PlayStation kody rabatowe i kupony

3 zweryfikowane kody rabatowe i kupony PlayStation - Kwiecień 2024

__photo
- 80%
Zniżka
PlayStation

Zniżka do - 80% na gry na store.playstation.com

Sprawdź promocje nawet do -80% na wybrane gry na konsole PlayStation. Znajdziesz tam między innymi gry dla dorosłych, przygodowe czy sportowe.

Więcej o promocji
-82%
Zniżka
PlayStation

Zniżka do - 82% na super gry na store.playstation.com

Sprawdź zniżkę do - 82% na najlepsze gry akcji, strategiczne, przygodowe i wiele więcej. Zobacz ofertę store.playstation.com.

Więcej o promocji
-81%
Zniżka
PlayStation

Zniżka do - 81% na gry na store.playstation.com

Zniżka do - 81% na gry akcji, przygodowe, zręcznościowe i wiele więcej. Spiesz się i sprawdź na store.playstation.com.

Więcej o promocji


eshop Playstation
1

Konsola, którą pokochał cały świat

Playstation to znana na całym świecie marka konsoli do gier wideo. Ta zaprojektowana i produkowana w Japonii konsola, szybko stała się hitem, a dziś doczekała się wielu nowych odsłon. Specjalnie na potrzeby i wymogi urządzenia, producenci gier wypuszczają specjalne wersje swoich tytułów, dopasowane do parametrów konsoli. 

2

Zakupy, nawigacja i wsparcie techniczne

Na stronie Playstation znajdziecie 6 kategorii:

  • Gry
  • Sprzęt
  • Usługi
  • Wiadomości
  • Sklep
  • Pomoc

Playstation1

Playstation jest jedną z najszybciej rozwijających się marek sprzętu gier wideo. Firma ta wprowadziła gry nowej generacji i nowego poziomu odczuwania świata gier - VR czyli wirtualną rzeczywistość. Dzięki nim możemy przenieść się do innego świata – trójwymiarowego, hiperrealistycznego i niesamowicie wyraźnego.

3

Przenieś się w wirtualną rzeczywistość

Playstation jest marzeniem wielu osób i sprawdzi się idealnie jako prezent. Jeśli ktoś posiada już konsolę, możemy dokupić do niej jedną z wielu dostępnych gier lub akcesoria. Wśród nich znajdziesz dodatkowe kontrolery ruchu, słuchawki, stacje ładowania, czy kierownice i drążki.

Playstation2

Od wielu lat marka cieszy się niesłabnącą popularnością i świetnymi opiniami. Zawdzięcza to eleganckiej i nowoczesnej stylistyce, a przede wszystkim najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Zapewnia mnóstwo rozrywki a dzięki wielu rozbudowanym trybom rozgrywki i kontrolerom ruchu, daje radość całej rodzinie.

4

Promocja Playstation

Wyprzedaż
Zniżka
Darmowa dostawa

 Sprawdź dostępne na stronie Playstation promocje! Wystarczy, że w kategorii Gry wybierzesz zakładkę Okazje i oferty, a być może odnajdzie się tam na przykład długo wyszukiwana przez Ciebie promocja Playstation 4.

Kod rabatowy Playstation. Czy jest to możliwe? Absolutnie tak. Kup Playstation z kodem rabatowym i zaoszczędź nawet do -82%. Wybór kodów z opisem zniżek znajdziecie na stronie Kuplio. Zajrzyjcie także na Playstation store, gdzie często znajdziecie rabaty sezonowe.

5

Ocena Playstation

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 296 klientów
296 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 270x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 26x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x