heyah.pl kody i oferty

1 zweryfikowany kupon rabatowy heyah.pl - Lipiec 2024

__photo
-50%
Zniżka
heyah.pl

Promocja - 50% na ofertę No Limit na heyah.pl

Sprawdź promocję od Heyah i otrzymaj - 50% rabatu na rozmowy, SMS-y, MMS-y i 10GB Internetu na 30 dni od Heyah. Sprawdź szczegóły oferty na heyah.pl i rozmiawiaj taniej.

Więcej o promocji


eshop Heyah
1

Niezawodna sieć komórkowa

Omawiany e-sklep jest jedną z pierwszych polskich sieci telefonii komórkowej. Działa na polskim rynku od roku 2003. W swojej ofercie pierwotnie posiadała jedynie doładowania, karty Sim, abonamenty i pakiety, by w kolejnym kroku poszerzyć swoją działalność o dystrybucję telefonów, łącząc je z pakietami minut, smsów i internetu w korzystne heyah oferty.

Swego czasu marka była bardzo szeroko reklamowana i przez lata zgromadziła mnóstwo stałych klientów, którzy po dzień dzisiejszy są zadowoleni z jej usług, jak i niezawodnej obsługi w punktach. Każdy, kto inwestuje w nowy telefon, chce znaleźć sieć komórkową, która umożliwi mu sprawne i satysfakcjonujące korzystanie z kupionego sprzętu. W takim przypadku liczą się nie tylko konkretne oferty, ale i także ceny, jakie są proponowane klientowi. Firma bardzo dba nie tylko o różnorodność ofert, które z roku na rok się powiększają i są coraz lepiej dostosowywane do oczekiwań współczesnych klientów, ale także dba o finanse swoich klientów.

Dlatego nie stroni od udostępniania na stronie kody heyah, które znacznie obniżają wartość wielu produktów, jeśli tylko się je wykorzysta. Zatem, jeśli zależy Ci na usługach i ofertach najwyższej klasy, ale nie chcesz już przepłacać, ta sieć sprawdzi się dla Ciebie idealnie. Warto wspomnieć, że usługi telekomunikacyjne pod marką świadczone są w modelu na kartę - prepaid, a każda z usług ma określoną cenę za korzystanie bez limitu z rozmów, Sms-ów, Mms-ów, a także duże paczki gigabajtów internetu w Polsce oraz w roamingu.

2

Możliwości technologiczne od marki

Najpierw przejdźmy do jednej z najsłynniejszych usług w sieciach komórkowych, czyli abonamentu. W zależności od wybranego programu, różna będzie miesięczna stawka płacona za abonament, ale dajemy gwarancję, że zawsze będzie niska, dzięki promocja heyah. W tej opcji masz możliwość dobrania telefonu, za którego raty spłacisz wraz z kwotą abonamentu. Dobieranie telefonu nie jest konieczne, możesz skorzystać z abonamentu bez konieczności zakupu nowego urządzenia. Jeśli zdecydujesz się na jeden z oferowanych pakietów, będziesz wybierał pomiędzy rozmowami, internetem, roamingiem, sms-ami, finansami i usługami. Wszystkie pakiety są niezwykle korzystne i tanie, dzięki okazje heyah.

heyah1

 

Marka jest znana wielu osobom. Wraz z rozwojem mobilności i technologii, również rozwijała swoje usługi. Główna oferta to tradycyjnie wybór między abonamentem, a pakietami na kartę w super cenie, dzięki heyah promocje. Z tych można wybierać dalej, z korzystnych pakietów, oferujących między innymi:

  • Nielimitowane Sms-y
  • Nielimitowane Mms-y
  • Internet
  • Rozmowy na Ukrainę
  • Przekazy na Ukrainę
  • Komunikatory
  • Rozmowy do wszystkich sieci bez ograniczeń
  • Pakiety internetowe.
3

Atrakcyjne możliwości i bogata oferta

Jeśli jednak zdecydujesz się na subskrypcję, musisz wiedzieć, że ta oferta heyah to totalna rewolucja w komunikacji. Krótko mówiąc, oferta polega na płaceniu co miesiąc za telefon, w związku z czym klient może zapomnieć o doładowywaniu telefonu. Wygoda i korzyść w jednym. Dodatkowo, plusem jest, że ofertę możesz włączać i wyłączać kiedy tylko chcesz, bez żadnych niechcianych opłat. Co więcej, opłata jest pobierana automatycznie, więc nie musisz o niej pamiętać ani zajmować miejsca w swoim kalendarzu, ale zapisać sobie tę opłatę. Oferta głosowa dzieli się na dwa rodzaje, a każdy jest wyjątkowo korzystny cenowo przez promocje heyah. Pierwszy z nich wynosi 19,99zł miesięcznie i obejmuje rozmowy, sms-y, mms-y oraz Internet 20Gb, natomiast za drugi zapłacisz 29,99zł za miesiąc, a wraz z nim otrzymasz wszystko to, co w pierwszym pakiecie oraz 40Gb Internetu.

heyah2

Po więcej szczegółów warto zajrzeć na stronę. Możemy Ci jeszcze podpowiedzieć, że warto ściągnąć aplikację korzystając z subskrypcji i zapoznać się z jej korzyściami. Mając konto w aplikacji będziesz mógł włączać i wyłączać subskrypcję kiedy tylko zechcesz, sprawdzać wszystkie interesujące Cię dane o kosztach, aktywnych pakietach ich zużyciu, a także będizesz mieć stały i nieograniczony dostęp do swoich rachunków i płatności, aby na bieżąco móc monitorować sytuację finansów. Tak naprawdę niezależnie od tego, na jaki pakiet i jaką ofertę się zdecydujesz, zawsze zaoszczędzisz z heyah promocje doładowania. Wystarczy, że wejdziesz na stronę, zapoznasz się z usługami i skorzystasz z obniżki, a wtedy przekonasz się, że ta sieć to był Twój najlepszy wybór.

4

Sprawnie działające usługi

Zniżka
Kod rabatowy

Wśród telefonów dystrybuowanych przez sieć, znajdziemy flagowe modele takich marek, jak Lg, Huawei, Samsung, Sony, jak również bardziej budżetowe telefony od Motoroli, Alcatel czy Maxcom. Jak widzisz jest w czym wybierać, nie inaczej jest z obniżkami. Jeśli znajdziesz na stronie heyah kod, wpisz lub wklej jego treść w koszyku zamówienia podczas kompletowania zakupów, a wtedy rabat naliczy się automatycznie bez Twojej dodatkowej ingerencji. Każdy kod promocyjny heyah niesie ze sobą gigantyczną oszczędność, dzięki której nie odczujesz pozostałych wydatków poza swoim nowym, stylowym i modnym telefonem. Będziesz mógł skupić się tylko na nim, ale zanim to zrobisz, nie zapomnij zapoznać się z ofertą sieci.

5

Ocena e-sklepu

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 283 klientów
283 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 256x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 27x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x