Odkryj niespodzianki w naszym kalendarzu adwentowym

niespodzianki

Kalendarz adwentowy zawitał również na KUPLIO.pl. Odkryj wyjątkowe zniżki i promocje, dzięki których zaoszczędzisz na świątecznych prezentach!

 

Czujesz już zapach choinki, potraw wigilijnych i pierników? Tak, Boże Narodzenie zbliża się coraz szybciej, a wraz z nim czas świątecznych prezentów. Nie wiesz co kupić swoim bliskim? Pomoże Ci w tym nasz kalendarz adwentowy!

Lubisz niespodzianki?

 

Kto by ich nie lubił? Przecież każdy z nas ma w sobie coś z dziecka. Właśnie temu służy kalendarz adwentowy, który umila czas oczekiwania na Boże Narodzenie poprzez codzienną małą niespodziankę.

 

Tradycja adwentowego kalendarza sięga XIX wieku i wiąże się z historią Gerharda Langa, który jako mały chłopiec nie mógł doczekać się Wigilii i codziennie zamęczał mamę pytaniami czy już to TEN dzień? Mama zmęczona ciągłymi pytaniami narysowała 24 cyfry na kartonie by pokazać chłopcu ile jeszcze czasu zostało. Pozwoliła także zjadać mu każdego dnia jedno ciastko by umilić odliczanie dni do świąt. Dorosły Gerhard rozpoczął produkcję kalendarzy z czekoladkami w środku.

 

Ta tradycja szybko się rozpowszechniła, a kalendarze adwentowe przybierają przeróżne formy. My także przygotowaliśmy taki kalendarz, w którym zamiast czekoladek znajdziesz rabaty do ulubionych sklepów internetowych.

Kalendarz adwentowy KUPLIO.pl

 

Jak co roku w okresie przedświątecznym przygotowaliśmy 24 niespodzianki na najlepsze świąteczne zakupy. Każdego dnia odkrywamy jedno okienko, w którym znajduje się ekskluzywna promocja lub kod rabatowy.

Jakie to zniżki? Nie zdradzimy tej tajemnicy żeby nie zepsuć niespodzianki. Możemy tylko powiedzieć, że będą to kupony do sklepów takich jak Orsay, iParts, Komputronik, iPerfumy, Neonet, Sephora i wiele innych.

Dzięki zniżkom kupisz odzież, kosmetyki, elektronikę, meble czy buty taniej online. Warto jednak pamiętać, że rabaty są ograniczone czasowo.

Jak otrzymać takie kody? Kalendarz znajdziesz na kuplio.pl w zakładce Kalendarz Adwentowy, a w nim zniżki do Twoich ulubionych e-sklepów. Jeśli nie chcesz przegapić żadnego rabatu zostaw nam swój adres e-mail, na który prześlemy Ci informacje o najlepszych okazjach. Bądź jedną z pierwszych osób, które dowiedzą się o kodach i zaoszczędź korzystając z najlepszych ofert!