My Heritage kody rabatowe i kupony

1 zweryfikowany kupon rabatowy My Heritage - Marzec 2023

__photo
Prezent
Korzyść
My Heritage

Wyprzedaż od 0 zł na dostęp do archiwaliów na myheritage.pl

Wyprzedaż od 0 zł na czternastodniowy dostęp do archiwaliów na myheritage.pl, więc nie czekaj, tylko sprawdź ofertę od myheritage.pl i kupuj wybrane produkty taniej.

Więcej o promocji


myheritage  eshop
1

Miejsce, w którym poznasz nieznaną historię swojej rodziny

Każdy z nas jest ciekawy swojego pochodzenia. I choć z pewnością podstawowe informacje na ten temat posiadamy od swojej najbliższej rodziny, to ciągnie nas do tego, aby tę wiedzę poszerzać. Daje nam to więcej informacji ne tylko o naszych przodkach, ale również o nas samych. Z powodu istnienia chęci poznania historii swojej rodziny powstał portal My Herritage. Łączy on ze sobą aż 4,7 miliardów profilów, 93 milionów użytkowników oraz aż 82 milionów drzew genealogicznych. Na całym świecie miliony rodzin korzystają z tego portalu, aby zbadać swoją historię.

 

myheritage1
2

Nowoczesny sposób na odnalezienie swoich przodków

Zgodnie z wizją tego internetowego portalu, którą jest stworzenie ogromnego drzewa genealogicznego i odnalezenie swoich przodków oraz rodziny na całym świecie, firma ma ambicje, aby być najszybciej rozwijającą się tego typu firmą na świecie. Nowoczesną, z ofertą, która wykracza poza tradycyjne usługi. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom po stworzeniu swojego drzewa genealogicznego rozpoczną się pooszukiwania. Możemy następnie oczekiwać na wiadomości e-mail z podobieństwami Smart Match oraz Record Match, które wskażą nam powiązania z kolejnymi drzewami genealogicznymi, archiwalnymi wynikami, a także między innymi artykułami prasowymi dotyczącymi naszych przodków.

3

Na Kuplio znajduje się każda aktualna My heritage promocja

W My herritage rabat jest z pewnością na wagę złota. Każdy chciałby mieć możliwość wiedzy o sobie na tyle, na ile jest to możliwe. Niestety nasze wydatki też muszą w wielu przypadkach pozostać ograniczone. Kiedy pokusa jest silniejsza od nas, może poratować nas promocja My heritage.

myheritage2

Zacznijmy od bardzo ważnej informacji. Otóż możemy cieszyć się pełnym dostępem do wszystkich funkcji tej strony internetowej bezpłatnie, przez okres 14 dni. Mamy w tym czasie do dyspozycji między innymi: nieograniczoną wielkość drzewa genealogicznego, dostęp do wszystkich 15,1 miliardów archiwalnych wyników, automatyczne wyszukiwanie podobieństwa do innych drzew genealogicznych oraz historycznych rekordów, wszystkie funkcje fotograficzne bez limitu, a także priorytetowe wsparcie użytkownika. Następnie po upłynięciu 14-dniowego darmowego okresu użytkowania, zostanie nam naliczona opłata z rabatem 50%. Czy to się opłaca? Taka wiedza w takiej cenie z pewnością tak.

4

Myheritage kod rabatowy zawsze się przydaje

Wyprzedaż
Zniżka

Każdy MyHeritage kupon rabatowy może nam pomóc zrobić zakupy przez internet po prostu taniej. Dlatego przed wykonywaniem jakichkolwiek zakupów polecamy Wam odwiedzić Kuplio.pl. Mamy na naszej stronie bazę promocji, kuponów oraz kodów rabatowych, które udostępniamy do wykorzystania każdemu z Was.

 

Kod rabatowy My heritage  da nam korzyść na dostęp do archiwaliów na stronie myheritage.pl. Dzięki kupon rabatowy MyHeritage zyskacie znaczne zniżki na ciekawe propozycje znajdujące się na stronie internetowej. Kuplio da Wam możliwość zakupu wielu usług oraz produktów. Dodatkowo dowiecie się o każdej dostępnej promocji i każdym aktualnym rabacie istniejącym na rynku. Nasi pracownicy codziennie pracują nad tym, aby udostępniać Wam wszystkie kody. Waszym zadaniem jest jedynie je znaleźć i z nich korzystać. A więc dlaczego by nie? Polecamy.

5

Ocena MyHeritage

4.1

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x