Energylandia kody rabatowe

1 zweryfikowany kupon rabatowy Energylandia - Maj 2024

__photo
1zł
Zniżka
Energylandia

Promocja urodzinowa na bilet za 1zł na energylandia.pl

Wszystkie dzieci i młodzież do 18. roku życia w dniu swoich urodzin wchodzą do parku Energylandia za 1zł. Dotyczy również 18­-tych urodzin. Jedynym warunkiem jest okazanie dokumentu potwierdzającego, że mamy do czynienia z Jubilatem :) Ksero dokumentu należy pozostawić w kasach parku na miejscu, jedynie na tej podstawie wydawany jest bilet urodzinowy. Bilety dla jubilata dostępny jest jedynie w kasie parku. Promocyjny bilet można wykorzystać wyłącznie w dniu zakupu.

Więcej o promocji


eshop Energylandia
1

Największy park rozrywki w Polsce

Energylandia to największy w Polsce park rozrywki dla całej rodziny. Obiekt położony jest w miejscowości Zator, i działa od roku 2014. Park zajmuje obszar około 35 hektarów i znajdziemy tam wiele stref tematycznych z 80 różnymi atrakcjami, w tym z 15 kolejkami górskimi. 

Energylandia1
2

Strefa dla odważnych, jak i dla rodziny

Wśród stref parku znajdziemy strefy:

  • Bajkolandia
  • Strefa familijna 
  • Strefa ekstremalna
  • Water Park
  • Smoczy Gród
  • Aqualantis

3

Strefy i możliwości parku rozrywki Energylandia

W strefie familijnej dużo wspaniałej zabawy doświadczą zarówno dzieci jak i dorośli, jest to strefa w której udział w zabawach wskazany jest dla całych rodzin. Wśród wielu karuzeli i kolejek znajdziemy także stylizowane wioski tematyczne, w tym wioskę Wikingów i wioskę Szwajcarska, przechadzając się po tych stylizowanych obiektach, poczujemy się jak w zupełnie nowym miejscu. Ciekawą opcją jest także małe planetarium, dla fanów obserwowania gwiazd i planet.
 

Energylandia2

Strefa ekstremalna to coś dla fanów adrenaliny, znajdziemy tu wielkie kolejki górskie, takie jak największy w Europie - Hyperion. Poza tym ogromne wahadła i szybkie karuzele, to wszystko dla osób chcących doświadczyć prawdziwych emocji.

4

Park wodny w świetnym wydaniu

Wyprzedaż
Zniżka

W sezonie letnim będziemy mogli także skorzystać z pełnego atrakcji parku wodnego. Smoczy Gród jest miejscem wciąż rozbudowywanym, gdzie wszystkie rozrywki są tematycznie powiązane ze smokami.

Wszystkie atrakcje posiadają szczegółowe opisy na stronie. Sprawdź dostępne w parku Energylandia promocje.

5

Ocena Energylandia

4.6

Doskonała ocena

Ogólna ocena 18 klientów
18 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 14x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 3x
Dobre (2,1 - 3,0) 1x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x