Bank Pekao promocje i rabaty

1 zweryfikowany kupon rabatowy Bank Pekao - Maj 2024

__photo
0zł
Wyprzedaż
Bank Pekao

Wyprzedaż od 0 zł na aplikację PeoPay Kids na pekao.com.pl

Wyprzedaż od 0 zł na aplikację PeoPay Kids, dzięki której wprowadzisz dziecko w świat finansów. Aplikacja przeznaczona dla dzieci w wieku 6-13 lat z myślą o ich edukacji finansowej. Na starcie dziecko otrzymuje 50 zł kieszonkowego. Przetestuj na pekao.com.pl i kupuj taniej.

Więcej o promocji


eshop bankpekao
1

Niezwykle korzystne oferty dla klientów w banku Pekao

Z pewnością kojarzycie bank z czerwonym bykiem, który funkcjonuje na naszym rynku od wielu lat. Być może nawet Wy lub ktoś z Waszej rodziny lub znajomych macie konto właśnie w tym banku. Jeżeli coś o nim słyszeliście to zapewne w samych superlatywach. Jednak przybliżymy Wam tę instytucję finansową trochę bardziej. Bank Pekao jest drugą największą instystucją finansową w Polsce, pod względem wartości aktywów. Został on założony w 1929 roku, czyli niedługo będziemy obchodzić stulecie założenia tej instytucji. Jest to również jednocześnie jeden z najważniejszych banków w Europie Środkowo-Wschodniej. Na początku był on bankiem państwowym komercyjnym, jednak sytuacja się zmieniła i jest on teraz bankiem uniwersalnym.

bankpekao
2

Wiele nowoczesnych opcji - jak na innowacyjny bank przystało

Zgodnie z wizją banku, którą jest bycie liderem na polskim rynku bankowym, firma ma ambicje, aby być najszybciej rozwijającym się bankiem w Polsce. Bankiem nowoczesnym, z ofertą, która wykracza poza tradycyjne usługi. Z tego powodu bank powołał Laboratorium Innowacji, które jest jednostką Banku Pekao S.A. Zajmuje się ona powoływaniem realizacji działań w zakresie wdrażania innowacji. Partnerami Innowacji tego banku jest między innymi firma Microsoft oraz Uniwersytet Warszawski.

3

W Banku Pekao rabaty są naprawdę opłacalne

W kategorii Codzienne bankowanie możemy przeczytać i dowiedzieć się wszystkiego na temat oferty dla dzieci, aplikacji PeoPay, kart kredytowych, pożyczki gotówkowej, konta i karty do konta, a także opłacania rachunków domowych. Jeżeli chodzi o kategorię Pożyczanie gotówki to możemy wybierać pomiędzy podkategoriami: na spłatę innych pożyczek, na dowolny cel, eko pożyczka, limit w koncie, kredyt studencki oraz wcześniejsza spłata pożyczki. Jeżeli chcemy posiadać własne mieszkanie lub dom i wspomóc się kredytem hipotecznym to możemy dowiedzieć się czegoś więcej w zależności od tego czy chcemy budować, kupić lub wyremontować miejsce przeznaczone do zamieszkania. W kategorii Oszczędzam i inwestuję możemy wybierać spośród podkategorii: Chcę oszczędzać, Chcę  inwestować, Chcę odłożyć na emeryturę oraz Chcę oszczędzać dla dziecka. Jeżeli chodzi o ubezpieczenia, to na stronie internetowej dowiemy się czegoś więcej na temat ubezpieczeń PZU w oddziałach banku, ubezpieczeń do kart kredytowych oraz ubezpieczeń do pożyczek i kredytów.

bankpekao2

W Pekao SA rabaty są na wagę złota. Bardzo opłaca się z nich skorzystać. Jest to olbrzymia firma z ogromnym doświadczeniem, więc może wybierać sobie partnerów do współpracy, których jest wielu. Przy wykonywaniu płatności kartą, przelewem lub przez telefon komórkowy podczas dokonywania zakupów, możecie skorzystać ze specjalnie przygotowane rabaty Pekao. W Pekao znizki obejmują blisko 2000 punktów handlowo-usługowych i sklepów e-commerce. Całość rabatów znajdziecie na stronie rabatypekao.pl lub na Kuplio, gdzie codziennie aktualizujemy dla Was ofertę promocji.
 

4

Kody rabatowe – i usługi od razu stają się tańsze

Black Friday
Prezent

Dzięki kodom rabatowym zyskacie znaczne zniżki na ciekawe usługowe propozycje. Kuplio da Wam możliwość zakupu wielu usług oraz produktów. Dodatkowo dowiecie się o każdej dostępnej promocji i każdym aktualnym rabacie istniejącym na rynku. Nasz team codziennie pracuje nad tym, aby udostępniać Wam wszystkie kody. Zakupy mogą być dużo tańsze niż myślicie! A więc naszym zdaniem, po prostu warto!

5

Ocena Bank Pekao

4.3

Doskonała ocena

Ogólna ocena 21 klientów
21 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 13x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 4x
Dobre (2,1 - 3,0) 4x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x