Spotify kody rabatowe i kupony

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Spotify - Kwiecień 2024

__photo
- 50%
Zniżka
Spotify

Promocja - 50% na Spotify Premium dla studentów na spotify.com

Sprawdź promocje -50% na konto Spotify Premium dla studentów od Spotify i słuchaj ulubionej muzyki gdzie tylko chcesz bez reklam. Szczegóły promocji na spotify.com.

Więcej o promocji
Za 0zł
Zniżka
Spotify

Promocja 1 miesiąc za darmo na Premium na spotify.com

Po tym okresie tylko 19,99 zł / miesiąc. Możesz zrezygnować w każdej chwili od Spotify i słuchaj ulubionej muzyki gdzie tylko chcesz bez reklam. Szczegóły promocji na spotify.com.

Więcej o promocji


eshop Spotify
1

Modny portal streamingowy

Spotify to wywodzący się ze Szwecji portal streamingowy, oferujący muzykę i podcasty w łatwy i przystępny sposób. Aby korzystać ze Spotify, wystarczy założyć konto. Usługa jest całkowicie darmowa. 

spotify1
2

Twoja ulubiona muzyka w jednym miejscu bez ograniczeń

Dzięki posiadaniu konta mamy także dostęp do historii utworów i albumów których słuchaliśmy, a także do najczęściej odtwarzanych przez na playlist. Możemy także tworzyć spersonalizowane playlisty zgodnie z naszymi upodobaniami bądź nastrojem, którymi później możemy się dzielić z innymi.

3

Twój wolny czas ze Spotify

Spotify jest świetnym rozwiązaniem kiedy ucząc się, jadąc samochodem czy będąc na imprezie potrzebujesz szybko konkretnej playlisty, bez szukania pojedynczo najbardziej znanych hitów. Wszystko dostajesz w jednym miejscu, także z składankami wszystkich utworów twoich ulubionych wykonawców. Jeśli szukasz inspiracji lub nowego zespołu, strona zaproponuje ci nowe nieznane ci albumy, opierając się na twojej dotychczasowej historii odtwarzań. 

spotify2

Z usługi możesz korzystać zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i w przeglądarce na komputerze. 

4

Muzyka bez ograniczeń z pakietem Premium

Wyprzedaż
Zniżka
Prezent

Bardzo korzystną opcją jest pakiet premium. Oferuje on możliwość przewijania utworów bez ograniczeń, tworzenie playlist i dostęp do muzyki także offline, oraz brak reklam. Pakiet można przetestować za darmo przez pierwsze trzy miesiące, a następnie wybrać spośród tego który odpowiada nam najbardziej. Jako studenci możemy liczyć na dodatkową zniżkę. Pakiet rodzinny w jednym abonamencie zezwala na korzystanie 6 kont jednocześnie. Kolejna opcja to pakiet Duo, czyli dwa konta w jednym abonamencie, i najbardziej podstawowa opcja to pakiet Individual. Sprawdź dostępny na Spotify kod premium. Wykorzystaj spotify black friday i sprawdź najnowsze promocje.

5

Ocena Spotify

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 95 klientów
95 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 84x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 11x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x