MoneyMan kody rabatowe

www.moneyman.pl

Sprawdź kody rabatowe MoneyMan i wybierz ofertę, dzięki której nie będziesz martwić się ratą pożyczki. Znajdziesz tu kupony rabatowe na pożyczkę nawet do 5000 zł, dodatkowo otrzymasz wsparcie asystenta finansowego, a pierwsza pożyczka będzie darmowa. Nie czekaj, sprawdź aktualny rabat i skorzystaj z okazji aby pojechać na wakacje, kupić coś do domu lub mieszkania i cieszyć się życiem bez zmartwień finansowych. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie MoneyMan

Moneyman.pl to firma zajmująca się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek na niewielkie kwoty. Wszystkie formalności jak złożenie wniosku oraz jego akceptacja, przebiegają online poprzez stronę internetową. Ideą działalności MoneyMan, jest udzielanie pożyczek na niewielkie, jednorazowe wydatki, które mogą zostać spłacone w krótkim czasie. 


 

Cała procedura zajmuje niewiele czasu. Aby wypełnić formularz na stronie wystarczy kilka minut. W celu uzyskania pożyczki, firma musi zweryfikować nasze dane, dlatego aplikując musimy podać niezbędne informacje takie jak imię i nazwisko, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, dane adresowe, stan cywilny, liczba osób które pozostają na naszym utrzymaniu oraz informacja o wysokości uzyskiwanych dochodów. Następnie konieczne do weryfikacji danych będzie przelanie kwoty 1 grosza. Jeśli wszystkie kroki będziemy mieli już za sobą, po kilku minutach dostaniemy odpowiedź w sprawie przyznania pożyczki online.

 

Kiedy nasz wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie, pieniądze zostaną przelane bezpośrednio na nasze konto. Jest to najszybszy możliwy sposób na uzyskanie potrzebnych nam środków.

 

Firma MoneyMan jest zarejestrowaną spółką, która gwarantuje pewność i bezpieczeństwo swoich usług. Zawierana umowa jest przesyłana w formie elektronicznej, tak aby klient miał czas na spokojne przeanalizowanie wszystkich zawartych w niej zapisów.
 

Dobór oferty, czyli kwoty i ilości rat jest indywidualną kwestią, ale możemy również skorzystać z dostępnych chwilówki od ręki online:

  • Start 

  • Super Start

  • Turbo

  • Super Turbo

 

Pakiety te zawierają się w określonym limicie pożyczanej kwoty oraz czasu jaki mamy na spłatę.
 

s