Netflix kody rabatowe

www.netflix.com

Sprawdź ofertę Netflix Pakiety i oglądaj najlepsze filmy i seriale taniej. Zobacz jaka Netflix promocja jest dostępna i wykorzystaj okazję używając kod Netflix. Nie czekaj i wejdź do świata niezapomnianych seriali i filmów. Wystarczy założyć konto na portalu i cieszyć się z wyjątkowej oferty seriali online. Dla siebie znajdzie tu coś każdy, komu znudziła się telewizja tradycyjna, i lubi poczuć dreszczyk emocji. Ukryj tekst

Idź do sklepu

Podobne kody rabatowe i kupony

O sklepie Netflix

 

Netflix to znana wszystkim platforma streamingowa, dzięki której w jednym miejscu znajdziesz wszystkie ulubione seriale i filmy. Usługa działa w Polsce od kilku lat i dzięki swoim niskim cenom i łatwości w korzystaniu, stała się popularna wśród bardzo wielu osób.


Korzystanie z platformy jest bardzo proste. Wystarczy posiadać konto, mieć dostęp do internetu i urządzenia mobilnego. Może być nim zarówno tablet czy telefon, ponieważ Netfix posiada bardzo wygodną aplikację mobilną, lub laptop czy komputer. Nie musisz martwić się jeśli jesteś już zalogowany na jednym ze swoich urządzeń, ponieważ w zależności od pakietu jaki wybierzesz, możesz równocześnie oglądać na kilku urządzeniach.

 

Dziś Netflix znany jest nie tylko jako wirtualna wypożyczalnia video, ale także jako twórca i producent wielu serialowych hitów. Wśród najbardziej znanych znajdziemy takie tytuły jak:

  • “Narcos”

  • “Stranger things”

  • “House of cards”

  • “The crown”

  • “Mindhunter”

 

W zależności od tego jakie chcesz mieć konto i związane z tym korzyści, sprawdź specjalnie dopasowane przez netflix pakiety. Przed rozpoczęciem korzystania z abonamentu, możesz przetestować czy odpowiada ci usługa zupełnie za darmo. Netflix oferuje 30 dni darmowego korzystania wszystkim nowym użytkownikom. Po tym czasie jeśli nie będziesz chciał kontynuować subskrypcji, możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Netflix powiadomi cię 3 dni przed końcem darmowego miesiąca tak abyś pamiętał o podjęciu decyzji. Wtedy możesz zdecydować czy zostajesz z usługą i rozpoczynasz korzystanie zgodnie ze stawką abonamentu, czy rezygnujesz.

 

Posiadanie konta w Netflix daje nam dostęp do nieograniczonej rozrywki. Sama strona i aplikacja są bardzo spersonalizowane i łatwe w obsłudze. Po zalogowaniu się zobaczysz na którym odcinku serialu skończyłeś jeśli chcesz kontynuować. Pod koniec każdego odcinka platforma sama zaproponuje przejście do kolejnego z nich. Jeśli musiałeś nagle przerwać oglądanie, nie musisz się martwić ponownym znajdowaniem dokładnie tego momentu w filmie. Moment w którym przerwałeś seans również zostanie zapisany jako postęp, tak aby w łatwy sposób można było do niego wrócić. Zgodnie z serialami i filmami które oglądasz, platforma dopasuje do twojego gustu inne filmowe propozycje, które możesz sprawdzić szukając nowego serialu czy filmu do obejrzenia.

 

Sprawdź nowy aktywny kod Netlix! 

 

s