Netflix kody rabatowe

2 zweryfikowane kody rabatowe i kupony Netflix - Czerwiec 2024

__photo
od 34zł
Zniżka
Netflix

Pakiety od 34 zł na netflix.com

Sprawdź promocję serwisu Netflix i skorzystaj z oferty na wybrane pakiety Netflix. Szczegóły oferty dostępne na netflix.com.

Więcej o promocji
Prezent
Korzyść
Netflix

Promocja pierwszy miesiąc za darmo na netflix.com

Sprawdź promocję serwisu Netflix i skorzystaj z oferty na pierwszy miesiąc za darmo na wybrane pakiety Netflix. Szczegóły oferty dostępne na netflix.com.

Więcej o promocji


eshop Netflix
1

Ulubione filmy i seriale w jednym miejscu

Netflix to znana wszystkim platforma streamingowa, dzięki której w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ulubione seriale i filmy. Usługa działa w Polsce od kilku lat i dzięki swoim niskim cenom i łatwości w korzystaniu, stała się popularna wśród bardzo wielu osób.

netflix1
2

Możliwości i zalety platformy Netflix

Korzystanie z platformy jest bardzo proste. Wystarczy posiadać konto, mieć dostęp do internetu i urządzenia mobilnego. Może być nim zarówno tablet czy telefon, ponieważ Netfix posiada bardzo wygodną aplikację mobilną, lub laptop czy komputer. Nie musisz martwić się jeśli jesteś już zalogowany na jednym ze swoich urządzeń, ponieważ w zależności od pakietu jaki wybierzesz, możesz równocześnie oglądać na kilku urządzeniach.

3

Zalety subskrypcji konta

W zależności od tego jakie chcesz mieć konto i związane z tym korzyści, sprawdź specjalnie dopasowane przez netflix pakiety. Przed rozpoczęciem korzystania z abonamentu, możesz przetestować czy odpowiada ci usługa zupełnie za darmo. Netflix oferuje 30 dni darmowego korzystania wszystkim nowym użytkownikom. Po tym czasie jeśli nie będziesz chciał kontynuować subskrypcji, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji.

netflix2

Netflix powiadomi cię 3 dni przed końcem darmowego miesiąca tak abyś pamiętał o podjęciu decyzji. Wtedy możesz zdecydować czy zostajesz z usługą i rozpoczynasz korzystanie zgodnie ze stawką abonamentu, czy rezygnujesz.

Posiadanie konta w Netflix daje nam dostęp do nieograniczonej rozrywki. Sama strona i aplikacja są bardzo spersonalizowane i łatwe w obsłudze. Po zalogowaniu się zobaczysz na którym odcinku serialu skończyłeś jeśli chcesz kontynuować. Pod koniec każdego odcinka platforma sama zaproponuje przejście do kolejnego z nich. Jeśli musiałeś nagle przerwać oglądanie, nie musisz się martwić ponownym znajdowaniem dokładnie tego momentu w filmie. Moment w którym przerwałeś seans również zostanie zapisany jako postęp, tak aby w łatwy sposób można było do niego wrócić.

4

Filmy i seriale dopasowane idealnie do Ciebie

Wyprzedaż
Zniżka
Prezent

Zgodnie z serialami i filmami które oglądasz, platforma dopasuje do twojego gustu inne filmowe propozycje, które możesz sprawdzić szukając nowego serialu czy filmu do obejrzenia.

Sprawdź nowy aktywny kod Netlix

5

Ocena Netflix

4.4

Doskonała ocena

Ogólna ocena 277 klientów
277 __thumbsup Klientów poleca
0 __thumbsdown Klientów nie poleca
Doskonałe (4,1 - 5,0) 236x
Bardzo dobre (3,1 - 4,0) 41x
Dobre (2,1 - 3,0) 0x
Poniżej średniej (1,1 - 2,0) 0x
Negatywne (0 - 1,0) 0x