Fiszki kody rabatowe i kody promocyjne

5 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów Fiszki - Październik 2022

__photo
-40%
Zniżka
Fiszki

Promocja do - 40% na fiszki do hiszpańskiego na fiszki.pl

Sprawdź zniżki na wybrane fiszki do hiszpańskiego nawet do -40% w sklepie internetowym Fiszki. Dzięki nim nauka może stać się szybka i przyjemna.

Więcej o promocji
-40%
Zniżka
Fiszki

Zniżka do - 40% na fiszki do francuskiego na fiszki.pl

Sprawdź zniżki na wybrane fiszki do francuskiego nawet do -40% w sklepie internetowym Fiszki. Dzięki nim nauka może stać się szybka i przyjemna.

Więcej o promocji
-35%
Zniżka
Fiszki

Promocja do - 35% na fiszki do angielskiego na fiszki.pl

Sprawdź zniżki na wybrane fiszki do angielskiego nawet do -35% w sklepie internetowym Fiszki. Dzięki nim nauka angielskiego może stać się szybka i przyjemna.

Więcej o promocji
-35%
Zniżka
Fiszki

Promocja do - 35% na fiszki do niemieckiego na fiszki.pl

Sprawdź zniżki na wybrane fiszki do niemieckiego nawet do -35% w sklepie internetowym Fiszki. Dzięki nim nauka niemieckiego może stać się szybka i przyjemna.

Więcej o promocji
Za darmo
Darmowa dostawa
Fiszki

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 99 zł na fiszki.pl

Zrób zakupy powyżej 99 zł w sklepie internetowym Fiszki, a otrzymasz darmową dostawę. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji


eshop Fiszki
1

Produkty edukacyjne do nauki języków obcych

Fiszki to popularna marka oferująca produkty edukacyjne z zakresu nauki języków obcych. Flagowym produktem tej firmy są właśnie fiszki, niewielkie kartoniki, gdzie na jednej stronie znajdziemy wyraz w języku obcym, a na drugiej mamy tłumaczenie go na język polski. Możemy uczyć się na dwa sposoby, próbując tłumaczyć słowo z języka obcego, i sprawdzając poprawność na drugiej stronie, lub patrząc na wersje słówek po polsku, możemy zgadywać jaki ma ono odpowiednik w innym języku. 

fiszki1
2

Skuteczna pomoc w nauce języków

Fiszki stały się bardzo popularne, dlatego że jest to bardzo skuteczna, ale także wygodna metoda poznawania nowych słówek. Pudełko z fiszkami możesz zabrać ze sobą wszędzie, i uczyć się kilku nowych słówek dziennie korzystając z każdej wolnej chwili, jadąc komunikacją miejską czy czekając w kolejce.

3

Bogata oferta językowa

Wśród bogatej oferty języków, możemy znaleźć:

  • angielski
  • francuski
  • hiszpański
  • chiński
  • japoński
  • niemiecki
  • norweski
  • rosyjski
  • szwedzki

fiszki2

Oprócz fiszek z gotowymi słówkami, możemy także stworzyć własne według naszych upodobań, ponieważ sklep w ofercie posiada również puste kartoniki. Na stronie znajdziemy również wiele innych produktów, jak na przykład poradniki.

4

Prezent edukacyjny z Fiszki

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa

 

Fiszki są świetnym pomysłem na prezent, dla osób które zawsze marzyły o nauce języka, jest to świetny pierwszy krok w edukacji języków obcych. Sprawdź dostępny na fiszki kod promocyjny.

5

Ocena Fiszki

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 40 klientów
40 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 38x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 2x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x