Simplesurance kody rabatowe

www.simplesurance.pl

Wykorzystaj kody rabatowe Simplesurance i kup ubezpieczenie taniej. Znajdziesz tu kupony rabatowe na ubezpieczenie smartfonu lub tabletu, rabat na ubezpieczenie laptopa lub innych urządzeń elektronicznych, a także promocje na ubezpieczenie roweru. Sprawdź kupon na przedłużenie gwarancji i zabezpiecz swój sprzęt przed uszkodzeniem. Śledź najnowszą wyprzedaż i kody promocyjne, dzięki którym otrzymasz rabat. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Simplesurance

 

Klikochron znany także jako Simplesurance, to firma ubezpieczeniowa która za cel stawia sobie ochronę urządzeń elektrycznych, oraz dostęp do ubezpieczenia w jak najbardziej przystępny i prosty sposób. Usługa działa w wielu krajach, swoją siedzibę posiada w Berlinie.

Korzystając z oferty firmy klikochron możemy ubezpieczyć:

 

  • Smartfon

  • Tablet

  • Laptop

  • Aparat 

  • Komputer

  • Rower


 

W ofercie firmy znajdziemy także opcje przedłużenia gwarancji dla takich produktów jak sprzęt kuchenny, zamrażarki i lodówki, pralki i zmywarki, ekspresy do kawy, urządzenia ogrodnicze czy grzewcze.

 

Każdy z nas znajdzie w swoim otoczeniu co najmniej kilka urządzeń elektronicznych. Warto pamiętać o ubezpieczeniu nie tylko domu czy samochodu ale także elektroniki. Jest to związane przede wszystkim z tym że dziś ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie czy nawet pracę bez telefonu czy sprawnego laptopa pod ręką. Usługi firmy klikochron stawiają na prostotę i dostępność. Dzięki nowoczesnemu podejściu do klienta, umowę możesz zawrzeć przez internet, jedyne co trzeba zrobić to podać swoje dane oraz numer seryjny urządzenia.
 

Zakupiony pakiet ubezpieczenia aktywowany jest natychmiast z momentem wykupienia polisy. Jeśli tuż po zakupie nowego urządzenia nie jesteś jeszcze pewien co do zakupu dodatkowej ochrony, masz 3 miesiące od dokonania zakupu aby ubezpieczyć swój sprzęt. 

 

Jeśli podróżujesz lub przebywasz aktualnie za granicą, nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich urządzeń. Polisa będzie aktywna w każdym miejscu na świecie. A gdy dojdzie już do szkody, możesz łatwo zgłosić ją poprzez formularz online. Sprawdź dostępny w klikochron kod rabatowy.

 

Kupony archiwalne

31. 1. 2020

Kod rabatowy - 10% na ubezpieczenie telefonu, laptopa na simplesurance.pl

Zniżka -10% na… Więcej o zniżkach

Zniżka -10% na ubezpieczenie telefonu, laptopa, tabletu, roweru w sklepie internetowym simplesurance.pl po wpisaniu kodu rabatowego w koszyku. Ukryj tekst

s