystrybutorem pakietów płatnej telewizji w naszym kraju. Firmę cechuje nieustanny rozwój oraz wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu z jej usług korzystają miliony, a rocznie na dostępnych kanałach odbywa się aż 300 premier filmowych. Oferowane usługi to telewizja satelitarna, czyli pakiety telewizji obejmujące kanały telewizyjne należące do marki oraz kanały podmiotów trzecich ze szczególnym uwzględnieniem segmentu premium.

Na dodatek istnieje również wersja online, czyli innowacyjna usługa, która jest odpowiedzią na wzrost zainteresowania na nielinearne treści programowe. Kolejna usługa firmy to dystrybucja filmów do kin. Marka robi to za pośrednictwem Kino Świat. Kanały to między innymi: Ale kino+, Mini Mini +, Planete + oraz teleToon+ oraz wiele innych. Wszystkie te usługi możesz kupić po okazyjnej cenie, dzięki canal plus promocje. Marka posiada swoją wizję oraz ma swoją misję, a także wartości w funkcjonowaniu na rynku. Dlatego jest na nim tak długo, z ogromnym powodzeniem.

2

Pełna oferta marki

Oczywiście warto jest więcej wspomnieć o ofercie internetowej, za którą wcale nie zapłacicie kroci, jeśli wykorzystacie bon canal. Mamy możliwość zakupu Internetu z telewizją. Jest to oferta, która zawiera Internet Lte bez limitu danych z pakietem Tv Relax+. Dzięki niej mamy dostęp do 86 kanałów telewizyjnych, w tym 46 w jakości Hd. Dostajemy usługę bezpieczny Internet w prezencie na 1 miesiąc. Istnieje jeszcze pakiet Tv Optimum + oraz Tv Extra +, ale po więcej informacji odsyłamy was na stronę główną firmy, gdzie również można znaleźć atrakcyjny canal plus kod promocyjny.

canalplus1

 

Bestsellery, które możecie kupić jeszcze taniej, przez voucher canal plus  to między innymi:

  • Pakiet Relax +
  • Do dyspozycji mamy 85 kanałów. Opcje dodatkowo płatne to Hbo oraz Eleven sports 1.
  • Pakiet Extra +
  • Do dyspozycji mamy 158 kanałów. Możemy dobrać prezent w postaci 3 x Hbo i Hbo Go, 3 x Eleven Sports. 26 kanałów filmowych i 14 sportowe.
  • Pakiet Extra + oraz Eleven Sports i Hbo
  • Do dyspozycji mamy 170 kanałów. Mamy do dyspozycji 3 x Eleven Sports, 3 x Hbo i Hbo Go, 11 x +, 26 kanałów filmowych, 14 kanałów sportowych.  Jest dostępny z dekoderem 4K.
3

Najlepsze okazje cenowe

W canal plus rabat możemy dostać każdego dnia. Firma znana jest z tego, że jej oferty są niezwykle korzystne, w porównaniu do pozostałych firm istniejących na tym rynku. Znajdziemy w niej innowacyjne rozwiązania, których nie posiadają pozostałe firmy. Dostępne zniżki zazwyczaj mają określony termin i trwają do określonego czasu. Następnie cena zmienia się. Lecz dlaczego mielibyśmy z takiej zniżki nie skorzystać? Dlatego spieszcie się i sprawdzajcie aktualny canal plus kod rabatowy, aby nie przegapić tej jednej, odpowiedniej okazji dla was.

canalplus2

Ważnym aspektem jest również fakt, że marka jest połączona z firmą Orange. Na stronie internetowej operatora Orange dowiemy się o wszystkich pakietach usług, z których możemy korzystać. Między innymi jest to pakiet Orange Love z Tv, Orange Love, Internet domowy z Tv, + Select oraz + Prestige. To pakiety sprawdzone przez masę klientów, nie kryjących swojego zadowolenia. Każda canalplus oferta jest stworzona z myślą o klientach, aby mogli oni jak najwięcej zyskać i jak najmniej stracić. To się tyczy także was, więc nie wahajcie się, tylko korzystajcie.

4

Jeśli chcesz zaoszczędzić, dobrze trafiłeś

Zniżka
Kod rabatowy
Black Friday

Firma oferuje canalplus voucher, który możecie podarować bliskiej osobie. W tych czasach praktycznie każda firma z nich korzysta, co zachęca klientów do zakupu, a przy okazji daje możliwość klientom, aby ich portfel nie był zbytnio obciążony. Wszystkie dostępne oferty są na bieżąco aktualizowane na Kuplio.pl, gdzie pod nazwą każdej firmy znajdziemy spis wszystkich dostępnych promocji i kodów. Następnie należy skopiować nasz kod i wpisać go w wyznaczone przez firmę miejsce podczas zakupów. Wasza cena znacznie się obniży, a wy przekonacie się, co znaczy połączenie przyjemności i oszczędności. W trakcie intensywnych poszukiwań, nie zapominajcie o canalplus black friday, który w listopadzie przyniesie wam więcej okazji niż jesteście w stanie wykorzystać. Miejcie więc oczy szeroko otwarte.

5

Ocena e-sklepu

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 17 klientów
17 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 11x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 4x
Dobre (2,1 - 3,0) 2x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x