BeActive kody rabatowe

www.ebeactive.pl

Jeżeli jesteś fanem sportu i szczególnie często uczęszczasz do klubu fitness to beactive kod rabatowy jest właśnie dla ciebie. Program lojalnościowy oferuje kartę fitness, dzięki której masz dostęp do najlepszych klubów fitness w całej Polsce, płacąc tylko jedną stałą kwotę miesięcznie. To doskonała okazja dla osób, które dużo podróżują i kochają sport. Sprawdź kod rabatowy BeActive i zamów kartę na beactive.pl Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie BeActive

 

BeActive to program oferujący karty fitness, dające nieograniczony dostęp do klubów fitness i siłowni w całej Polsce. Usługa działa na zasadzie abonamentu, co oznacza że co miesiąc płacimy ustaloną stawkę za dany pakiet usług. Z kartą dostajesz dostęp do około 200 różnych miejsc fitness w całej Polsce. Dzięki posiadaniu karty, nie musisz przejmować się jeśli zmienisz miejsce zamieszkania lub odwiedzasz znajomy w innym mieście, Twoja karta fitness zostanie zaakceptowana w każdym miejscu które jest objęte programem firmy.

 

Listę wszystkich dostępnych klubów możemy sprawdzić na stronie. Prawie wszyscy dziś posiadają karnet na siłownię czy basen, zazwyczaj jednak ogranicza się on do jednej wybranej siłowni. Usługa BeActive działa w inny sposób, nie musisz ograniczać się co do jednego miejsca, możesz korzystać i testować wiele różnych klubów.
 

Oferta dzieli się na pakiety:
 

  • Karnet comfort 1 miesiąc

  • Karnet comfort 2 miesiące

  • Karnet open 1 miesiąc

  • Karnet open 2 miesiące

 

Różnice polegają na godzinach w których możemy skorzystać z usług. Dla karnetów open, godziny w ciągu dnia są nielimitowane i niczym nieograniczone. W pakiecie comfort wstęp mamy do godziny 16:00. Dodatkowe atuty korzystania z BeActive to ubezpieczenie NNW które dostajemy z momentem wykupienia pakietu, brak wpłat aktywacyjnych, oraz brak jakichkolwiek umów.
 

Na stronie znajdziemy także wiele ofert specjalnych i zniżek. Firma prowadzi program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty za polecenie usługi znajomym. Wśród zniżek znajdziemy tańszy pakiet dla młodzieży.

s