Home kody rabatowe

www.home.pl

Sprawdź kod rabatowy home.pl, który jest aktualnie dostępny i wykup domenę dla swojej firmy taniej. Home.pl specjalizuje się w rejestracji domen internetowych, hostingu serwisów WWW, utrzymaniu kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Sprawdź aktualne promocje dostępne na stronie serwisu i wykup usługę którą potrzebujesz dla swojej firmy. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Home.pl

Home.pl to firma specjalizująca się w pomocy w kreowaniu stron internetowych. Oferuje szybkie i proste kreowanie domen, a na rynku działa już od 20 lat. Wiele osób prywatnych a przede wszystkim firmy, potrzebują swoich własnych stron aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Dzięki home.pl sprawdzisz jakie domeny dostępne są dla wybranej nazwy strony, a także w łatwy sposób umożliwia jej stworzenie korzystając z szablonów.
 

Strona posiada kompleksowy zbiór narzędzi i aplikacji które pozwolą stworzyć stronę a później zapewnić jej bezpieczeństwo i jak najlepsze funkcjonowanie. Usługi i produkty wśród których możemy wybierać to:

 

  • Domeny i Kreator Stron

  • Hosting - Serwery i SSL

  • Sklepy - Własny eSklep

  • Office 365 i Poczta - Aplikacje od Microsoft i konta e-mail

  • Aplikacje - Dziesiątki programów

  • Reklama - Marketing i SEO

 

Strona jest świetnym rozwiązaniem między innymi dla wszystkich tworzących sklepy internetowe. Możemy wybierać z wielu dostępnych pakietów z funkcjami i kreatorem, w różnych cenach. Stronę możesz stworzyć sam, lub korzystając z pomocy eksperta który pomoże w organizacji wyglądu i funkcjonalności domeny. W firmie pracują doświadczone osoby które zadbają o to by oszczędzając Twój czas, stworzyć witrynę dzięki której dotrzesz do jak największej ilości odbiorców.
 

Wśród dostępnych pakietów usług znajdziemy między innymi podstawową pomoc IT, czyli tworzenie kopii zapasowych, import eksport baz danych, skanowanie antywirusowe, konfiguracja katalogów i wiele więcej. 

Zakupisz tu również certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie twojej strony, a także ochronę dla strony przed złośliwym oprogramowaniem. Strona pozwala na aktywowanie płatności online, możemy tu również kupić pakiet reklamowy, dzięki któremu będziemy mieli zapewnioną reklamę naszych usług w wielu najbardziej znanych serwisach. 

Wśród pakietów aplikacji znajdziesz te antywirusowe, biurowe, także takie które zapewnią produktywność pracy. 
 

Kupony archiwalne

31. 1. 2018

Wyprzedaż do - 97% na usługi na home.pl

Sprawdź wyprzedaż… Więcej o zniżkach

Sprawdź wyprzedaż wybranych usług internetowych od Home.pl nawet do -97%. Wybierz usługi których potrzebujesz i zapłać mniej. Ukryj tekst

s