Etihad kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy Etihad - Kwiecień 2024

__photo
-20%
Zniżka
Etihad

Promocje do - 20% na loty na etihad.com

Sprawdź promocje nawet do - 20% na wybrane loty od Etihad. Śledź najnowsze promocje i podróżuj taniej po całym świecie rezerwując na etihad.com.

Więcej o promocji


etihad screen
1

Perfekcyjny i luksusowy wakacyjny lot

W ciepłych letnich dniach każdy z nas marzy o tym, aby wybrać się na urlop. Najlepiej w górach lub blisko wody. Jednak nie zawsze mamy możliwość dojazdu samochodem lub pociągiem. Nie zawsze mamy też na to chęć, ponieważ lubimy komfortowo przetransportować się do miejsca naszych wakacji. Wkońcu jak odpoczywać to odpoczywać – również w czasie podróży. Dlatego właśnie niezwykle potrzebne jest istnienie komfortowych linii lotniiczych, takich jak Etihad. Jest to narodowy przewoźnik Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Linia lotnicza została założona dekretem podpisanym przez prezydenta ZEA Chalify ibn Zajida Al Nahajjana. W ciągu dziewięciu lat od założenia, Etihad zyskał miano najszybciej rozwijającej się linii lotniczej w historii światowego lotnictwa. Te linie lotnicze każdego tygodnia obsługują ponad 1000 przelotów, zapewniają także przelot aż do 84 destynacji, w 52 krajach na kontynentach poza Antarktydą. Ich głównym węzłem jest port lotniczy Abu Zabi.

etihad oferta
2

Wybierzcie się w komfortowy lot

W tym miejscu z łatwością znajdziesz to, czego szukasz. A to dlatego, że w specjalnym wyznaczonym do wyszukiwania okienku, należy wpisać miejsce wylotu, miejsce przylotu, datę wylotu i powrotu, ilość pasażerów oraz określić czy na wyjazd wybiorą się dorośli, czy też dorośli z dziećmi. Ważne jest także zaznaczenie wieku dzieci, ze względu na to, że może to mieć wpływ na cenę biletu lotniczego. Zniżka dla dzieci obowiązuje przeważnie do 5 roku życia.

Na stronie głównej możemy z łatwością wyszukać loty, którymi jesteśmy najbardziej zainteresowani. Znajduje się na niej tabelka, gdzie musimy wpisać interesujące nas destynacje. Możemy wybrać opcje Return – Powrót, One way – Podróż w jedną stronę lub Multi-city, czyli podróż do kilku miejsc. Następnie wybieramy ilość osób, zaznaczamy ich wiek oraz wybieramy datę naszej podróży. W zależności od tego czego potrzebujemy, musimy zaznaczyć którąś z tych opcji a następnie po kliknięciu przycisku Search flights – Wyszukaj loty, ukaże nam się lista dostępnych lotów do wyboru. Następnie polecamy Wam dobrze przeanalizować sobie wybrane loty, szczególnie przesiadki. Bardzo ważny jest także czas przesiadek, który nie powinien być krótszy niż 1 godzina. Należy wziąć pod uwagę prawdopodobieństwo opóźnienia się lotów, a następnie istnieje możliwość pojawienia się sytuacji, w której nie uda nam się zdążyć na kolejny lot.

3

Etihad rabat, czyli niesamowita okazja na zakup tańszego lotu

Gdzie i kiedy dostępna jest Etihad promocja? Na tym portalu można trafić na świetne oferty i okazje. Wykorzystajcie Etihad promocje na zmniejszenie kwoty, którą planowaliście wydać na wakacyjny wyjazd. Dlatego jeśli szukasz wygodnego lotu, aby szybko dostać się na wymarzone wakacje, spędzić romantyczne chwile z narzeczonym lub narzeczoną, fajny czas ze znajomymi, czas pełen wrażeń i przygód z całą rodziną lub wieczór panieński lub kawalerski, to jesteś we właściwym miejscu.

etihad produkty

Linie Etihad Airways oferują swoim pasażerom program Stałego Klienta, który nosi nazwę Etihad Guest Miles. Wszyscy pasażerowie podróżujący liniami Etihad Airways mają możliwość gromadzenia mil, a następnie wykorzystanie ich w dowolny sposób np. wymianę na atrakcyjne nagrody. Członkowie programu podróżujący liniami Etihad Airways na dowolnej trasie mają możliwość gromadzenia mil na swoim koncie, co daję im w przyszłości wiele benefitów (darmowe przeloty, zakupy itd., ponieważ linie Etihad mają wielu partnerów na całym świecie).

4

Etihad kod promocyjny i już

Na www.etihad.com kod rabatowy Etihad  da Wam możliwość obniżenia ceny Waszych zakupów na etapie przystępowania do płatności. Jeżeli posiadacie Etihad kod rabatowy to możecie wykorzystać go na przykład na obniżenie ceny lotów o – 20%. Od portalu możesz otrzymać także zniżkę do – 30% na wybrane oferty, którą wykorzystasz kiedy chcesz. Możecie otrzymać zniżki również na loty samolotowe do wybranych destynacji. I to aż do 30% rabatu. Mamy nadzieję, że wybierzecie z łatwością coś dla siebie na tej stronie internetowej i będziecie cieszyć się czasem wolnym i urlopem.

5

Ocena Etihad

4.6

Doskonała ocena

Ogólna ocena 15 klientów
15 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 10x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 4x
Dobre (2,1 - 3,0) 1x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x