Link4 kody rabatowe

www.link4.pl

Sprawdź kod promocyjny Link4 i kup ubezpieczenie taniej wykorzystując rabat. Wykorzystując od Link4 kod promocyjny kupisz taniej ubezpieczenie samochodu, domu lub ubezpieczenie podróży. Sprawdź kod rabatowy Link4 na pakiety OC, AC, ubezpieczenia turystyczne czy biznesowe na link4.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Link4

Link4 to towarzystwo ubezpieczeniowe które jako pierwsze zaoferowało swoim klientom ubezpieczenia typu direct. Powstało w 2003 roku i od tamtej pory rozpowszechniło sprzedaż polis ubezpieczeniowych bezpośrednich, czyli sprzedawanych przez internet, telefon oraz przez agentów których pracują w całym kraju. Profesjonalizm i innowacja jakie prezentuje firma zaowocowała wieloma wyróżnieniami jakie otrzymała firma, a proponowane przez Link4 kody promocyjne dają nam duże zniżki na ubezpieczenia zakupione w firmie.

Auto

Firma proponuje nam pakiety wielu ubezpieczeń samochodowych, jednym z nich jest podstawowe OC które dodatkowo wzbogacone zostało możliwością otrzymania samochodu zastępczego na czas naprawy naszego samochodu, a także ubezpieczenie które chroni nasze opony, dzieki czemu możemy zyskać dodatkową ochrona w cenie podstawowego ubezpieczenia.

Druga opcją jest pakie OC i AC, które chroni nasze auto przed uszkodzeniami oraz kradzieżą, wszystko to zapewni najwyższy pakiet i bezpieczeństwo, a dodatkowo za otrzymamy w Link4 zniżki za bezszkodową jazdę.

Dom

Ubezpieczenie domu i mieszkania oferuje nam szeroki zakres ochrony tego co dla nas ważne, między innymi od:

  • pożaru
  • zalania
  • kradzieży
  • przepięć

W Link4 promocja pozwala nam ubezpieczyć mieszkanie i pomieszczenia przynależne do niego takie jak piwnica, strych, miejsce parkingowe, mienie ruchome w którego skład wchodzą meble, sprzęt RTV i AGD, dzieła sztuki i biżuterię.

Jeśli chcesz czuć się bezpiecznie a przy tym zaoszczędzić dużo pieniędzy to już teraz wykorzystaj do tego kody promocyjne do Link 4 i zamów dobre ubezpieczenia taniej online.

 

Kupony archiwalne

31. 8. 2019

Kod rabatowy - 15% na ubezpieczenia na link4.pl

Kod rabatowy do - 15% na wybrane ubezpieczenia samochodu, mieszkania czy podróży od LINK4.

Kod rabatowy do - 15% na wybrane ubezpieczenia samochodu, mieszkania czy podróży od LINK4. Ukryj tekst

31. 1. 2019

Zwrot nawet do 30% składki na link4.pl

W ramach Promocji… Więcej o zniżkach

W ramach Promocji Link4 możesz otrzymać nagrodę w formie zwrotu części wpłaconej składki. Wystarczy regularnie jeździć samochodem z włączoną aplikacją, aby zawarty w niej moduł sprawdził Twoje zachowanie na drodze! Najlepsi kierowcy mogą liczyć na nagrodę finansową – zwrot nawet 30% zapłaconej składki! Sprawdź ofertę na link4.pl. Ukryj tekst

16. 11. 2017

Kod rabatowy - 15% na ubezpieczenia na link4.pl

Kod rabatowy do - 15% na wybrane ubezpieczenia samochodu, mieszkania czy podróży od LINK4.

Kod rabatowy do - 15% na wybrane ubezpieczenia samochodu, mieszkania czy podróży od LINK4. Ukryj tekst

16. 11. 2017

Promocje do - 30% na ubezpieczenia na link4.pl

Promocje i zniżki nawet do - 30% na wybrane ubezpieczenia od LINK4.

Promocje i zniżki nawet do - 30% na wybrane ubezpieczenia od LINK4. Ukryj tekst

s