Mtu24 kody rabatowe

www.mtu24.pl

Sprawdź kody rabatowe MTU24 i kup ubezpieczenie taniej wykorzystując rabat na ubezpieczenie podróży, samochodu lub mieszkania. W ofercie znajdziesz kupony rabatowe na pakiety OC, AC, ubezpieczenia turystyczne, biznesowe, ubezpieczenia sportów, a także kupon na ubezpieczenia podróży indywidualnych lub biznesowych. Każde ubezpieczenie jest indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb na mtu24.pl. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Mtu24

 

Mtu24.pl to nowoczesna forma sprzedaży ubezpieczeń i innych usług, indywidualnie dopasowanych do klientów, którzy mogą dokonać zakupu poprzez telefon czy internet. Marka jest częścią grupy ERGO Hestia. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzonym przez mtu24, jest to jedna z najwygodniejszych usług z dziedziny ubezpieczeń. Jeśli szukasz niższych cen sprawdź dostępny w mtu24 kod rabatowy. Znajdziesz tu podstawowe pakiety dzięki którym ubezpieczysz:
 

  • Dom

 

Ubezpieczenie Mieszkaj z mtu24, w ramach wybranej przez nas oferty, oferuje nie tylko ubezpieczenie nieruchomości, ale może zostać również poszerzone o nasze mienie, a także obejmować może naszych bliskich. Dodatkowe pakiety assistance zapewnia pomoc w przypadku awarii sprzętu domowego czy instalacji. Kupując konkretny pakiet, możemy ubezpieczyć się od pożaru, zalania, kradzieży czy innych zdarzeń losowych. Szacowany koszt składki również możemy obliczyć na stronie znając przybliżoną wartość nieruchomości i adres.

 

  • Samochód

 

Wśród pakietów firma oferuje OC, zniżki dla doświadczonych kierowców, NNW, ubezpieczenie szyb, assistance, ubezpieczenie opon i AC. Kalkulator składki pozwoli oszacować jej wysokość na podstawie roku produkcji, typu samochodu, przebiegu oraz danych właściciela pojazdu.


 

  • Podróż

 

Pakiet ubezpieczenia podróż zagranicznych, pozwoli uchronić nas przed konsekwencjami utraty bagażu, kosztów leczenia, choroby, zniszczenia mienia czy innych zdarzeń losowych. Do wyboru mamy wiele wariantów, w zależności od tego na jaką kwotę chcemy zostać ubezpieczeni. Tutaj również skorzystać możemy z kalkulatora kosztów, po wpisaniu daty trwania podróży, wieku oraz ilości podróżujących osób.


 

Instytucja może pochwalić się wieloma nagrodami, między innymi za swoje innowacyjne rozwiązania, satysfakcję klientów a także wysoką jakość usług likwidacji szkód. Dla osób szukających porad i wiedzy, na stronie znajdziemy bazę informacji na temat doboru odpowiednich pakietów i nie tylko. Warto także sprawdzić dostępny aktualnie kod promocyjny mtu24.
 

Kupony archiwalne

31. 3. 2018

Kod rabatowy - 5% na polisę na mtu24.pl

Wykorzystaj kod… Więcej o zniżkach

Wykorzystaj kod rabatowy -5% na polisę od Mtu24. Zamówisz tam ubezpieczenie samochodu przez Internet lub telefon szybko i wygodnie. Ukryj tekst

s