MoneyMan kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy MoneyMan - Czerwiec 2024

__photo
Prezent
Korzyść
MoneyMan

Promocja pierwsza pożyczka za darmo na moneyman.pl

Weź pierwszą pożyczkę online za darmo od MoneyMan do 1500 zł. Złóż wniosek przez internet i nie martw się o nagłe wydatki.

Więcej o promocji


eshop Moneyman
1

Niewielkie kwoty w 5 minut

Moneyman.pl to firma zajmująca się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek na niewielkie kwoty. Wszystkie formalności jak złożenie wniosku oraz jego akceptacja, przebiegają online poprzez stronę internetową. Ideą działalności MoneyMan, jest udzielanie pożyczek na niewielkie, jednorazowe wydatki, które mogą zostać spłacone w krótkim czasie. 

moneyman1
2

Jak dostać pożyczkę? Nic prostszego

Cała procedura zajmuje niewiele czasu. Aby wypełnić formularz na stronie wystarczy kilka minut. W celu uzyskania pożyczki, firma musi zweryfikować nasze dane, dlatego aplikując musimy podać niezbędne informacje takie jak imię i nazwisko, numer PESEL, seria i numer dowodu osobistego, dane adresowe, stan cywilny, liczba osób które pozostają na naszym utrzymaniu oraz informacja o wysokości uzyskiwanych dochodów. Następnie konieczne do weryfikacji danych będzie przelanie kwoty 1 grosza. Jeśli wszystkie kroki będziemy mieli już za sobą, po kilku minutach dostaniemy odpowiedź w sprawie przyznania pożyczki online.

3

Profesjonalizm i pewność usług

Firma MoneyMan jest zarejestrowaną spółką, która gwarantuje pewność i bezpieczeństwo swoich usług. Zawierana umowa jest przesyłana w formie elektronicznej, tak aby klient miał czas na spokojne przeanalizowanie wszystkich zawartych w niej zapisów.

moneyman2

Dobór oferty, czyli kwoty i ilości rat jest indywidualną kwestią, ale możemy również skorzystać z dostępnych chwilówki od ręki online:

  • Start 
  • Super Start
  • Turbo
  • Super Turbo

4

Pakiety od MoneyMan

Prezent
Zniżka

Pakiety te zawierają się w określonym limicie pożyczanej kwoty oraz czasu jaki mamy na spłatę.

5

Ocena MoneyMan

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 70 klientów
70 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 62x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 8x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x