Google Play kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy Google Play - Maj 2024

__photo
Prezent
Korzyść
Google Play

Promocja 2 miesiące muzyki za darmo na play.google.com

Zaloguj się i korzystaj z Muzyka Google za darmo przez 2 miesiące bez ograniczeń od Google Play. Muzyka Google to 40 milionów utworów na żądanie, radio bez reklam ani ograniczeń w pomijaniu utworów, tworzenie własnych playlist oraz słuchanie w trybie offline. Sprawdź ofertę na play.google.com.

Więcej o promocji


eshop GooglePlay
1

Google Play - rozrywka multimedialna

Google Play to internetowy sklep z rozrywką multimedialną. Posiada szeroko rozbudowaną bibliotekę gier, audiobooków czy filmów. Google Play działa na urządzeniach z systemem operacyjnym Android, niektóre dostępne aplikacje można zainstalować również na komputerach. 

google1
2

Bezpłatna i płatna oferta Google Play

Najlepsze w Google Play jest to, że wiele produktów, jak niektóre topowe gry, są dostępne zupełnie za darmo, wystarczy posiadać konto aby mieć swobodny dostęp do wszystkich oferowanych wirtualnych produktów. 

3

Multimedia w jednym miejscu

Wśród oferty znajdziemy wiele funkcjonalnych aplikacji, popularnych komunikatorów, edytorów tekstu, wszystko czego możemy potrzebować. Główne kategorie produktów to:

  • Rozrywka
  • Aplikacje
  • Filmy
  • Muzyka
  • Książki

 

google2

Poza tym każda kategoria jest podzielona według największej ilości pobrań, najlepszych darmowych czy płatnych produktów. Przy okazji możemy zawsze sprawdzić ile dany produkt miał pobrań, oraz jego średnią ocenę wystawioną przez użytkowników.
Posiadając konto w Google Play, mamy dostęp do historii pobranych przez nas programów, przez co łatwo możemy wrócić do używanych w przeszłości aplikacji. Wielkim plusem dla graczy jest to, że postęp zapisuje się nawet jeśli odinstalujemy grę z naszego urządzenia. Po ponownym zainstalowaniu , wracamy do momentu w którym byliśmy poprzednio, i nie musimy zaczynać od początku.
 

4

Tysiące aplikacji i narzędzi w Google Play

Wyprzedaż
Zniżka

Według danych, w ofercie Google Play znajdziemy ponad 1 200 000 aplikacji! Są one bardzo przydatnym narzędziem w codziennym życiu, niezależnie od tego czy uprawiasz sport, czy potrzebujesz mapy turystycznej na wycieczkę. Sprawdź dostępny kod google play!

5

Ocena Google Play

4.4

Doskonała ocena

Ogólna ocena 142 klientów
142 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 119x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 23x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x