Smartney kody rabatowe

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Smartney - Listopad 2022

__photo
-5%
Kod rabatowy
Smartney

Kod rabatowy - 5% na prowizję na Smartney.pl

Kod Rabatowy ważny od 01.11-30.11.2022 r. Kod może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Użycie Kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 5% w stosunku do prowizji jaką klient by zapłacił, gdyby nie skorzystał z Kodu. Regulamin „Kody Rabatowe” dostępny na www.smartney.pl w zakładce: „Dokumenty”. Udzielenie pożyczki oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta. Pożyczkodawcą jest Smartney Sp. z o.o. Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

Więcej o promocji Tylko u nas
Prezent
Korzyść
Smartney

Niskie oprocentowanie kredytu na Smartney.pl

Niskie oprocentowanie kredytu na smartney.pl po sprawdzeniu regulaminów promocji.

Więcej o promocji


eshop Smartney
1

Pożyczka od sprawdzonej firmy z 7,6 mln klientów

Wszyscy czasem mamy potrzebę pożyczenia pieniędzy. Niestety nie zawsze mamy możliwość zrobienia tego za pośrednictwem członków naszej rodziny lub znajomych, ponieważ nie chcemy ich obciążać. Dlatego mamy do dyspozycji profesjonalne firmy, które zajmują się pożyczaniem na co dzień. Jedną z nich jest Smartney. Jest to firma pożyczkowa, która należy do francuskiej Grupy Oney Bank. Grupa ta funkcjonuje na rynku od 35 lat na 11 rynkach. W przypadku tej firmy praca polega na łączeniu pasji do tworzenia innowacyjnych rozwiązań razem z wiedzą ekspercką oraz doświadczeniem w finansach. Firma posiada wręcz rewolucyjnie atrakcyjne oferty kredytu konsumenckiego.

smartney1
2

Co oferuje nam pożyczkodawca Smartney?

Jeżeli chcemy wziąć kredyt konsumencki ze Smartney to mamy na stronie internetowej krótką instrukcję, która zobrazuje nam jak możemy to wykonać. Znajdziemy ją w kategorii Jak to działa. Mamy również do dyspozycji video pokazujące dokładnie kroki, które powinniśmy wykonać w tym zakresie.

 

3

Zniżka na pożyczkę – czy jest taka możliwość?

Pamiętajcie, aby Wasza decyzja o wzięciu na siebie takiego zobowiązania jakim jest pożyczka była przemyślana. Weźcie pod uwagę to, że całkowita ilość pożyczonych pieniędzy zwiększy się w trakcie ich zwracania, ze względu na to, że pewien procent od tej kwoty pobierze sobie firma. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to sprawdźcie sobie wszystkie informacje na stronie Smartney.

smartney2

Czy jest w ogóle taka możliwość, aby dostać zniżkę na stronie oferującej pożyczki? W Smartney rabat możemy dostać każdego dnia. Firma bardzo stara się, aby klienci wybrali właśnie ich markę do uzyskania pożyczki. Znajdziemy w niej innowacyjne rozwiązania, których nie posiadają pozostałe firmy udzielające pożyczek. Tak więc zniżki są dostępne, podobnie jak po prostu oferty bardziej korzystne od ofert innych firm. Dostępne zniżki zazwyczaj mają określony termin, który jest podany na stronie pożyczkodawcy. Dlatego nie zwlekajcie i sprawdzajcie aktualne promocje, aby nie przegapić wspaniałej okazji uzyskania rabatu.

4

Kod rabatowy Smartney zawsze się przyda

Wyprzedaż
Zniżka

Smartney kod rabatowy? Tak, kody rabatowe w przypadku pożyczek również są dostępne na rynku. W dzisiejszych czasach praktycznie każda firma z nich korzysta i w ten sposób zachęca klientów do zakupu, a także daje im możliwość do zaoszczędzenia dużej ilości pieniędzy. Wszystkie dostępne kupony rabatowe są na bieżąco aktualizowane na Kuplio.pl, gdzie pod nazwą każdej firmy znajdziemy spis wszystkich dostępnych promocji i kodów. Nasi pracownicy każdego dnia szukają dla Was najlepszych promocji. Następnie należy skopiować nasz kod i wpisać go w wyznaczone przez firmę miejsce podczas zakupów. Wasza cena znacznie się obniży. Dlatego nie czekajcie i po prostu z nich skorzystajcie.

5

Ocena Smartney

4.3

Doskonała ocena

Ogólna ocena 1 klientów
1 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 1x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 0x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x