LOT kody promocyjne i promocje

6 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów LOT - Październik 2022

__photo
-90%
Zniżka
LOT

Zniżka do - 90% na bilety lotnicze dla niemowląt na Lot.com

Zniżka do - 90% na bilety lotnicze dla dzieci poniżej 2 roku życia na lot.com.

Więcej o promocji
-25%
Zniżka
LOT

Zniżka do - 25% na bilety lotnicze dla dzieci na Lot.com

Zniżka do - 25% na bilety lotnicze dla dzieci w wieku od 2 lat do 11 roku życia na lot.com.

Więcej o promocji
-20%
Zniżka
LOT

Promocja do - 20% na bilety lotnicze na Lot.pl

Sprawdź promocje i skorzystaj ze zniżek na wybrane loty na lot.pl już teraz. Nie czekaj i sprawdź aktualne zniżki na przeloty na lot.pl w zakładce aktualne promocje.

Więcej o promocji
149zł
Zniżka
LOT

Promocje na bilety lotnicze już od 149zł na Lot.pl

Najnowsze promocje na wybrane loty w obie strony już od 149 zł od LOT. Nie czekaj i sprawdź aktualne zniżki na przeloty na lot.pl.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
LOT

Odlotowe wakacje na Lot.pl

Sprawdź aktualne promocje na wybrane loty na lot.pl już teraz. Nie czekaj wejdź na lot.pl i sprawdź aktualne zniżki. Oferta aktualizowana.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
LOT

Szalone środy na Lot.pl

Szalone środy na lot.pl to najlepsze oferty na wyjazd. Sprawdź aktualną ofertę jaką przygotował dla Ciebie lot.pl i zaoszczędź przy zakupie biletów.

Więcej o promocji


eshop LOT
1

Nowoczesna linia lotnicza LOT

LOT to nowoczesna linia lotnicza łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku goszczą na pokładach swoich samolotów 5 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniają możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż przez Warszawę do ponad 70 destynacji na świecie dziennie wykonując średnio 250 rejsów. Jako jedyni w regionie oferują rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio do Nowego Jorku, Chicago, Los Angeles, Newark, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu, na te wszystkie podróże linia oferuje specjalne kody promocyjne LOT.

Warszawski hub jest efektywnym i konkurencyjnym centrum przesiadkowym dla Polski i CEE. Optymalnie zbudowana siatka połączeń, szybkie transfery, dogodne czasy startów i lądowań, a przy tym położenie w centrum Europy i przyjazna infrastruktura lotniska – to atuty, dzięki którym zapewniają szerokie możliwości przesiadkowe i „conectivity” dla regionu. 

lot1
2

Loty do różnych zakątków świata

Dodatkowo, we współpracy z Nordicą Aviation Group oferują 15 połączeń point to point z Talina w Estonii, wzmacniając tym samym oferowanie na trasach europejskich i zwiększając obecność w krajach bałtyckich. Tak budują pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferując także na stronie LOT kod promocyjny do wykorzystania na bilety tego przewoźnika.

3

Kochasz podróże? To tak jak i My!

Z LOT każdy podróżuje tak jak lubi. To bogata paleta klas, taryf, produktów, usług, a także zniżki. LOT daje dowolność komponowania podróży z najbardziej ulubionych, przydatnych i potrzebnych elementów oraz. Również dzięki temu stają się linią pierwszego wyboru dla coraz większej liczby pasażerów w regionie. Zaufanie do linii lotniczych LOT potwierdzają liczne nagrody, które otrzymują każdego roku, w tym te najważniejsze – przyznawane głosami pasażerów.

lot2

LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budują najbardziej międzynarodową polską markę.

4

Vouchery i okazje dla klientów LOT

Wyprzedaż
Zniżka

Na stronie możemy wykorzystać unikalny voucher lot. Dzięki niemu kupimy dużo tańsze bilety lotnicze Lot, promocje obejmują także dodatkowe usługi jak podniesienie klasy podróży. Nie zwlekaj już teraz odwiedź stronę internetową i sprawdź dostępny kod rabatowy Lot.

5

Ocena LOT

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 295 klientów
295 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 265x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 30x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x