W.KRUK wyprzedaże i promocje

7 zweryfikowanych kodów rabatowych i kuponów W.KRUK - Styczeń 2023

__photo
-70%
Zniżka
W.KRUK

Wyprzedaż - 70% na biżuterię i akcesoria na Wkruk.pl

Wyprzedaż - 70% na biżuterię i akcesoria na Wkruk.pl trwa. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej.

Więcej o promocji
-20%
Zniżka
W.KRUK

Promocja - 20% na pierścionki na Wkruk.pl

Promocja - 20% na pierścionki na Wkruk.pl trwa. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej.

Więcej o promocji
-15%
Zniżka
W.KRUK

Promocja - 15% na biżuterię na wkruk.pl

Sprawdź już dziś promocje do - 15% na biżuterię od sklepu wkruk.pl z okazji promocji. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej. Sprawdź regulamin promocji. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji
-25%
Zniżka
W.KRUK

Promocja do - 25% na obrączki na wkruk.pl

Sprawdź już dziś promocje do - 25% na obrączki w sklepie wkruk.pl z okazji promocji. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej.

Więcej o promocji
-30%
Zniżka
W.KRUK

Promocja - 30% na komplety biżuterii na wkruk.pl

Sprawdź już dziś promocje - 30% na komplety biżuterii od sklepu W.KRUK. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej.

Więcej o promocji
-70%
Zniżka
W.KRUK

Promocja - 70% na biżuterię i akcesoria na wkruk.pl

Sprawdź już dziś promocje - 70% na wybraną biżuterię i akcesoria na wkruk.pl w sekcji promocji. Skorzystaj ze zniżek i kupuj piękne dodatki taniej.

Więcej o promocji
Za darmo
Darmowa dostawa
W.KRUK

Darmowa dostawa na wkruk.pl

Promocja na darmową dostawę dla zamówień powyżej 199 zł w sklepie W.KRUK. Znajdziesz tam szeroki wybór biżuterii w najlepszej jakości i cenie. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie. Rabat udzielany jest na warunkach określonych przez sklep, bliżej dostępnych na stronie sklepu, które mogą ulec zmianie.

Więcej o promocji


eshop W.kruk
1

Firma jubilerska z tradycją

W.kruk to Polska firma jubilerska z długoletnią tradycją. Została założona w roku 1840 i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością, wciąż otwierając nowe salony i pracownie w całym kraju.

w.kruk1
2

Unikatowe kolekcje W.KRUK

Firma stworzyła wiele unikalnych kolekcji. Wśród kategorii produktów możemy wybierać ze względu na kruszec z jakiego wykonana jest biżuteria, czy kierując się konkretnym kamieniem szlachetnym.

3

Porady i opcje zakupu dla kupujących

Kategoria zaręczynowa i ślubna oferują także kilka poradników, między innymi jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka, oraz jak określić kolor czy czystość kamienia. Przy zakupie pierścionka zaręczynowego, otrzymujemy certyfikat, który gwarantuje autentyczność brylantu. Białe kruki to unikalne egzemplarze dla koneserów, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Oprócz bogatej oferty swoich autorskich produktów, marka jest także oficjalnym dystrybutorem marki szwajcarskich zegarków Rolex. 

w.kruk2

Jeśli interesuje nas także oferta poza jubilerska, warto sprawdzić zakładkę akcesoria, gdzie znajdziemy dodatki takie jak torebki czy apaszki. Marka stworzyła także swoją linię perfum.

 

4

Kolekcje specjalnie dla klientów W.KRUK

Wyprzedaż
Zniżka
Black Friday
Prezent

Marka współpracuje i tworzy także autorską biżuterię, wraz z znanymi osobami. Ambasadorkami firmy są między innymi Ewa Chodakowska czy Martyna Wojciechowska. Kolekcje specjalne tworzone przy współpracy z celebrytami, są szczególnie wyjątkowe, ponieważ firma stara się odzwierciedlić charakter osoby z którą współpracują i która jest dla nich inspiracją. 

Sprawdź dostępne na stronie W.kruk promocje, a w okresie listopada skorzystaj z w kruk black friday.

5

Ocena W.KRUK

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 49 klientów
49 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 48x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 1x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x