Pomysły na prezent świąteczny dla chłopaka

prezent dla chłopaka

Początek grudnia już za nami, a to oznacza, że rozpoczęło się już wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia! Wiąże się to nie tylko z oczekiwaniem, ale również z przygotowaniami i robieniem list zawierających pomysły na prezenty świąteczne.

 

Kupowanie prezentów dla bliskich jest oczywiście znaczącą, a przy tym wymagającą stroną Świąt. Dlatego też przedstawiamy Wam dzisiaj kolejną odsłonę poradnika prezentowego, aby dokonać idealnego wyboru! Tym razem skupimy się na przedstawieniu Wam najlepszych propozycji na oryginalne prezenty dla chłopaka.

Zdecydowanie się na prezent świąteczny dla chłopaka wcale nie musi być trudne, jeśli weźmiemy pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim warto postawić na praktyczny wymiar prezentu oraz wybrać dany upominek z myślą o zainteresowaniach obdarowywanej przez z nas osoby. Generalnie, mężczyźni częściej pamiętają dany prezent, który mogli do czegoś wykorzystać lub spędzić nad nim czas niż ten, który dostali bo wyglądał estetycznie lub miał charakter sentymentalny. Biorąc to pod uwagę, mamy propozycję dla kilku typów mężczyzn.

Pasjonat gier i elektroniki

 

Jeśli myślisz nad tym, jaki prezent świąteczny dla brata lub chłopaka byłby idealny, to sugerujemy zastanowienie się nad wyborem produktów ze świata elektroniki. Dla entuzjasty gier, wybór jest dość prosty, jeżeli orientujemy się mniej więcej, który styl rozgrywek mu odpowiada lub jakie serie lubi. Jednakże, jeśli nie posiadamy owej wiedzy, warto zastanowić się nad wyborem czegoś z kategorii nowości, co zabezpieczy nas przed przypadkowym zdublowaniem gry, którą już posiada. Jeżeli jednak, nasz mężczyzna niekoniecznie lubi przesiadywać w alternatywnym świecie, to warto rozważyć opcję gadżetów lub urządzeń elektrycznych. W zależności od budżetu jaki przeznaczamy na prezent, proponujemy wybrać coś z kategorii inteligentnych zegarków, czytników e-booków, a jeśli chcemy trochę zaszaleć, także dronów.

prezenty elektronika

Typ sportowca

 

Większość mężczyzn jest pasjonatami sportu oraz mniej lub bardziej aktywnie trenuje wybraną kategorię sportową, dlatego też warto rozważyć również tą opcję. W tym przypadku mamy całą pulę możliwości. Dla mniej aktywnych pasjonatów polecamy zastanowić się nad zakupem biletu na sportową rozgrywkę ulubionej drużyny czy też odzież z jej logiem i hasłem. Jeśli jednak mamy do czynienia z bardziej aktywnym uczestnikiem to odpowiednim wyborem wydaje się wspieranie go w uprawianym sporcie. Możemy to zrobić wykupując pakiet na zajęcia ze sportu, który uprawia lub na coś zupełnie nowego, czego nigdy nie próbował. Na pewno też zostanie doceniona odzież sportowa lub akcesoria i sprzęt sportowy, z którego będzie czerpał korzyć niejednokrotnie. Dodatkowo, możemy się również pokusić o zakup kamerki sportowej, która pomoże mu w dokumentacji nie jednych przeżyć i wyczynów.

prezenty sport

Intelektualista

 

Zdecydowanie się na odpowiednie prezenty dla mężczyzn, którzy są bardziej poważni, może być nie lada wyzwaniem. Warto postawić na intelektualnie rozrywki. Wybór ciekawej książki lub filmu jest dobrym rozwiązaniem. Jednak, jeśli szukamy bardziej wyszukanego pomysłu, to warto zastanowić się nad zakupem biletu na ciekawą wystawę, sztukę teatralną, operę czy koncert. Rozważając też prezent na święta dla taty, męża czy dziadka, warto zastanowić się nad wyborem estetycznej galanterii. Odpowiedni krawat czy portfel na pewno będzie miłym upominkiem, który zostanie doceniony.

Wielbiciel podróży

 

Jeśli szukamy coś dla niespokojnej duszy, której wszędzie jest pełno, uwielbia ludzi i chce ciągle podróżować to warto pomyśleć nad wykupieniem pakietu na ciekawe warsztaty, sporty ekstremalne czy też zakup krótkiej wycieczki, nawet w pobliskie tereny. Kluczem do idealnego prezentu w tym przypadku jest zainwestowanie w coś ciekawego, po czym zostanie nie jedno wspomnienie. Mogą nam w tym pomóc przygotowane i gotowe do zakupu pakiety przeżyć. Dobrym wyborem dla takiej osoby, będzie również zakup aparatu fotograficznego lub kamerki, która uwieczni najciekawsze momenty podróży. Jeśli jednak szukamy czegoś z niższej póki to polecamy rozważyć zakup ciekawego dokumentu, filmu podróżniczego lub akcesoriów turystycznych.

prezenty podroze

Jak zwykle, na propozycjach zawierających pomysł prezent dla Niego nie kończymy. W celu ułatwienia robienia zakupów świątecznych, mamy dla Was również specjalne kupony rabatowe. Polecamy mieć na uwadze Empik, kody rabatowe na -10 zł przy zamówieniu za min. 100 zł sprawią, że zaoszczędzimy przy zakupie filmów, książek, gier komputerowych, a także muzyki. Wykorzystując kod rabatowy Komputronik - 20% na szkolenie na drony, na pewno zaskoczymy nie jednego mężczyznę w naszym życiu. Ciekawą opcją jest także skorzystanie z oferty sklepu Proline, kod rabatowy na GoPro Shorty za 1zł, będzie miłym dodatkiem do zakupu sportowej kamerki. Jeśli decydujemy się na zakup odzieży sportowej i akcesoriów, warto wykorzystać 4f promocje na darmową dostawę powyżej 170 zł. Modną odzież i galanterię kupimy taniej z Ombre, kod rabatowy na darmową dostawę powyżej 70 zł umili nie jeden zakup.

Jeśli wciąż macie niedobór po naszych propozycjach na prezenty dla mężczyzn lub szukacie innych, bardziej odpowiadających Wam zniżek to zachęcamy do stałego śledzenia strony KUPLIO.pl. Zadbamy o to, żeby codziennie na Was czekały nowe świąteczne kupony promocyjne i zniżki. Oprócz tego, codziennie ujawnia się nowy, specjalny, krótkoterminowy kod promocyjny w naszym Kalendarzu Adwentowym, dlatego też pilnie śledźcie ukazujące się promocje, które pozwolą zaoszczędzić Wam jeszcze więcej!