Ulubiony kalendarz adwentowy powrócił! Zobacz, na czym zaoszczędzisz

boże narodzenie

Od kilku lat tworzymy dla Ciebie kalendarz adwentowy pełen zniżek i ofert specjalnych. W roku robimy to samo. Spójrz z nami na 24 okna i kupuj prezenty świąteczne po okazyjnej cenie.

Ciesz się miłą niespodzianką przed świętami Bożego Narodzenia

 

 
Czy jesteś jednym z tych, którzy kochają świąteczne niespodzianki? Kto by ich nie lubił? A nawet lepiej, jeśli przyjdą przed Bożym Narodzeniem i pozwolą nam skrócić czas oczekiwania na Boże Narodzenie. Do tego stworzono kalendarze adwentowe. Czy uważasz, że to fikcja tylko dla dzieci? Z pewnością nie, nawet miła niespodzianka dla dorosłych będzie dobrze pasować.
 
Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie Kalendarz Adwentowy pełen niespodzianek. I znowu będzie to wybór najlepszych rabatów, kuponów rabatowych i kodów, jakie możesz sobie wyobrazić oraz najbardziej oryginalna inspiracja na prezent dla Twoich bliskich.
 

24 niespodzianki na najlepsze oferty

 

 
Nasz kalendarz adwentowy nie przypomina innych kalendarzy adwentowych. W jego oknach nie ma czekoladek ani innych słodyczy. Nasz kalendarz adwentowy ukrywa najlepsze kupony rabatowe do Twoich ulubionych sklepach internetowych.
 
kalendarz 2020
 
Jak to działa? Bardzo prosto. Od 1 grudnia do świąt Bożego Narodzenia będziemy stopniowo ujawniać jedno okno, które zawiera kupon rabatowy, kod rabatowy lub inne specjalne zniżki do Twoich ulubionych sklepów.

Jesteś ciekawy co to będzie? Wystarczy kliknąć sekcję Kalendarz Adwentowy, aby przejrzeć sklepy, w których możesz zaoszczędzić pieniądze. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentów dla partnera, rodziców, przyjaciół czy dzieci, w naszym kalendarzu adwentowym znajdziesz rabaty, które z pewnością Cię zachwycą - szczególnie pod choinką.
 
Jeśli nie chcesz przegapić żadnej zniżki, zostaw nam swój adres e-mail, a specjalne pole rabatowe będzie bezpośrednio w Twojej skrzynce odbiorczej. A ponieważ rabaty są ograniczone w czasie, zdecydowanie warto je regularnie przeglądać.