IVET kody rabatowe i kody promocyjne

7 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów IVET - Wrzesień 2022

__photo
-71%
Zniżka
IVET

Promocja do - 71% na odzież męską na ivet.pl

Sprawdź promocje do - 71% na wybraną odzież męską w sklepie IVET. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji
- 70%
Zniżka
IVET

Promocja do - 70% na zimowe ubrania na ivet.pl

Sprawdź promocje do - 70% na wybrane zimowe ubrania w sklepie Ivet.pl w ramach totalnej wyprzedaży. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji
-63%
Zniżka
IVET

Promocja do - 63% na odzież damską na ivet.pl

Sprawdź promocje do - 63% na wybraną odzież damską w sklepie IVET. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji
29,99zł
Zniżka
IVET

Promocja od 29,99 zł za stroje kąpielowe na ivet.pl

Sprawdź promocje na stroje kąpielowe już od 29,99 zł w sklepie ivet.pl w sekcji strojów. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji
-63%
Wyprzedaż
IVET

Wyprzedaż do - 63% na odzież damską na ivet.pl

Sprawdź wyprzedaż do - 63% na wybraną odzież damską w sklepie IVET. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji
59zł
Wyprzedaż
IVET

Wyprzedaż za 59 zł komplet narzuta i poszewki na ivet.pl

Wyprzedaż za 59 zł komplet narzuta i poszewki na IVET w ramach wiosennej promocji. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji
8zł
Wyprzedaż
IVET

Wyprzedaż od 8 zł na ubrania damskie na ivet.pl

Sprawdź wyprzedaż od 8 zł na ubrania damskie w sklepie IVET w ramach zimowych wyprzedaży. W asortymencie sklepu znajdziesz również modę męską, modne akcesoria, dodatki, obuwie oraz tekstylia i produkty do domu.

Więcej o promocji


eshop Ivet
1

Tanie i szybkie zakupy w sklepie Ivet

Jedziesz na wakacje ale nie znalazłaś jeszcze tego jedynego stroju kąpielowego, który sobie wymarzyłaś? Za chwilę zbliża się wesele koleżanki, a Ty jeszcze nie zdążyłaś kupić sobie sukienki? Z pomocą nadchodzi sklep internetowy Ivet. Tutaj znajdziesz rzeczy, które są różnorodne, modne i wygodne, a do tego nie mają zbytnio wygórowanych cen.

Ivet1
2

Doskonałe miejsce na kupienie prezentu na ostatnią chwilę

Walentynki, mikołajki, urodziny. Nie każdy ma wystarczająco dużo czasu, aby wyrobić się na czas z zakupami. Więc zamiast biegać po sklepach, jeździć po mieście, zastanawiać się godzinami lub prosić innych o pomoc – możemy po prostu wejść do Ivet i wybrać rzecz, a ona magicznie pojawi się w naszm domu do 24 godzin. Proste i nieskomplikowane, a ucieszy solenizanta lub solenizantkę.

3

Totalne wyprzedaże i promocje

W wyróżnionym dziale Total sale znajdziemy wyprzedaż absolutną. Ceny w tym dziale spadają nawet o – 80 %. Oczywiście w podkategorii z dostawą do 24 godzin mamy możliwość kupić i tanio, i szybko. W ten sposób upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu.

Ivet2

Poszewki na pościel za 40 PLN, pluszowy modny dres za 80 PLN lub naszyjnik za 20 PLN. To tylko przykłady niektórych cen w tym sklepie internetowym. Jednak istnieją także kody rabatowe Ivet. Ale o tym za chwilę.

4

Kod rabatowy Ivet

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa
Kod rabatowy
Black Friday
Prezent

Każda dodatkowa zniżka pocieszy każdego z nas. A jeśli ma ona wysokość więszą niż 70 % ceny, nasz portfel odetchnie z ulgą. W Ivet kupicie odzież męską ze zniżką – 71 %, a odzież damską w promocji – 63 %. Za 29,99 PLN możecie zakupić stroje kąpielowe. Warto sprawdzić, czy rzeczy są w Waszym guście i wykorzystać promocje. Wszystkie z nich znajdziecie na Kuplio, gdzie są one codziennie aktualizowane na bieżąco.

5

Ocena Ivet

4.7

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x