Emirates kody rabatowe i promocje

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Emirates - Styczeń 2023

__photo
- 20%
Zniżka
Emirates

Zniżki do - 20% na loty i hotele na emirates.com

Sprawdź oferty specjalne nawet do -20% na wybrane loty i hotele oraz dodatkowe bonusy od linii lotniczych Emirates. Sprawdź szczegóły na emirates.com.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
Emirates

Prywatny kierowca na emirates.com

Skorzystaj z usługi prywatny kierowca dzięki Emirates.com już teraz. Podróż na lotnisko jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Więcej o promocji


eshop Emirates
1

Styl i luksus linii lotniczych

Emirates to jedna z największych na świecie linii lotniczych, oferujących głównie bardzo luksusowe przeloty. Połączenia są realizowane na wszystkich kontynentach, firma ma więc ogromną ofertę lokalizacji. Główna siedziba znajduje się w Dubaju.

emirates1
2

Najwyższa jakość usług

Linie lotnicze znane są z najwyższej jakości usług. Zatrudniają wyszkoloną kadrę pilotów jak i stewardess. Emirates posiada bogatą ofertę pokładową. Przelot każdą z typu klas, może zostać urozmaicony o najlepszej jakości posiłki i rozrywkę.

Wśród krajów do których możemy udać się korzystając z oferty Emirates, znajdziemy takie jak:

  • Arabia Saudyjska
  • USA
  • Kuwejt
  • Argentyna
  • Kanada
  • Australia
  • Chiny

3

Zaplanuj nie tylko lot ale również swój pobyt z Emirates

Dodatkowo na stronie możemy także wypożyczyć samochód, wybierając określony termin i klasę samochodu jaka nas interesuje. Do wyboru dostaniemy kilka ofert od różnych firm, jeśli z ich usług skorzystamy za pośrednictwem Emirates, dostaniemy dostęp do całodobowej infolinii czy darmowej rezygnacji z usług. 

 

emiarates2

Każda wycieczka staje się ciekawsza jeśli jest z nami osoba mogąca opowiedzieć nam o zwiedzanym miejscu. Aby mieć pewność, że wszystkie aspekty podróży mamy odpowiednio zaplanowane, na stronie możemy również kupić wycieczkę z przewodnikiem. Do wyboru mamy wiele opcji cenowych.

4

Emirates to nie tylko podróże

Wyprzedaż
Zniżka

Oprócz działalności jako linie lotnicze, Emirates jest sponsorem wielu znanych klubów sportowych, głównie piłkarskich, organizuje także zawody Formuły 1. Sprawdź sodtępny w Emirates kod rabatowy.
 

5

Ocena Emirates

5.0

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x