Audioteka kody promocyjne i promocje

1 zweryfikowany kupon rabatowy Audioteka - Październik 2022

__photo
-60%
Zniżka
Audioteka

Promocja do - 60% na audiobooki na audioteka.pl

Wykorzystaj promocję nawet do -60% na wybrane audiobooki z kolekcji 2011 r.

Więcej o promocji


eshop Audioteka
1

Produkty dla wszystkich miłośników książek w niekonwencjonalnej formie

Audioteka to strona dla wszystkich miłośników książek, którzy oprócz tradycyjnej formy czytania, lubią posłuchać literatury w wersji audio. Znajdziemy tu ponad 8000 tytułów. Dla wszystkich zabieganych którzy nie są w stanie znaleźć momentu spokoju aby sięgnąć po książkę, audioteka oferuje najpopularniejsze i cenione pozycje, zinterpretowane i czytane przez znanych aktorów.

audioteka2
2

Audiobook dobry na każdy dzień

Cieszyć się audiobookiem możesz w wielu chwilach, jadąc samochodem, wykonując codzienne czynności czy jadąc pociągiem. Pozwalają one umilić wiele chwil oraz w łatwy sposób poznawać nowe pozycje z literatury polskiej czy światowej. 

 

3

Znane głosy ułatwiające słuchanie audiobooków

Dodatkowym atutem audiobooków jest interpretacja jaką nadają jej czytający ją aktorzy i lektorzy. Jeśli mamy swoje ulubione “głosy”, korzystając z wyszukiwarki możemy znaleźć interesujące nas pozycje po tytule, autorze, ale także po głosie, czyli konkretnej osobie która zinterpretowała dany tytuł. Każda książka posiada recenzje użytkowników, w skali od 1-5. Jeśli zastanawiamy się więc jakiego audiobooka wybrać na prezent czy dla siebie i chcemy sprawdzić opinie kupujących, możemy w łatwy sposób porównać wiele różnych pozycji.

audioteka2

Przed kupieniem mamy również możliwość odsłuchania fragmentu każdej książki na stronie. Strona audioteka, jest dostępna w aż w jedenastu wersjach językowych, dzięki temu możemy także skorzystać z oferty audiobooków przetłumaczonych na inne języki. Jest to idealna opcja dla osób biegłych w danym języku i chcących ćwiczyć go w ten sposób, lub takich którzy koniecznie chcą posłuchać książki w oryginalnym wydaniu.

4

Subskrypcja dla każdego w świetnej cenie

Wyprzedaż
Zniżka

SKarnety i subskrypcje oferowane przez stronę, umożliwiają zakup audiobooków w jeszcze niższych cenach. Aby znaleźc najniższe ceny, sprawdź oferowany przez sklep Audioteka kod rabatowy!

5

Ocena Audioteka

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 50 klientów
50 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 43x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 7x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x