Mtu24 kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy Mtu24 - Lipiec 2024

__photo
Prezent
Korzyść
Mtu24

Bezpłatny kalkulator AC/OC na mtu24.pl

Wylicz bezpłatnie swoje OC i AC na Mtu24. Zamówisz tam ubezpieczenie samochodu przez Internet lub telefon szybko i wygodnie.

Więcej o promocji


eshop Mtu24
1

Sprzedaż ubezpieczeń i usług

Mtu24.pl to nowoczesna forma sprzedaży ubezpieczeń i innych usług, indywidualnie dopasowanych do klientów, którzy mogą dokonać zakupu poprzez telefon czy internet. Marka jest częścią grupy ERGO Hestia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez mtu24, jest to jedna z najwygodniejszych usług z dziedziny ubezpieczeń. Jeśli szukasz niższych cen sprawdź dostępny w mtu24 kod rabatowy. 

mtu24/1
2

Ubezpiecz się z Mtu24

Znajdziesz tu podstawowe pakiety dzięki którym ubezpieczysz:
 

  • Dom

Ubezpieczenie Mieszkaj z mtu24, w ramach wybranej przez nas oferty, oferuje nie tylko ubezpieczenie nieruchomości, ale może zostać również poszerzone o nasze mienie, a także obejmować może naszych bliskich. Dodatkowe pakiety assistance zapewnia pomoc w przypadku awarii sprzętu domowego czy instalacji. Kupując konkretny pakiet, możemy ubezpieczyć się od pożaru, zalania, kradzieży czy innych zdarzeń losowych. Szacowany koszt składki również możemy obliczyć na stronie znając przybliżoną wartość nieruchomości i adres.

3

Baza informacji dla Klientów

  • Podróż

Pakiet ubezpieczenia podróż zagranicznych, pozwoli uchronić nas przed konsekwencjami utraty bagażu, kosztów leczenia, choroby, zniszczenia mienia czy innych zdarzeń losowych. Do wyboru mamy wiele wariantów, w zależności od tego na jaką kwotę chcemy zostać ubezpieczeni. Tutaj również skorzystać możemy z kalkulatora kosztów, po wpisaniu daty trwania podróży, wieku oraz ilości podróżujących osób.

mtu24/2

Instytucja może pochwalić się wieloma nagrodami, między innymi za swoje innowacyjne rozwiązania, satysfakcję klientów a także wysoką jakość usług likwidacji szkód. Dla osób szukających porad i wiedzy, na stronie znajdziemy bazę informacji na temat doboru odpowiednich pakietów i nie tylko

4

Sprawdź więcej szczegółów z Mtu24

Prezent
Wyprzedaż
Zniżka

Warto także sprawdzić dostępny aktualnie kod promocyjny mtu24.
 

5

Ocena Mtu24

4.6

Doskonała ocena

Ogólna ocena 79 klientów
79 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 69x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 10x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x