Spotify promocje i kody rabatowe

www.spotify.com

Na Spotify za darmo znajdziesz muzykę na każdą chwilę, niezależnie od tego co robisz i gdzie jesteś - możesz jej słuchać z telefonu, tabletu lub komputera. Sprawdź jakie najnowsze kody rabatowe Spotify online są aktualnie dostępne i słuchaj milionów utworów kiedy chcesz jeszcze taniej. Dzięki promocji Spotify premium za darmo, przez 30 dni możesz pobierać playlisty i słuchać muzyki bez reklam. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Spotify

 

Spotify to wywodzący się ze Szwecji portal streamingowy, oferujący muzykę i podcasty w łatwy i przystępny sposób. Aby korzystać ze Spotify, wystarczy założyć konto. Usługa jest całkowicie darmowa. 

 

Dzięki posiadaniu konta mamy także dostęp do historii utworów i albumów których słuchaliśmy, a także do najczęściej odtwarzanych przez na playlist. Możemy także tworzyć spersonalizowane playlisty zgodnie z naszymi upodobaniami bądź nastrojem, którymi później możemy się dzielić z innymi.

Możemy również obserwować znajomych którzy korzystają z serwisu, i podglądać jakiej muzyki aktualnie słuchają.

 

Spotify jest świetnym rozwiązaniem kiedy ucząc się, jadąc samochodem czy będąc na imprezie potrzebujesz szybko konkretnej playlisty, bez szukania pojedynczo najbardziej znanych hitów. Wszystko dostajesz w jednym miejscu, także z składankami wszystkich utworów twoich ulubionych wykonawców. Jeśli szukasz inspiracji lub nowego zespołu, strona zaproponuje ci nowe nieznane ci albumy, opierając się na twojej dotychczasowej historii odtwarzań. 

 

Z usługi możesz korzystać zarówno na urządzeniu mobilnym, jak i w przeglądarce na komputerze. 

 

Bardzo korzystną opcją jest pakiet premium. Oferuje on możliwość przewijania utworów bez ograniczeń, tworzenie playlist i dostęp do muzyki także offline, oraz brak reklam. Pakiet można przetestować za darmo przez pierwsze trzy miesiące, a następnie wybrać spośród tego który odpowiada nam najbardziej. Jako studenci możemy liczyć na dodatkową zniżkę. Pakiet rodzinny w jednym abonamencie zezwala na korzystanie 6 kont jednocześnie. Kolejna opcja to pakiet Duo, czyli dwa konta w jednym abonamencie, i najbardziej podstawowa opcja to pakiet Individual. Sprawdź dostępny na Spotify kod premium!


 

Kupony archiwalne

29. 6. 2018

Promocja 3 miesiące Spotify Premium za 0,99 zł na spotify.com

Sprawdź promocję na… Więcej o zniżkach

Sprawdź promocję na konto Spotify Premium za 0,99 zł na 3 miesiące i słuchaj ulubionej muzyki gdzie tylko chcesz bez reklam. Po tym okresie tylko 19,90 zł miesięcznie. Oferta niedostępna dla użytkowników, którzy korzystali już z wersji Premium. Ukryj tekst

s