BeActive kody rabatowe i promocje

1 zweryfikowany kupon rabatowy BeActive - Sierpień 2022

__photo
Prezent
Korzyść
BeActive

Promocja Zbieraj punkty i wymieniaj na karnet na ebeactive.pl

Sprawdź promocję od BeActive, zbieraj punkty i wymieniaj je na karnety. Wystarczy przesłać link znajomemu, a za każdy kupiony karnet otrzymasz na swoje konto punkty, które wymienisz na karnet.

Więcej o promocji


eshop BeActive
1

Bądź zawsze w dobrej formie

A może by tak zrobić dobrą formę nie tylko na lato, ale na lata? BeActive to program oferujący karty fitness, dające nieograniczony dostęp do wybranych klubów fitness i siłowni w całej Polsce. Usługa działa na zasadzie abonamentu, czyli co miesiąc płacimy ustaloną stawkę za dany pakiet usług. Z kartą dostajesz dostęp do około 200 różnych miejsc fitness w całej Polsce.

2

Gdzie możesz wykorzystać kartę?

Prawie wszyscy dziś posiadają karnet na siłownię lub basen, zazwyczaj jednak ogranicza się on do jednej wybranej siłowni. Usługa BeActive działa w inny sposób, nie musisz ograniczać się co do jednego miejsca, możesz korzystać i testować wiele różnych klubów.

BeActive sklep

Listę wszystkich dostępnych klubów możemy sprawdzić na stronie. W zakładce Nasze Kluby wygodnie znajdziesz miejsca, w których możesz poćwiczyć na specjalnej mapce.

Oferta BeActive jest podzielona na 4 pakiety:

  • Karnet comfort 1 miesiąc
  • Karnet comfort 3 miesiące
  • Karnet open 1 miesiąc
  • Karnet open 3 miesiące

 

3

BeActive promocje

Różnice między karnetami polegają na godzinach, w których możemy skorzystać z usług. Dla karnetów open, godziny w ciągu dnia są nielimitowane i niczym nieograniczone. W pakiecie comfort wstęp mamy do godziny 16:00. Dodatkowe atuty korzystania z BeActive to ubezpieczenie NNW, które dostajemy z momentem wykupienia pakietu, brak wpłat aktywacyjnych, oraz brak jakichkolwiek umów.

BeActive promocje

Na stronie znajdziemy także wiele ofert specjalnych i zniżek. Firma prowadzi program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty za polecenie usługi znajomym. Wśród zniżek znajdziemy tańszy pakiet dla młodzieży lub zniżkę na pierwszy miesiąc korzystania z karty.

4

Czy może być jeszcze taniej?

Wyprzedaż
Zniżka

Naturalnie. Nasi pracownicy robią co mogą, abyście mogli zobaczyć każdą możliwą zniżkę w jednym miejscu – na Kuplio.pl. Wśród rabatów może znaleźć się na przykład kod rabatowy BeActive. Bądźcie więc czujni i obserwujcie aktualizacje na naszej stronie i swoje ulubione marki.

5

Ocena BeActive

4.3

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x