Lufthansa kody rabatowe

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Lufthansa - Czerwiec 2024

__photo
- 40%
Zniżka
Lufthansa

Promocja do - 40% na loty w klasie biznesowej na lufthansa.pl

Sprawdź promocje nawet do - 40% na loty w klasie biznesowej dla 2 liniami lotniczymi Lufthansa w ramach najnowszych obniżek cen. Dzięki wyszukiwarce znajdziesz bilet w okazyjnej cenie szybko i wygodnie.

Więcej o promocji
- 20%
Zniżka
Lufthansa

Promocja do - 20% na loty na lufthansa.pl

Sprawdź promocje nawet do -20% na wybrane loty po całym świecie liniami lotniczymi Lufthansa. Dzięki wyszukiwarce znajdziesz bilet w okazyjnej cenie szybko i wygodnie.

Więcej o promocji


eshop Lufthansa
1

Najbardziej prestiżowy europejski przewoźnik

Lufthansa to narodowy niemiecki przewoźnik lotniczy, który swoją bazę ma na lotnisku we Frankfurcie. Jego samoloty latają każdego dnia do ponad 81 krajów w Afryce, Ameryce Północnej i Południowej, Europie oraz Azji.

2

Klient zawsze na pierwszym miejscu

Na stronie internetowej możemy znaleźć fantastyczne promocje. Firma oferuje często tanie bilety dla swoich klientów, których linia stawia na pierwszym miejscu. Mają oni możliwość skorzystania z odprawy online, już 23 godziny przed wylotem. Podczas odprawy online można również wybrać sobie miejsce w samolocie oraz wydrukować kartę pokładową i przesłać ją na swój telefon.

Lufthansa1

W jednej z najnowocześniejszych światowych flot, znajdziemy wiele udogodnień dla klientów, a są to między innymi:

  • multimedialna rozrywka na pokładzie
  • najlepsze jedzenie i napoje
  • internet z którego możemy korzystać podczas lotu
  • zakupy w czasie rejsu

3

Promocje Lufthansa

Obsługa strony nie jest skomplikowana. Wystarczy, że w okienko wyszukiwania wpiszemy miejsce odlotu i przylotu wraz z datami, które nas interesują. Następnie ukażą nam się loty, z których możemy wybierać różne opcje, w zależności od naszych potrzeb.

Lufthansa2

W Lufthansa kod promocyjny czasem możemy wykorzystać także na zakup biletów na trasy długodystansowe, które zabiorą nas między innymi w takie miasta jak:

  • Los Angeles
  • Tokio
  • Nowy Jork
  • San Francisco
  • Hongkong
  • Delhi

Dostępny kupon Lufthansa możemy także wykorzystać na podwyższenie naszej klasy podróży do klas Economy Premium, Biznes oraz do Klasy Pierwszej, w których znajdziemy dodatkowe miejsce na nasze nogi, a także obsługę na najwyższym poziomie, zapewnianą przez wykwalifikowany personel. Nie zwlekaj, już dziś zacznij podróżować, a wykorzystując aktualny kod rabatowy Lufthansa możesz to zrobić w dużo tańszy sposób.

4

Lufthansa kod rabatowy na wakacje

Wyprzedaż
Zniżka

Dzięki Kuplio zawsze będziecie na bieżąco z ofertą promocyjną. Kod o wysokości nawet -20% znajdziecie na naszej stronie. Dlatego jeżeli lubicie latać wygodnie i bezpiecznie – co zapewni Wam linia lotnicza, to kupon Lufthansa napewno Wam się przyda. Życzymy udanej podróży! 

5

Ocena Lufthansa

4.5

Doskonała ocena

Ogólna ocena 119 klientów
119 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 104x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 15x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x