McDonald's kody rabatowe

www.mcdonalds.pl

Sprawdź najnowsze kupony McDonald's dzięki którym kupisz taniej produkty z oferty. Śledź także najnowsze promocje McDonald's dostępne w restauracjach w całej Polsce. Znajdziesz tam nie tylko kupon McDonald's, ale także sezonowe akcje, jak darmowa kawa czy inne gratisy i zniżki do wykorzystania w restauracjach stacjonarnych oraz w Mac Drive. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie McDonald's

 

McDonald’s to znana na całym Świecie, jedna z najbardziej popularnych sieci barów typu fast-food, oferujących szybkie i tanie posiłki. Firma ma długoletnią tradycję, powstała w USA w 1940 roku i od tego czasu podbija światowy rynek restauracji szybkiej obsługi. Dziś jest kultowym miejscem, logo firmy jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem handlowym. 

 

Firma bazuje przede wszystkim na daniach które mogą być szybko przygotowane, są to zazwyczaj różnego typu:
 

  • Burgery

  • Wrapy

  • Frytki

  • Zestawy śniadaniowe

  • Desery

  • Napoje 

 

W ofercie znajdziemy takie klasyki jak BigMac, zestaw Happy Meal który uwielbiają dzieci, które oprócz posiłku znajdą w środku także zabawkę z aktualnej kolekcji. McDonald’s swoją popularność zawdzięcza temu, że gdziekolwiek się udamy, niezależnie od kraju czy miasta, właściwie wszędzie będziemy mogli znaleźć ich restaurację. Ważną cechą serwowanych posiłków jest ich uniwersalność, w każdej restauracji na świecie znajdziemy menu które znam i które będzie smakować w taki sam sposób. Oczywiście w wielu miejscach firma wprowadza także nowe ciekawe lokalne dania.

 

McDonald’s to jedna z restauracji która oferuje mnóstwo rabatów, promocji, oraz opcji kupienia zestawów które dostaniemy w o wiele korzystniejszej cenie. Wystarczy założyć konto na stronie czy w aplikacji, aby natychmiast otrzymać dostęp do okazji dnia, za pomocą kodów które skanujemy przy składaniu zamówienia, otrzymamy zniżkę. Kupony mcdonald są świetną okazją cenową. 
 

Marka cały czas się rozwija, dlatego wprowadza do swojej oferty zdrowsze opcje, takie jak sałatki czy wrapy, a również dania wegetariańskie. Rabat mcdonald obejmuje wiele ofert, spośród których możemy wybrać zestaw na który najbardziej mamy ochotę.
 

Kupony archiwalne

18. 5. 2018

Gratis kanapka McMuffin przy zakupie kawy w McDonald's

Kup kawę w wybranych… Więcej o zniżkach

Kup kawę w wybranych restauracjach McDonald's do 10:30, a otrzymasz kanapkę McMuffin Jajko i Bekon gratis. Ukryj tekst

s